DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MIŁO – POLACY MĄDRZEJĄ !! ALE TERROR MNIEJSZOSCI PRZYGŁUPÓW TRWA NADAL

10.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

CIEKAWE CO NA TEN SONDAŻ POWIEDZĄ TAK ZWANI DZIENNIKARZE POLSCY I PROPOLSCY Z Y.T F.B I INNYCH ŻYDOWSKICH ROZGŁOŚNI REDAKCJI I PORTALI INTERNETOWYCH Z KTÓRYCH ONI POLAKOM TŁUMACZĄ TO CO WŁAŚCICIEL TEGO MEDIUM CHCE I POZWALA IM MÓWIĆ ?

 🙂 

ZAPEWNE STWIERDZĄ ŻE TE 76% POLAKÓW TO DEBILE …………….. bo cóż takim kurwom moze przyjść do głowy innego tak kurwom  bo dziennikarzami to oni sami sie nazwali i mianowali nawet ich żydowski pryncypał nie ośmielił się nazywać tych wyrobników inaczej niz partnerami – do ruch……. w pupę 🙂 za drobne pieniadze

pozdrawiamy „role” i inne podnóżki

 

76 proc. uczestników badania pracowni Social Changes dla portalu wPolityce.pl twierdzi, że to, do kogo należą media ma wpływ na sposób informowania i wydźwięk podawanych informacji. Przeciwnego zdania jest 8 proc. badanych.

Na pytanie czy „na sposób informowania i wydźwięk podawanych informacji ma wpływ to, do kogo należą media, np. telewizja, radio, prasa, portale internetowe”, 43 proc. uczestników badania odpowiedziało „zdecydowanie tak”, a 33 proc. „raczej tak”.

6 proc. uczestników badania udzieliło odpowiedzi „raczej nie”, a 2 proc. – „zdecydowanie nie”. 16 proc. uczestników wskazało odpowiedź „trudno powiedzieć”.

Według sondażu, odpowiedzi twierdzącej udzieliło 75 proc. wyborców Zjednoczonej Prawicy i 87 proc. Koalicji Obywatelskiej.

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym, na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1090 osób w dniach od 1 do 5 stycznia 2021 roku.

PAP/RO

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: