DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Udostępniając i ekscytując się nimi odwalamy sami robotę za PIS!! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

TRZEBA ICH WYCISZYĆ 👂👂

Nie strzelają do nas i nie pałują, bo mają lepsze sposoby, aby wzbudzić strach.

🤘👌BĄDŹCIE SPRYTNIEJSI. NIE ROZPOWSZECHNIAJCIE INFORMACJI, KTÓRE MOGĄ WZBUDZAĆ STRACH BO IM O TO CHODZI. 💪

STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

Zrozumiałe jest, że jak nas coś wzburza to chcemy się tym podzielić w internecie – przykład powielana od kilku dni teza, że nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu.

🥺Udostępniając i ekscytując się nimi odwalamy sami robotę za PIS.

Straszymy się nawzajem. Reżim PIS wygrywa z nami nie robią nic a przecież mają jeszcze telewizję i konferencje premiera oraz spanikowaną opozycję. Należy się spodziewać, że jak lenie politycy wrócą z ferii, to imperium zła będzie kontratakować, strasząc przedsiębiorców wieloletnim więzieniem i konfiskatą całego majątku włącznie z odebraniem praw rodzicielskich. Pamiętajcie, że mogą powiedzieć wszystko, bo słowa nic nie kosztują. Pamiętajcie też, że potem przegrywają wszystko w sądach.

⁉JAK POSTĘPOWAĆ SŁUSZNIE

SPUŚĆCIE NA NICH

ZASŁONĘ MILCZENIA.

DYSTRYBUUJCIE TYLKO POZYTYWNE INFORMACJE O TYM JAK WYGRYWAMY, O TYM JAK #otwieraMY, O TYM JAK RZĄD SIĘ COFA.

W TEJ WOJNIE WYGRA TEN KTO BĘDZIE SILNIEJSZY PSYCHICZNIE.

‼‼‼‼‼A co do mandatów to teza, że nie będzie można odmówić ich przyjęcia jest oczywiście błędna. Mandat dalej będzie można uczynić NIEPRAWOMOCNYM – mówiąc językiem potocznym pozostawić go NIEWAŻNYM bez wyroku sądu. PISowskie dranie zmieniają wbrew logice prawa karnego (mam nadzieję, że ich UNIA ZA TO UKARZE) ciężar czynności w postępowaniu. Dotychczas wystarczyło słownie powiedzieć – ODMAWIAM i dalej policja się martwiła.

Teraz trzeba będzie podjąć czynność – napisać na mandacie, że się odmawia a potem wysłać do sądu pismo z uzasadnieniem.

Nie martwiłbym się tym szczególnie. Ci co odmawiają mandatów robią to świadomie a ta zmiana przepisów uderzy głównie w elektorat PIS, który prawa się boi i sprawiedliwości też, który i tak przyjmuje mandaty od policji bez dyskusji, podpisując wszystko jak leci.

😡Zobaczcie sami, jak z błahej, chociaż świńskiej zmiany w KPK, sami nakręciliśmy strach i przeświadczenie nieuchronności mandatów, mimo, że to całkowicie niezgodne z prawdą.

OLEWAJCIE KŁAMSTWA I ZAGRYWKI RZĄDOWE

Za Facebook/Paweł Jan Tanajno

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: