NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepienia gwiazd to wierzchołek. Wyszła na jaw prawda o WUM ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fot. Jakub Kaminski/East News. Warszawa, 13.07.2020. Och-Teatr. Proba medialna spektaklu "Wspolnota mieszkaniowa", w rezyserii Krystyny Jandy. N/z: Krystyna Janda

East News, Jakub Kamiński
9 Stycznia 2021

Szczepienia gwiazd to wierzchołek. Wyszła na jaw prawda o WUM

Szczepienia na koronawirusa rozgrzały społeczeństwo głównie za sprawą celebrytów zaszczepionych poza kolejnością. Okazuje się, że afera szczepionkowa sięga jeszcze dalej i można mówić o szyciu jej naprawdę grubymi nićmi. Dziennikarze „Rzeczpospolitej” ustalili, że placówka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odmawiała przyjęcia dostawy szczepionek.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie jest drugie dno afery szczepionkowej
  • Do jakich ustaleń doszła „Rzeczpospolita”
  • Jaka jest druga strona szczepień na WUM

Szczepienia celebrytów to wierzchołek góry lodowej?

szczepieniach celebrytów będzie można pisać prawdziwe bajki, a autorami niespójnego scenariusza będą oni sami. Przypomnijmy słynne słowa Marii Seweryn, córki Andrzeja Seweryna (oboje zaszczepieni poza kolejnością), po zadanym pytaniu czy się już zaszczepiła. Kobieta odpowiedziała, że nie, a na pytanie dziennikarza Polsat News o sytuację na WUM wystrzeliła „Ach… czyli to poszło”.

Do podobnych skrajności dochodziło w przypadku zeznań Krystyny Jandy, która najpierw twierdziła, że ma być to akcja promocyjna, a następnie w kolejnym oświadczeniu przepraszała rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Jednocześnie w wywiadzie dla TVN24 stwierdziła, że czuje się zaszczuta, a cała nagonka na celebrytów zaszczepionych poza kolejnością to wina prawicowych mediów.

Jednakże kabaret zeznań to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ wszystkie „nazwiska z listy” twierdzą, że dawki szczepionek na koronawirusa były nadprogramowe i przeznaczone do akcji promocyjnej. Cóż, akcja promocyjna bez fotoreporterów i kamer nie przynosi skutku, ale wrócić należy do samych szczepionek.

NFZ, Ministerstwo Zdrowia oraz Agencja Rezerw Materiałowych twierdzą, że nie ma nadprogramowych dawek szczepionek. Co więcej, z ustaleń „Rzeczpospolitej” wynika, że placówki otrzymały nawet dwa, trzy razy więcej szczepionek niż rzeczywiście zamawiały.

Centrum Medyczne WUM szczepienia miało rozpocząć dopiero od 4 stycznia, ale wywierano na spółce naciski, aby zaczęła to robić wcześniej. Argumentowano, że szczepionki nie mogą się zmarnować „No i zaczęła się „łapanka” – podsumowuje Rz.

Szczepienia nieprzyjęte przez WUM

– Pierwsze szczepionki – 10 tys. – trafiły do 72 szpitali węzłowych 26 grudnia, kolejna dostawa (ok. 300 tys. sztuk) za trzy dni. W połowie grudnia NFZ publikuje listę 509 szpitali węzłowych, które będą szczepić personel medyczny grupy 0. Na liście jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne WUM przy Banacha, a nie spółka – Centrum Medyczne WUM. Spółka ma szczepić personel na mocy niejasnego do dziś porozumienia podpisanego między prof. Zbigniewem Gaciongiem, rektorem WUM, a dr Ewą Trzeplą – prezesem tej spółki – pisze Rzeczpospolita.

Dziennik dodaje także, że dr Ewa Trzepla trzykrotnie odmówiła przyjęcia szczepionek, gdyż zdawała sobie sprawę z tego, że nie znajdzie 450 (tyle medykamentu otrzymało WUM) członków personelu medycznego do przeprowadzenia szczepienia. Pod naciskiem NFZ Trzepla zgodziła się przyjąć szczepionki oraz obiecała, że w drodze wyjątku zaszczepione zostaną także rodziny medyków oraz pacjenci.

 Presja była taka, że szczepiliśmy każdego, kto był pod ręką. Także sprzątaczki i woźnych – mówi gazecie osoba pracująca przy szczepieniach. Obecnie udało się ustalić, że szczepionki dostało 300 osób z grupy 0 oraz 150 w ramach wyjątku. Na liście tych drugich jest 18 nazwisk celebrytów.

Nie tylko WUM otrzymał więcej szczepionek niż zakładano. Na liście znalazło się także Górnośląskie Centrum Medyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz CSK MSWiA.

 W pierwszej transzy mieliśmy otrzymać 100 szczepionek, a przekazano ich 375. To, że przyszło więcej, dla nas nie było problemem, mamy liczny personel – stwierdziła Iwona Sołtys z CSK MSWiA w Warszawie. ARM nie odpowiada także na pytania czemu szczepionek trafiało do szpitali więcej niż powinno.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Szczepienia gwiazd to wierzchołek. Wyszła na jaw prawda o WUM ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: