Suwerenność Europy: Na stronie internetowej Leonardo SPA European Super drone znajduje się słowo kluczowe historii szpiegowskiej z udziałem Amerykanów, CIA, Leonardo SPA i ambasady USA w Rzymie.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

przez Riccardo CORSETTO

Drodzy Czytelnicy,

W ostatnich dniach, dokładnie 29 grudnia, opublikowaliśmy tutaj na L’Unico artykuł zatytułowany: „Conte, Finmeccanica i ambasada USA za oszustwem, aby pozbyć się Trumpa”, który nie był wynikiem naszych wniosków, ale podsumowania o bombowych wypowiedziach byłego Amerykanina 007 Bradleya Johnsona, który wspierał ich w wywiadzie wideo: „Włochy i Conte odegraliby kluczową rolę w międzynarodowym spisku komputerowym mającym na celu wykupienie Trumpa. W oświadczeniach tych argumentowano również, że wśród zastosowanych środków znalazły się satelity Leonardo Spa, dawniej Finmeccanica. Tutaj możesz znaleźć ten artykuł, który przybył do USA na cały świat, gdzie wydarzenia na Kapitolu i inwazja na Kongres Amerykański wydają się sugerować, że więcej niż kilku Amerykanów brakuje czegoś z ostatnich wyborów prezydenckich. Na przykład te anomalne Wózki pełne kart, które udokumentowaliśmy na L’Unico.

Fakt, że twierdzenia Bradleya Johnsona, byłego agenta CIA, były prawdziwe, sprawił, że konieczne było ich podkreślenie. Oznacza to dostarczanie informacji: umożliwienie wszystkim czytelnikom analizy danych i dopiero na końcu stworzenie opinii. Przeciwieństwo tego, co robi Twitter, i giganci z Doliny Krzemowej cenzurują prezydenta Trumpa.

Ale wróćmy do faktów. Na krótko przed deklaracjami amerykańskiego 007, który wychował Leonarda, ambasadę amerykańską i rząd Conte, aresztowano Arturo D’Elia , pracownika Leonarda. Oficjalne oskarżenie znamy dzięki mainstreamowej prasie. Jako pierwsza ogłasza to Repubblica, która ujawnia, jak niewierny haker Leonardo SPA został aresztowany za przestępstwa komputerowe. 38-letnia D’Elia z Ebolita, która już szczyci się działaniami konsultingowymi dla prokuratorów Benevento i Vallo della Lucania, jest oskarżona o szpiegostwo i dokumentację, a w szczególności o „kradzież” za pomocą trojanów infiltrowanych za pomocą pamięci USB w terminale Leonardo SPA, około 10 gigabajtów danych i ponad 100 tysięcy plików objętych tajemnicą firmową.Repubblica zawsze mówi nam, że w 2006 roku D’Elia została już skazana przez sąd w Salerno za naruszenie systemu komputerowego amerykańskiej bazy wojskowej w Oklahomie.

Arturo D’Elia, niewierny haker Leonardo Finmeccanica, aresztowany za szpiegostwo korporacyjne przeciwko Leonardo SPA i domniemany autor oświadczenia pod przysięgą, które również wiązałoby się z domniemanym oszustwem wyborczym w USA

Według prokuratora z Neapolu interesują go głównie informacje dotyczące projektowania i produkcji samolotów wojskowych . Pamiętaj o tym aspekcie, ponieważ w tym momencie historii dość łatwo jest postawić hipotezę, czego naprawdę szukał D’Elia w aktach dywizji lotniczej Leonarda. Informacje dotyczące europejskiego superdrona.

Po aresztowaniu D’Elii Leonardo Spa wyjaśnił, że nie byłoby żadnego ryzyka związanego z danymi „niejawnymi lub strategicznymi”, ponieważ są one przetwarzane na wydzielonych obszarach, a zatem nie mają łączności, a w każdym razie nie są obecne w Pomigliano d’Arco . Firma, której prezesem jest Alessandro Profumo , skazana w październiku za fałszowanie i fałszywą komunikację korporacyjną na 6 lat więzienia, nie poinformowała jeszcze o sprawie wyborów w USA.

I to właśnie w Pomigliano d’Arco, rodzinnym mieście Ministra Di Maio, D’Elia uruchomiła szpiegostwo komputerowe, w jednej z trzech fabryk Leonarda (pozostałe dwie znajdują się w Grottaglie w prowincji Taranto iw Foggi).

Prokurator Neapolu podaje nam ważny szczegół: D’Elia twierdzi, że śledczy byli zainteresowani informacjami o samolotach wojskowych. I tutaj możemy postawić hipotezę, bynajmniej nie dziwną. We włoskich zakładach oddziału lotniczego Leonardo Eurodrone pracuje nad Eurodrone od 2019 roku. Pomigliano, Grottaglie i Foggia przeżywają poważny kryzys z powodu zatrzymania lotów cywilnych i ruchu lotniczego z powodu Covid19 , ale zamiast tego produkcja wojskowa trwa.

Czym w takim razie jest Eurodrone? Jest to dwusilnikowy silnik turbośmigłowy bez człowieka, a nad jego produkcją pracują 4 rządy europejskie: Włochy, Francja, Hiszpania i Niemcy. Kontrakt produkcyjny, który obejmuje również Leonardo dla Włoch, francuskie Dassault Aviation i Airbus D&S, ma obowiązywać na początek 2021 roku.

Samolot, który może być używany nie tylko w wojsku, ale także na polu cywilnym,
będzie nosił nazwę MALE RPAS (Medium Altitude Long Endurance, Remote Piloted Aircraft System), obiekt latający o wartości około 200 mln euro każdy, który ostatecznie przełamie monopol Siły Powietrzne bez pilotów z USA.

American Reaper: jest to bezzałogowy samolot, którego monopolowi zagrażają Super Drone Male Rpas z Włoch, Francji, Hiszpanii i Niemiec

Dzisiejszy rynek jest faktycznie zdominowany przez drony American Reaper .
Eurodrone będzie w przyszłości mógł przewozić ludność cywilną podczas lotów krajowych i międzynarodowych, a także, oczywiście, być używany w bardzo złożonych operacjach wojskowych. Krótko mówiąc, Eurodrone zapowiada się jako klejnot technologii i wojskowej inżynierii lotniczej i nie tylko.
Projekt rozpoczął się w 2015 r. I obejmuje budowę 63 samolotów, w których uczestniczą Włochy , Niemcy, Hiszpania i Francja, inwestując po 7 mld euro każdy. Czy to właśnie o te informacje dążyła D’Elia? Z zamiarem znalezienia kogoś chętnego do ich zakupu lub na prowizję od kogoś? To są pytania, które można zadać.
Z pewnością Amerykanie nie mogą być zadowoleni z końca monopolu i na tym etapie historii możemy ustalić pewien punkt. Działania D’Elia mogą być częścią wojny informacyjnej o dominację w lotnictwie wojskowym z udziałem Stanów Zjednoczonych. Ta sieć tego, co pojawi się w historii satelity.
We wrześniu francuskie Ministerstwo Obrony Florence Parly ogłosiło, że w tym roku nastąpi podpisanie umowy o rozpoczęciu produkcji Eurodrone. „Jesteśmy dość optymistycznie nastawieni do tego projektu”, wyciekły ze źródeł obrony Paryża, cytowanych przez AFP.

Podczas gdy szukamy więcej informacji, aby zweryfikować rolę Arturo D’Elia w amerykańskich wyborach, zrozumienie militarnej i strategicznej wartości handlowej związanej z Eurodronem ma fundamentalne znaczenie dla zrozumienia wielu rzeczy. Na tych stronach zaczynamy poważną refleksję, zachęcając do zauważenia, co na stronie internetowej Leonardo SPA, poświęconej Eurodrone wyprodukowanej w Europie, jest napisane MALE RPAS: Mówi „European Sovereignty”.

Suwerenność Europy: Na stronie internetowej Leonardo SPA European Super drone znajduje się słowo kluczowe historii szpiegowskiej z udziałem Amerykanów, CIA, Leonardo SPA i ambasady USA w Rzymie.

Pytanie jest retoryczne, więc nie dajemy odpowiedzi. Komu przeszkadza, że ​​Włochy i główne narody europejskie wyposażają się w bezzałogowy samolot, którego możliwości są uważane za bardzo zaawansowane, zaprojektowany – czytamy na stronie Leonardo – do cywilnych i wojskowych misji ISTAR. „Samolot obsługujący 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, do operacji w każdych warunkach pogodowych, łatwy w utrzymaniu i współdziałający z istniejącymi i przyszłymi systemami obronnymi. System uzyska pełną certyfikację zdolności do lotu i integracji ruchu lotniczego (ATI) w niewydzielonej przestrzeni powietrznej. ”

https://www.leonardocompany.com/it/products/male-rpas

To, co zostało powiedziane do tej pory, nasuwa nam pewne obowiązkowe pytania również dotyczące oświadczenia pod przysięgą podpisanego przez prawnika Alfio D’Urso w dniu befana. Oświadczenie, o którym pamiętamy, umieściłoby działalność Arturo D’Elia daleko poza szpiegostwem do celów wojskowych, zgodnie z sugestią prokuratury w Neapolu, aby umieścić je w (równym) kontekście oszustw wyborczych związanych z kompromitacją serwerów Dominion, aby faworyzować Bidena przeciwko Trump w wyborach prezydenckich.

W tej kwestii chcemy być ostrożni. Sprawdzimy na dobre. Nasza redakcja zetknęła się dziś z kancelarią prawnika Alfio D’Urso. Mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku godzin będziemy mogli podać dalsze szczegóły.
Ale bez oszustw na satelicie do celów wyborczych, zaangażowanie amerykańskich agentów wywiadu i dyplomacji w Rzymie, jak powiedział nam agent CIA, Bradley Johnson , jest również przydatne do analizy wojny związanej z panowanie na niebie i suwerenność narodów europejskich. Włochy na czele.
Ufamy teraz, że sędziowie neapolitańscy pamiętają o zapytaniu D’Elii, czy szuka informacji na temat Eurodrone w kontekście wojny handlowej, która ma konsekwencje militarne i strategiczne.

lunico.eu