DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA: Przedłożony Kongresowi 14-stronicowy raport dotyczący zagranicznych wpływów w wyborach w 2020 r

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dobry Boże… Czy celowe określenie czasu dla tych, którzy chcą zachować skorumpowany wywiad i instytucje rządowe USA, może być bardziej przejrzyste?

Jak zauważyła CTH kilka tygodni temu , raport DNI dotyczący zaangażowania zagranicznego w ingerencję wyborczą w 2020 r. Mógłby strukturalnie określić ramy wyzwań wyborczych na podstawie klauzuli gwarancyjnej konstytucji . Jednak aby było to skuteczne, należałoby przeprowadzić przed kongresową certyfikacją elektorów.

Dzisiaj, dosłownie godziny po głosowaniu na kongresie w celu potwierdzenia wyników wyborów, ten sam raport DNI jest teraz dostarczany na kongres.

Pochowani w artykule , w którym odnotowano, że umotywowani politycznie oficerowie wywiadu celowo zataili informacje o aktywnym udziale Chin w wyborach w 2020 roku, znajdujemy następujące zdanie:

„Tajna ocena środowiska wywiadowczego dotycząca zagranicznych wpływów w wyborach w 2020 r.… Również została przedłożona Kongresowi w czwartek”. ( link )

WASHINGTON DC – P problemy oliticization istnieć w amerykańskich ocenach agencji szpieg na obcych wpływów w USA wyborów 2020 , w tym analityków, którzy pojawili się powstrzymywać informacji na chiński wtrącanie wysiłki, ponieważ nie zgadzał się z polityką administracji Trumpa, według inspektora inteligencji społecznej.

Barry Zulauf, rzecznik ds. Analitycznych i wieloletni urzędnik wywiadu, opublikował 14-stronicowy raport uzyskany przez Washington Examiner do Senackiej Komisji Wywiadu w czwartek, ujawniając, że jego dochodzenie zostało „przeprowadzone w odpowiedzi na skargi KI dotyczące zagrożenia wyborami”. Ponadto ubolewał, że „spolaryzowana atmosfera zagroziła fundamentom naszej Republiki, przenikając nawet do Wspólnoty Wywiadowczej”.

Tajna ocena środowiska wywiadowczego dotycząca zagranicznych wpływów w wyborach w 2020 r. , Która nie będzie koncentrować się na twierdzeniach o oszustwach pocztowych lub bezpodstawnych zarzutach, że maszyny do głosowania przerzucają miliony głosów, również została przedłożona Kongresowi w czwartek .

Spodziewana w grudniu ocena została opóźniona, ponieważ wyżsi urzędnicy wywiadu starli się o rolę odgrywaną przez Chiny, a jako dyrektor wywiadu narodowego, John Ratcliffe starał się uwzględnić więcej punktów widzenia w końcowej analizie.

„Biorąc pod uwagę analityczne różnice w sposobie, w jaki analitycy Rosji i Chin badali swoje cele, analitycy chińscy wydawali się wahać przed oceną chińskich działań jako nadmiernego wpływu lub ingerencji.

Analitycy wydawali się niechętni do przedstawiania swoich analiz dotyczących Chin, ponieważ zwykle nie zgadzają się z polityką administracji, mówiąc w efekcie, że nie chcę, aby nasza inteligencja była wykorzystywana do wspierania tych polityk ”- podsumował Zulauf, mówiąc, że to zachowanie narusza standardy analityczne wymagające niezależność od względów politycznych. ( więcej )

 

 

theconservativetreehouse.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “USA: Przedłożony Kongresowi 14-stronicowy raport dotyczący zagranicznych wpływów w wyborach w 2020 r

  1. rosja byla teraz chiny …ale jaja…w nastepnych wyborach to myszke miki , lub wyznawcow boga makarona oskarza o wtracanie sie…..ale pojeby i prymitywy…i takie obszczymorki rzadza swiatem, to jest przerazajace…..ameryka – etos, patos i aramis w skonczonych kretynow i klaunow sie zamieniaja…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: