DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dowód, że Pekin naprawdę kontroluje Wall Street ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Dowód, że Pekin naprawdę kontroluje Wall Street: NYSE zignorowała zarządzenie Trumpa dotyczące wycofania chińskich operatorów telekomunikacyjnych
Dowód, że Pekin naprawdę kontroluje Wall Street: NYSE zignorowała zarządzenie Trumpa dotyczące wycofania chińskich operatorów telekomunikacyjnych

Kiedy prezydent Richard Nixon znormalizował stosunki z Chinami – ostatecznym kosztem Tajwanu – na początku lat 70. XX wieku, w ciągu następnych kilkudziesięciu lat amerykańskie korporacje coraz częściej postrzegały tego licznego azjatyckiego giganta jako skarbonkę.

Otwarcie rynków dla ponad miliarda ludzi było po prostu zbyt dużym wyzwaniem, by z niego zrezygnować, więc amerykańskie korporacje przeniosły się do Pekinu i oprócz outsourcingu amerykańskich miejsc pracy wysłały biliony amerykańskich bogactw do Chin.

Zanim Donald Trump kandydował na prezydenta, było oczywiste, że bogactwo, potęga i wpływy Chin w Stanach Zjednoczonych osiągnęły zenit. Amerykańskie korporacje i politycy (głównie Demokraci, ale nie tylko) popadli w błąd, by zdobyć przychylność Pekinu, starając się nadal mieć dostęp do ogromnej i rosnącej bazy konsumentów w tym kraju.

Ale teraz prezydent Trump wychodzi z Białego Domu po czterech latach pokonywania postępów Chin w prawie każdym sektorze biznesowym w Ameryce, a nowy prezydent, Joe Biden, jest podobno tak samo zobowiązany wobec Chin, jak amerykańskie korporacje.

I wszyscy o tym wiedzą, dlatego urzędnicy nowojorskiej giełdy poczuli się na tyle upoważnieni, by zignorować zarządzenie wydane w zeszłym tygodniu przez prezydenta Trumpa, nakazujące im wycofanie z listy kilku chińskich gigantów telekomunikacyjnych – China Mobile, China Telecom i China Unicom Hong Kong – Wywiad USA zidentyfikowany jako powiązany z chińskim wojskiem.

Ta odmowa jest bezprecedensowa.

NYSE zauważyć na stronie internetowej jego rodzica ICE:

W świetle dalszych konsultacji z odpowiednimi organami regulacyjnymi w związku z FAQ 857 Urzędu Kontroli Aktywów Zagranicznych, dostępnym tutaj , New York Stock Exchange LLC („NYSE”) ogłosiła dzisiaj, że rozporządzenie NYSE nie zamierza już kontynuować postępowania o wycofanie z obrotu w w stosunku do trzech wymienionych poniżej emitentów („Emitenci”), o którym poinformowano w dniu 31 grudnia 2020 r.

W tej chwili Emitenci będą nadal notowani i notowani na NYSE. Rozporządzenie NYSE będzie w dalszym ciągu oceniać zastosowanie zarządzenia wykonawczego 13959 do tych emitentów i ich dalszego statusu notowań.

Ogłoszenie giełdy natychmiast sprawiło, że jedna z firm, China Telecom, załadowała więcej pieniędzy; akcje firmy wzrosły w wiadomościach o 8 procent.

A więc – co Pekin ma wspólnego z tą decyzją NYSE? Tylko wszystko. CNBC dodał :

Chiny obiecały w sobotę zareagować na wycofanie trzech gigantów telekomunikacyjnych z giełdy nowojorskiej na mocy zarządzenia podpisanego przez prezydenta Donalda Trumpa w listopadzie.

Ministerstwo handlu oświadczyło w oświadczeniu, że Chiny „podejmą niezbędne kroki w celu zdecydowanej ochrony uzasadnionych praw i interesów chińskich przedsiębiorstw”, jak podaje państwowy Global Times.

Teraz, pamiętajcie, dzieje się tak, ponieważ coraz bardziej oczywiste jest, że prezydent Trump zostanie zmuszony do opuszczenia urzędu 20 stycznia, co oznacza, że ​​„ Chiny ” Joe Biden będzie tymczasowo zajmował Gabinet Owalny, dopóki głębokie państwo nie pozbędzie się go i nie zainstaluje wiceprezydenta Kamali Harris – od którego oczekuje się również kontynuacji polityki głębokiego państwa „Najpierw Chiny”. (Powiązane: Ameryka oficjalnie stanie się strefą okupowaną przez wroga z zaprzysiężeniem Joe Bidena 20 stycznia ).

W rzeczywistości Pekin już wyraził „nadzieję”, że administracja Bidena przestanie grać ostro, tak jak Trump przez cztery lata, co osłabiło Chiny, jednocześnie wzmacniając Amerykę.

W reakcji na dekret prezydenta chińskie Ministerstwo Handlu stwierdziło, że Stany Zjednoczone „nadużywają bezpieczeństwa narodowego i wykorzystują władzę państwa do rozprawienia się z chińskimi przedsiębiorstwami”, dodając, że decyzja „nie jest zgodna z regułami i logiką rynkową, co szkodzi nie tylko uzasadnione prawa chińskich przedsiębiorstw, ale także interesy inwestorów w innych krajach, w tym w USA. ”

„Mamy nadzieję, że Stany Zjednoczone i Chiny będą współpracować w celu stworzenia sprawiedliwego, stabilnego i przewidywalnego otoczenia biznesowego dla przedsiębiorstw i inwestorów, aby przywrócić dwustronne stosunki gospodarcze i handlowe” – dodano w oświadczeniu.

„Powrót na właściwe tory” w tłumaczeniu oznacza „z powrotem tak, jak było przed Trumpem, kiedy my, Chińczycy, radziliśmy sobie z każdą umową gospodarczą i handlową”.

To będą długie cztery lata, ludzie.

Zobacz więcej takich raportów na WhiteHouse.news .

Źródła obejmują:

CNBC.com

IR.TheIce.com

NewsTarget.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: