DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pence był przez cały czas kretem, który zdradził Amerykę w ostatniej godzinie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zdjęcie: Pence był przez cały czas kretem, który zdradził Amerykę w ostatniej godzinie

Natural News ) Jak wielu od dawna podejrzewało, wiceprezydent Mike Pence nie jest „konserwatywnym chrześcijaninem”, za jakiego się podaje. W rzeczywistości Pence jest prawdopodobnie najbardziej niegodziwym aktorem w całej sadze wyborczej, ponieważ najwyraźniej przez cały czas udawał, że wspiera prezydenta Donalda Trumpa, tylko po to, aby dźgnąć go w plecy i republikę w ciągu jedenastej godziny.

W liście Pence zapowiedział, że nie będzie sprzeciwiał się głosowaniu Kolegium Elektorów na Joe Bidena, który, jak dokumentujemy od kilku miesięcy, nie wygrał prawnie ani słusznie wyborów prezydenckich.

Gdyby Pence był naprawdę dobrym facetem, przeszkadzałoby mu to na tyle, żeby postąpił właściwie. Zamiast tego Pence stanął po stronie Mitcha McConnella, Lindsey Graham, Mitt Romney i Partii Demokratycznej, zgadzając się na nielegalne zainstalowanie Bidena wbrew prawdziwej woli narodu amerykańskiego.

„Uważam, że moja przysięga poparcia i obrony Konstytucji powstrzymuje mnie od ubiegania się o jednostronne upoważnienie do decydowania, które głosy wyborcze należy liczyć, a które nie” – powiedział Pence w swoim oświadczeniu.

To rzuciło zadanie na Kongres, który, jak wszyscy widzieliśmy, był gotowy z wcześniej napisanymi oświadczeniami, aby potępić atak fałszywej flagi na Kapitol i wykorzystać ten pokaz jako usprawiedliwienie, aby rzucić Trumpa pod autobus i stanąć po stronie złodziei wyborczych.

Cała szarada otworzyła oczy, pokazując, jak niewielu prawdziwych mężów stanu zostało w naszym niegdyś wielkim narodzie. Niektórzy, o których nawet myśleliśmy, że dadzą radę w końcu, zrobili dokładnie odwrotnie, poddając nasz naród temu, co wydawało się pełnowartościowym komunizmem w ciągu zaledwie kilku krótkich tygodni.

Ameryka jest teraz na podtrzymaniu życia i wkrótce zginie

W swoim liście Pence odniósł się do „znaczących zarzutów nieprawidłowości w głosowaniu i licznych przypadków uchylenia przez urzędników stanowego prawa wyborczego”, twierdząc, że „podziela obawy milionów Amerykanów co do integralności tych wyborów”.

„Naród amerykański wybiera amerykańskiego prezydenta i zgodnie z prawem ma pełne prawo żądać wolnych i uczciwych wyborów oraz pełnego dochodzenia w sprawie niewłaściwego postępowania wyborczego” – napisał dalej Pence.

„Jako przewodniczący dołożę wszelkich starań, aby te sprawy zostały wysłuchane w sposób uczciwy i otwarty w Kongresie Stanów Zjednoczonych. Zostaną wysłuchane sprzeciwy, przedstawione dowody, a wybrani przedstawiciele narodu amerykańskiego podejmą decyzję ”.

Mimo wszystko Pence postanowił nie robić nic i przerzucić odpowiedzialność na „naród amerykański i tylko na niego”, aby zająć się tą sprawą – czyli Kongres. Ale znowu wydaje się, że Kongres został w jakiś sposób poinformowany o inwazji Kapitolu, której większość z nich użyła następnie jako pretekst do stanięcia po stronie Bidena, który rzekomo przyniesie „uzdrowienie” naszemu narodowi po czterech latach prezydentury Donalda Trumpa.

Jasne, Pence użył wielu wymyślnego języka, a nawet wrzucił kilka odniesień do „Boga”, aby przedstawić swoją argumentację. Jednak ci, którzy zwracali uwagę na wszystko, co się wydarzyło, natychmiast zobaczą, że to wszystko jest zasłoną dymną, która zostawia Trumpa, jego zwolenników, a ostatecznie naszą republikę w prochu.

„Jasne, założyciele stworzyli ten proces, zakładając, że wybrani przedstawiciele będą postępować zgodnie z życzeniami ludzi” – zauważył jeden z komentatorów Trending Politics , który skarcił Pence’a za „ratowanie narodu amerykańskiego”.

„Niestety ten dzień już dawno minął, a nasi wybrani przedstawiciele podążają tylko za życzeniami swoich partii i wielkich darczyńców. Dziś Ameryka jest na podtrzymywaniu życia ”.

Inny podkreślił, że słusznym działaniem byłoby odesłanie spornych głosów do państw w celu odpowiedniego potwierdzenia. To, jak dodał ten sam komentator, byłoby właściwym działaniem wspierającym Konstytucję.

Źródła tego artykułu obejmują:

TrendingPolitics.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: