DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepionka DTP od Billa Gatesa zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Szczepionka DTP od Billa Gatesa zabiła 10 razy więcej afrykańskich dziewcząt niż sama choroba

Recenzowane badanie opublikowane w szanowanym czasopiśmie Elsevier EBioMedicine ujawniło, że szczepionka DTP wypuszczona przez Billa Gatesa na młode dziewczęta w Afryce zabiła 10 razy więcej z nich niż sama choroba.

Artykuł, zamówiony przez rząd duński i Fundację Novo Nordisk, został opublikowany w 2017 roku, choć nie wzbudził takiego zainteresowania, na jakie zasługuje. W istocie ujawnia Gatesa jako ludobójczego mordercę, który dopuścił się ohydnych zbrodni przeciwko ludzkości.

Prowadzony przez dr. Søren Wengel Mogensen i Peter Aaby, w badaniu przyjrzeli się kombinacji szczepionki przeciw błonicy, krztuścowi (krztuścowi) i tężcowi, którą przerwano w Stanach Zjednoczonych w latach 90. z powodu tysięcy zgłoszeń zgonów i uszkodzeń mózgu.

„Pomimo powszechnych szczepień”, zauważa czasopismo Great Game India , „Stany Zjednoczone i inne kraje nadal doświadczają dużych epidemii krztuśca”.

Przed opublikowaniem tego badania Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nigdy nie zadała sobie trudu, aby przeprowadzić badanie porównujące wyniki zdrowotne osób szczepionych i niezaszczepionych, które byłyby konieczne do ustalenia, czy szczepionka DTP jest naprawdę bezpieczna i skuteczna.

Mimo to Bill i Melinda Gatesowie, prawdopodobnie najgorsi ludzie żyjący obecnie, wepchnęli narkotyk na niewinne afrykańskie dzieci, w tym w Gwinei Bissau, gdzie połowa wszystkich dzieci umiera przed ukończeniem pięciu lat.

W porównaniu z dziećmi w Gwinei Bissau, które nie otrzymały szczepionki DTP firmy Gates, stwierdzono, że dzieci, które ją otrzymały, zmarły dziesięciokrotnie częściej niż inne dzieci. Okazało się również, że szczepionka zwiększa podatność zaszczepionych dzieci na inne śmiertelne choroby, na które nieszczepione dzieci zazwyczaj nie zapadają.

„Szczepionka najwyraźniej osłabiła ich układ odpornościowy” – wyjaśnia Great Game India .

Wszędzie tam, gdzie można spotkać czarnych i brązowych ludzi, Bill Gates jest tam, aby wstrzyknąć im truciznę

W samym badaniu stwierdzono, że żadne badanie prospektywne „nie wykazało korzystnego wpływu DTP na przeżycie”, mimo że jest to „najczęściej stosowana szczepionka”.

„Należy obawiać się, że wpływ rutynowych szczepień na śmiertelność ze wszystkich przyczyn nie był badany w badaniach z randomizacją” – ujawniają dalsze badania.

„Wszystkie obecnie dostępne dowody sugerują, że szczepionka DTP może zabić więcej dzieci z innych przyczyn niż chroni przed błonicą, tężcem czy krztuścem. Chociaż szczepionka chroni dzieci przed chorobą docelową, może jednocześnie zwiększać podatność na niepowiązane infekcje ”.

Jednak nic z tego nie ma znaczenia dla Gatesa, który nadal karze finansowo narody za nieprzestrzeganie jego programów szczepień. Gates został również przyłapany na próbach przekupienia narodów, aby wymusiły na ich populacjach więcej szczepionek, używając „obowiązkowych” programów, jeśli to konieczne, w celu osiągnięcia zgodności.

GAVI, który jest finansowany przez Gatesa i brytyjski rząd, dalej infiltrował indyjskie mechanizmy kształtowania polityki zdrowotnej, które obecnie agresywnie naciska na szczepienia przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) mieszkańcom Indii.

Innymi słowy, wszędzie tam, gdzie można spotkać brązowych i czarnych ludzi, Bill i Melinda Gates pracują nad wstrzyknięciem im sterylizujących chemikaliów zmieniających DNA w imię zdrowia publicznego.

Indyjski zastrzyk „Covaxin”, wyprodukowany przez Bharat Biotech, jest w rzeczywistości produktem finansowania firmy Gates za pośrednictwem jego międzynarodowego lobby farmaceutycznego. To jeden z powodów, dla których zwolennik prawdy o szczepionkach Robert F. Kennedy Jr. w artykule opisał eugenika-miliardera jako mającego „obsesję na punkcie szczepionek”.

„Występują problemy z drzwiami obrotowymi we wszystkich naszych agencjach federalnych i wszystkich naszych agencjach stanowych” – stwierdził Kennedy podczas wywiadu w RT z początku 2020 roku.

„Jest zjawisko lub dynamika, dzięki której agencja, która ma chronić amerykańską opinię publiczną przed złymi narkotykami lub zanieczyszczeniem tego, co masz, ostatecznie staje się spółką zależną lub marionetką dla branży, którą ma regulować”.

Możesz obejrzeć pełny wywiad poniżej:

Najnowsze wiadomości dotyczące szczepionek można znaleźć na stronie Vaccines.news .

Źródła tego artykułu obejmują:

GreatGameIndia.com

NaturalNews.com

GreatGameIndia.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: