DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

RUSZA PROCES SĄDOWY W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKICH – POLAKÓW ŻYDÓW NIEMCÓW UKRAIŃCÓW itd…. nacji !

8.00 avg. rating (83% score) - 2 votes

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

3 thoughts on “RUSZA PROCES SĄDOWY W IMIENIU WSZYSTKICH OBYWATELI POLSKICH – POLAKÓW ŻYDÓW NIEMCÓW UKRAIŃCÓW itd…. nacji !

  1. Bardzo dobrze mówisz. Słuchając tego, przyszło mi do głowy temat szczepionek i dokładnie jest to samo. Promocja, zachęcanie jakimiś odszkodowaniami byle tylko żeby zaszczepić się jakimś gównem, a pieniądze z zakupu szczepionek rozdać i żeby poszły do czyjejś kieszeni.
    To samo jest z żarciem o którym mówisz. Kto by chciał takie gówno jeść. To robią promocje reklamy „pysznego jedzenia”, a pieniądze z utargu „z utylizacji” rozdać do czyjejś kieszeni za fatygę trucia nas.

    1. Mówi pan że Niemcy z nas się śmieją…. . Niech się śmieją. Nie potrafią kurwa stworzyć szczepionek skutecznych w 100% bez żadnych skutków ubocznych, a co dopiero żywności krótko i długoterminowej bez dodawania jakiejkolwiek chemii. Niech się pan debilami i idiotami nie przejmuje. I mówi pan że „oni”się śmieją”?… „Debile i idioci nie potrafiące robić żywności krótko i długoterminowej bez dodawania żadnej chemii”. Raczej byli by wykształceni i inteligentni gdyby potrafili, prawda?

      1. Gdyby mógł pan powiedzieć, ” to z jakich pierwiastków składa się zdrowa świnia bez żadnej innej chemii”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: