DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Biokonwergencja – czyli technologie do niszczenia człowieka. Już są w szczepionkach kowidowych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„W Izraelu powstanie w 2021 r. wyjątkowe centrum badawcze Innovation Lab. Laboratorium prowadzone przez koncerny skupi się na tzw. biologii obliczeniowej oraz cyfrowym zdrowiu.

Za projektem stoją giganci branży farmaceutycznej i technologicznej, w tym twórcy szczepionek na Covid-19: Pfizer, AstraZeneca, Merck i Teva, a także izraelski fundusz biotechnologiczny (IBF) oraz chmurowe ramię Amazona – AWS (Amazon Web Services).

Chcą wspólnymi siłami rozwijać nowatorskie przedsięwzięcia z zakresu biologii obliczeniowej (wykorzystanie modelowania matematycznego i technik symulacji obliczeniowych do badania systemów biologicznych) oraz szeroko rozumianej dziedziny digital health (z ang. cyfrowe zdrowie). Wspólne izraelskie centrum koncernów ma wspierać również startupy w tworzeniu innowacyjnych technologii opartych na sztucznej inteligencji, a służących np. do odkrywania spersonalizowanych terapii oraz rozwiązań farmaceutycznych.

Laboratorium innowacji ruszy jeszcze w br. Placówka powstanie w Rehovot Science Park, znajdującym się na południe od Tel Awiwu. Jak podaje serwis InterestingEngineering, inicjatywa ta jest elementem tzw. strategii biokonwergencji rozwijanej przez izraelski urząd ds. innowacji”

Państwo żydowskie sprowadziło koncerny farmaceutyczne do budowy nowej nauki medycznej zwanej: biokonwergencja.

To branża, która integruje biologię z dodatkowymi dyscyplinami inżynierii, takimi jak elektronika, sztuczna inteligencja, fizyka, informatyka, nanotechnologia, materiałoznawstwo i zaawansowana inżynieria genetyczna.

Innymi słowy, koncerny farmaceutyczne z Amazonem będą pracować nad podłączeniem człowieka do internetu. Wykorzystają do tego celu wszystkie możliwe technologie.

Proszę zwrócić uwagę, że jedną z nich jest zaawansowana inżynieria genetyczna, czyli technologia mRNA, którą Moderna opisała jako „system operacyjny”. Ta technologia znajduje się w obecnych szczepionkach kowidowych. Jej zadaniem jest zmiana genu/genów człowieka.

Jeżeli dana osoba posiada, czyli jest nosicielem gama retrowirusów (są wszechobecne), to jest mocno podatna na technologię mRNA. Gama retrowirusy jak mówi dr Judy Mikovits występują w wielu szczepionkach. W takiej sytuacji wirus wnika do genu i w odpowiednim czasie zmienia go.

To, co dzieje się w Państwie żydowskim jest dużo groźniejszym bandytyzmem, niż eksperymenty medyczne w obozach koncentracyjnych Niemiec. Biokonwergencja powinna być zakazana i piętnowana więzieniem za jej badanie i stosowanie.

Państwo żydowskie otwiera kolejny etap rozwoju technologii, do niszczenia narodów, do niszczenia człowieka.

Komentarz dla prorogeopolityki:

Bestia z Objawienia Jana buduje zaczątki systemu: „nikt nie może kupić ani sprzedać”.

Foto: Twenty20

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: