DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szef armii Indii nazywa Chiny i Pakistan „potężnym zagrożeniem”, ale ma nadzieję na „pokojowe rozwiązanie” sporu granicznego z Pekinem ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Szef armii Indii nazywa Chiny i Pakistan „potężnym zagrożeniem”, ale ma nadzieję na „pokojowe rozwiązanie” sporu granicznego z Pekinem
Szef indyjskiej armii wyraził nadzieję, że konflikt graniczny z Pekinem zostanie rozwiązany w drodze negocjacji, ponieważ FM kraju ubolewa, że ​​niedawne starcie z siłami chińskimi poważnie nadszarpnęło wzajemne zaufanie.

Przemawiając podczas dorocznej konferencji prasowej Dnia Armii we wtorek, generał Manoj Mukund Naravane powiedział, że wojsko jest gotowe stawić czoła każdemu zagrożeniu, zarówno wewnętrznemu, jak i zewnętrznemu. Stwierdził, że wzdłuż granic kraju pozostają w stanie wysokiej gotowości, zwłaszcza w północnym regionie Ladakhu, którego status jest sporny z Chinami. Górzysty region był miejscem poważnego wybuchu między dwoma krajami zeszłego lata, w wyniku którego zginęło co najmniej 20 żołnierzy indyjskich podczas gwałtownej eskalacji.

„Doszliśmy do sytuacji w okresie zimowym i zostaliśmy na całej granicy. Liczymy na pokojowe rozwiązanie, ale jesteśmy gotowi sprostać każdej ewentualności. Dbamy o całą logistykę ”- stwierdził Naravane, twierdząc, że Pekin zbudował dodatkową infrastrukturę na spornym obszarze.

„Pakistan i Chiny razem stanowią potężne zagrożenie. Każdego roku PLA [Armia Ludowo-Wyzwoleńcza] przybywają do swoich tradycyjnych terenów, ale te tereny treningowe są opuszczone. Oddziały, które przybyły na płaskowyż tybetański, wróciły. W punktach tarcia nie ma redukcji żołnierzy z obu stron ”- powiedział Naravane.Urzędnik zaatakował także największego wroga Indii – i regionalnego sojusznika Chin – Pakistan, po raz kolejny oskarżając go o sponsorowanie działań terrorystycznych i ostrzegając, że takie zachowanie nie będzie tolerowane.

Spór graniczny z Chinami poruszył także minister spraw zagranicznych Indii Subrahmanyam Jaishankar, przemawiając we wtorek na konferencji Reuters Next. Powiedział, że śmiertelne starcie graniczne poważnie nadszarpnęło wzajemne zaufanie między dwoma krajami.

„Po 45 latach rzeczywiście doszło do rozlewu krwi na granicy” – stwierdził dyplomata. „A to miało ogromny wpływ na opinię publiczną i politykę. … Naprawdę, wpływ na zaufanie i zaufanie do Indii, jeśli chodzi o Chiny i ich stosunki, został głęboko zaburzony ”.

Indie i Chiny wielokrotnie obarczały winą za wzniecanie napięć na granicach. Jeszcze w grudniu chińskie ministerstwo spraw zagranicznych powtórzyło, że „odpowiedzialność [za napięcia graniczne] spoczywa bezpośrednio po stronie indyjskiej”. Jednocześnie Pekin utrzymuje, że jest „zaangażowany w rozwiązanie problemu granic w drodze negocjacji”.

rt.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: