DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Emerytowany 3-gwiazdkowy generał McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act.. ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Emerytowany 3-gwiazdkowy generał McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszenia stanu wojennego i zainicjowania masowych aresztowań pod władzą wojskową

Emerytowany 3-gwiazdkowy generał McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszenia stanu wojennego i zainicjowania masowych aresztowań pod władzą wojskową

Brannon House z WVWtv.com opublikował kolejny bombowy wywiad z emerytowanym trzygwiazdkowym generałem Thomasem McInerneyem, który otwarcie wzywa prezydenta Trumpa do uznania powagi ataku cyberwojennego na Amerykę, powołując się na ustawę Insurrection Act, zawieszając Habeas Corpus (jak zrobił to Lincoln ) i zainicjować masowe aresztowania pod władzą wojskową.

Oryginalny, pełny wywiad znajduje się pod tym linkiem na WVWtv.com . Poniżej zamieściliśmy sześciominutowe podsumowanie najważniejszych nagrań wideo na stronie Brighteon.com.

To wezwanie gen. McInerneya, niezwykle utalentowanego wojskowego weterana i lojalnego patrioty, wydaje się wynikać z uświadomienia sobie, że znaczna część istniejącego rządu zbuntowała się i obecnie prowadzi zmowę z wrogami narodu. Gubernatorzy stanu zbuntowali się, sędziowie zbuntowali się, a urzędnicy stanowi podczas wyborów świadomie zaangażowali się w skoordynowane, zdradzieckie fałszowanie wyborów, aby obalić przywódcę wykonawczego prezydenta Trumpa.

Kiedy urzędnicy państwowi zbuntowali się i nie można ufać sądom , prezydent może powołać się na władzę wojskową, łącznie z masowymi aresztowaniami podmiotów zdradzieckich, sądami wojskowymi, które omijają cywilny system sądowy, oraz przejęciem wojskowym wszystkich korporacji, które aktywnie działają na rzecz osłabiają Stany Zjednoczone Ameryki. Obejmuje to oczywiście Big Tech i większość lewicowych mediów, które brały udział w fałszowaniu wyborów i aktach dziennikarskiego terroryzmu, których celem było pogrążenie tego kraju w rozpaczy.

Najważniejsze informacje z tego filmu Howse / McInerney

Wszystkie pozycje w cudzysłowie są bezpośrednimi cytatami z McInerney podczas wywiadu.

 • To, co wydarzyło się w Ameryce, to nie tylko „oszustwo wyborcze”, ale raczej „cyberwojna”. Były to akty wojny przeciwko Ameryce, przy użyciu broni i technik cybernetycznej do obalenia rządu poprzez sfałszowany proces wyborczy.

 • McInerney wzywa prezydenta Trumpa do powołania się na Ustawę Insurrection Act, zawieszenia Habeas Corpus, ogłoszenia stanu wojennego i rozmieszczenia wojska w celu przejęcia i zabezpieczenia wszystkich maszyn do głosowania.

 • Sześć do dziesięciu stanów zostało skoordynowanych za pomocą cyberwojny, aby zmienić wynik wyborów. „To są zdrady”. Rosja, Chiny i Iran były również zaangażowane, co przyczyniło się do zdrady.

 • FBI i DOJ są w tym wszystkim całkowicie AWOLE, nie kiwając palcem.

 • Chris Krebs z CISA kłamał, twierdząc, że wybory były „idealne”. To jest „współudział w zdradzie”, a Krebs jest częścią głębokiego stanu.

 • Prezydent Trump musi ogłosić stan wyjątkowy w kraju na podstawie EO z 12 września 2018 r., Które określa „zagraniczną ingerencję” w wybory w USA.

 • Trump powinien również powołać się na ustawę o powstaniu. Musi zawiesić Habeas Corpus, tak jak robili to Lincoln i FDR w czasie wojny.

 • Demokraci, Rosjanie, Chińczycy i Iran popełnili rażącą cyber wojnę przeciwko Ameryce.

 • Prezydent musi „natychmiast rozpocząć aresztowanie tych ludzi [w] tej narodowej sytuacji nadzwyczajnej. Ogłosiłbym stan wojenny ”.

 • Urzędnicy z pięciu stanów swingowych byli zaangażowani w „wstępne planowanie” „zdradzieckich czynów”. Nie tylko oszukańcze głosowanie, ale zdrada. „Próbowali obalić ten rząd”.

 • Chris Miller jest na miejscu w Departamencie Obrony, ponieważ „czynna służba wojskowa będzie musiała stłumić [Antifa i BLM]”.

 • Prezydent powinien zawiesić posiedzenie Kolegium Elektorów z 14 grudnia i inaugurację nowego Kongresu 6 stycznia.

 • Szacuje, że 85 milionów ludzi głosowało na Trumpa.

 • Sądy wojskowe są konieczne, ponieważ zwykłe sądy nie są w stanie tego rozstrzygnąć.

 • Zdradzieccy aktorzy powinni zostać aresztowani i postawieni przed trybunałami wojskowymi. Jest to jedyny wymiar sprawiedliwości, który może funkcjonować bez obecnego poziomu korupcji.

 • Zawieś inaugurację do czasu pełnego zbadania tych wyborów.

 • My, Lud, żądamy tego działania od Prezydenta.

 • „To ostatnie wolne wybory, jakie będziemy mieć”, jeśli nie ujawnimy tego oszustwa wyborczego. Wybory w Gruzji zostaną skradzione za pomocą maszyn do głosowania HAMMER, Scorecard i Dominion.

 • Druga tura wyborcza w Gruzji musi zostać zawieszona do czasu pełnego zbadania oszustwa wyborczego.

 • „Nie można zaakceptować tej korupcji. To zdrada i musimy dokładnie zbadać tę sprawę ”.

 • Prezydent musi wspierać i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych przed wszystkimi wrogami, zarówno zagranicznymi, jak i wewnętrznymi. To są wrogowie domowi. „Jak mówi Stalin, nie ma znaczenia, kto głosuje, liczy się, kto liczy głosy”.

 • Ludzie z amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości nie rozumieją, jak działa cyberwojna. Tak więc brakuje im prawdziwego zrozumienia zbrodni i aktów wojennych popełnianych przeciwko Stanom Zjednoczonym.

 • „Właściciel i kierownictwo Fox News jest współwinne zdrady”.

 • Amerykańscy marszałkowie powinni byli przejąć wszystkie serwery Dominium dzień po wyborach i zabezpieczyć je jako dowody kryminalistyczne.

 • Ludzie, którzy zmienili głosy w maszynach, powinni wiedzieć, że zostaną oskarżeni o zdradę i grozi im kara śmierci.

 • Rząd śledzi konwersję kart do głosowania na głosy. „Właśnie tam pojawia się manipulacja. Śledzimy to. Mamy te informacje ”.

Oto sześciominutowy film poglądowy. Zapraszam do opublikowania tego w innym miejscu:

Brighteon.com/7497ff5e-44b3-44d4-9363-c9fcbea100ba

Oto mój najnowszy podcast o aktualizacji sytuacji, który analizuje wiele z tych samych problemów. Obecnie tworzę jeden z tych podcastów każdego dnia i wychodzą one około godziny 13:00 czasu centralnego na Brighteon.com. Jestem zdecydowany produkować je do czasu rozwiązania obecnej sytuacji wyborczej.

Brighteon.com/df4e479e-ae5e-4995-90e7-74848980a616

Usłysz wszystkie aktualizacje sytuacji z poprzednich dni na kanale Health Ranger Report na Brighteon.com:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Boże błogosław Amerykę.

newstarget.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: