NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dwaj policjanci zwolnieni ze służby. Z radiowozu zrobili sypialnię ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Policja na służbie urządza sobie drzemki

Marek BAZAK/East News

9 Stycznia 2021

Dwaj policjanci zwolnieni ze służby. Z radiowozu zrobili sypialnię

Policjanci z komisariatu w Koźminku od teraz długo nie będą mogli zmrużyć oczu, zadając sobie pytanie, czy na pewno radiowóz jest odpowiednim miejscem do tego, by w godzinach pracy uciąć sobie drzemkę. Sprawa trafiła do prokuratury.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile patroli przespali policjanci z Koźminka

  • Jak często policja ucina sobie drzemkę w czasie służby

  • Co grozi policjantom śpiącym w czasie pracy

Policja na służbie śni o brawurowych akcjach

Trudno wyobrazić sobie, jak wielu osobom mogli pomóc policjanci z komisariatu w Koźminku (woj. wielkopolskie), kiedy zamiast stać na straży porządku, zdecydowali się na drzemkę. Teraz nie będą mieć już takiej okazji, ponieważ zostali zwolnieni.

Przez ostatnich kilka miesięcy dwóch policjantów z siedmio- i ośmioletnim stażem pracy urządzali sobie drzemki podczas służby patrolowej, podaje PAP. W czasie nocnej zmiany parkowali radiowóz w ustronnym miejscu, gdzie przesypiali cały czas pracy.

– Najczęściej parkowali pod domem matki jednego z nich – wyjaśniał rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak.

W dokumentacji ze służby funkcjonariusze zapisywali, że patrolowali w tym czasie wiele miejsc zagrożonych przestępczością. Sprawa trafiła w ręce zespołu kontroli wewnętrznej kaliskiej policji. Przekazano, że funkcjonariusze przespali łącznie aż 30 nocnych służb. Jeden 20, drugi 10.

– Ze względu na nierzetelną służbę została podjęta decyzja o zwolnieniu ich, ponieważ nie ma miejsca dla takich ludzi. Okłamywali mieszkańców i swoich przełożonych – przekazał rzecznik.

Śpiący rycerze

To nie pierwszy raz, kiedy doszło do tego typu sytuacji. Wydaje się, że spanie na służbie nie jest wcale rzadkością wśród policji. Co kilka lat media obiega informacja o policjantach niewywiązujących się ze swoich obowiązków. Pytanie brzmi „ile tego typu spraw nie zostało nagłośnionych?”.

W 2014 roku w okolicach Redy (woj. pomorskie), dwójka osób, które wybrały się na spacer do lasu, ujrzały policyjny radiowóz zaparkowany przy jednej z leśnych dróg.

– Gdy podeszliśmy bliżej, okazało się, że panowie policjanci smacznie sobie śpią. Obudzili się, dopiero gdy zapukałem w szybę. Zdenerwowani zaczęli się z nami kłócić oraz przeszukiwać – relacjonował czytelnik portalu trojmiasto.pl, który przekazał informację o śpiących policjantach. Sprawą zajęła się wówczas komenda powiatowa policji w Wejherowie, w której służyli senni policjanci.

Podobna informacja obiegła Polskę także w 2017 roku, kiedy mieszkaniec Gostynia (woj. wielkopolskie) wysłał lokalnemu portalowi zdjęcie, na którym widać śpiących w radiowozie policjantów.

– Przechodziłem tamtędy i widzę, że policjanci śpią, więc zrobiłem im zdjęcia. To było na parkingu koło lodowiska – przekazał portalowi Gostyn24.pl jeden z czytelników.

Redakcja portalu niezwłocznie zawiadomiła oficera prasowego Powiatowej Komendy Policji w Gostyniu, który skopiował zdjęcia, a następnie przekazał je dowództwu jednostki.

Wachlarz kar jest szeroki

Jaka kara powinna spotkać policjanta, który w czasie pełnienia służby ucina sobie drzemkę? Wydawałoby się, że wysoka ze względu na to, co w tym czasie mogłoby się wydarzyć, tymczasem drzemanie w czasie pracy wcale nie musi wiązać się ze zwolnieniem ze służby.

– Nasze wewnętrzne przepisy jasno określają zakres odpowiedzialności dyscyplinarnej. Takie sytuacje skutkują odpowiednimi karami od nagany, poprzez ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby na zajmowanym stanowisku, wyznaczeniem na niższe stanowisko służbowe, obniżenie stopnia, aż do wydalenia ze służby – tłumaczył przy okazji zdarzenia w Gostyniu Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

BiznesInfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: