DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szybka rekompensata za powikłania poszczepienne: Dworczyk o szczegółach ☀NO, MÓWIŁAM. UBEZIECZYCIEL – NIE JELEŃ !!Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Będą rekompensaty za powikłania poszczepienne (fot. PAP/EPA/Sandor Ujvari)

Powstaje szybka ścieżka rekompensat za potencjalne działania niepożądane szczepionek przeciw COVID-19 – podaje „Dziennik Gazeta Prawna”. Stworzenie takiego funduszu zapisano w Narodowym Programie Szczepień. Szczegółowe zasady mają być określone w ustawie. Jak zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk, jej założenia zostaną przedstawione we wtorek.

Pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że to bardzo delikatna materia, ważna dla wielu Polaków i nie ma tutaj miejsca na dywagacje polityków. – Trzeba przedstawić dokładne założenia i projekt ustawy, i to nastąpi we wtorek – zastrzegł Dworczyk.

Fundusz kompensacyjny

„Dziennik Gazeta Prawna” podał, że w tym roku pieniądze z funduszu kompensacyjnego mają być przeznaczone dla dotkniętych działaniami niepożądanymi szczepień na COVID-19. W następnych latach fundusz objąłby obowiązkowe szczepienia dla dzieci. Na razie wypłaty mają być finansowane przez Skarb Państwa.

Jak podał dziennik, rekompensata będzie przysługiwać, jeśli po otrzymaniu szczepionki u pacjenta dojdzie do wstrząsu anafilaktycznego, czyli  nagłej, zagrażającej życiu reakcji, która pojawia się po zetknięciu z substancją uczulającą lub pojawią się inne objawy, które wymuszą co najmniej 14-dniowy pobyt w szpitalu. Maksymalna rekompensata to 100 tys. zł.

Specjalna komisja, prawdopodobnie powoływana przez resort zdrowia, będzie oceniać, czy faktycznie doszło do powikłań w związku z podaniem wakcyny przeciw COVID-19. Znajdą się w niej lekarze, ale też prawnicy.

27 grudnia rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19. W pierwszej kolejności szczepieni są pracownicy sektora ochrony zdrowia. Następnie szczepionkę otrzymają m.in. seniorzy, służby mundurowe, nauczyciele.

tvp.pl
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Szybka rekompensata za powikłania poszczepienne: Dworczyk o szczegółach ☀NO, MÓWIŁAM. UBEZIECZYCIEL – NIE JELEŃ !!Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: