DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemieccy śledczy zamknęli duży rynek Darknet ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

BERLIN (AP) – niemieccy prokuratorzy powiedzieli we wtorek, że zdemolowali to, co ich zdaniem było największym nielegalnym rynkiem w darknecie, i aresztowali jego podejrzanego operatora.

Witryna, znana jako DarkMarket, została zamknięta w poniedziałek, powiedzieli prokuratorzy w południowo-zachodniej Koblencji. Dodali, że oferowane do sprzedaży są wszelkiego rodzaju narkotyki, fałszowane pieniądze, skradzione lub sfałszowane karty kredytowe, anonimowe karty SIM do telefonów komórkowych i złośliwe oprogramowanie.

Niemieccy śledczy byli wspierani w ich wielomiesięcznym śledztwie przez władze USA oraz policję australijską, brytyjską, duńską, szwajcarską, ukraińską i mołdawską.

Rynek miał prawie 500 000 użytkowników i ponad 2400 sprzedawców, powiedzieli prokuratorzy. Dodali, że przetworzył ponad 320000 transakcji, a wymieniono kryptowaluty Bitcoin i Monero o wartości ponad 140 milionów euro (170 milionów dolarów).

Darknet to część sieci dostępna tylko za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi do maskowania tożsamości.

Podejrzany operator, 34-letni Australijczyk, został aresztowany w pobliżu granicy niemiecko-duńskiej. Prokuratorzy powiedzieli, że sędzia nakazał mu zatrzymanie go w areszcie w oczekiwaniu na możliwe formalne oskarżenie, a on nie przekazał śledczym żadnych informacji.

Zajęto ponad 20 serwerów w Mołdawii i na Ukrainie – poinformowali niemieccy prokuratorzy. Mają nadzieję, że na tych serwerach znajdą informacje o innych uczestnikach rynku.

Prokuratorzy powiedzieli, że posunięcie przeciwko DarkMarket ma swoje źródło w dochodzeniu w sprawie centrum przetwarzania danych zainstalowanego w byłym bunkrze NATO w południowo-zachodnich Niemczech, w którym znajdują się strony zajmujące się handlem narkotykami i innymi nielegalnymi działaniami. Został zamknięty w 2019 roku.

W pewnym momencie to centrum gościło DarkMarket.

apnews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: