DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nancy Pelosi wzywa do powołania się na 25. poprawkę, aby usunąć Trumpa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Demokraci w Izbie Reprezentantów przewidują szybkie głosowanie w sprawie oskarżenia, jeśli Pence odrzuci próbę usunięcia Trumpa ze stanowiska

(CNN)Mówczyni Nancy Pelosi i jej zespół kierowniczy rozważają błyskawiczny proces impeachmentu, jeśli wiceprezydent Mike Pence i rząd odmówią podjęcia bezprecedensowych kroków w celu usunięcia prezydenta Donalda Trumpa z urzędu w mniej niż dwa tygodnie, według wielu Demokratów źródła.

Ta oszałamiająca interwencja w celu usunięcia siedzącego prezydenta wymagałaby znacznego dwustronnego wsparcia, aby odnieść sukces w Senacie, czego Demokraci jeszcze nie mają. Ale Pelosi bez ogródek ostrzegł Biały Dom, że Izba oskarży Trumpa za „działania wywrotowe” w podżeganiu do zamieszek na Kapitolu w środę.
„To pilna sprawa – to nagły wypadek na największą skalę” – powiedział dziennikarzom kalifornijski demokrata. „Mój telefon eksplodował słowami„ impeach, impeach, impeach ”. „
Pelosi i jej zespół przywódczy rozmawiali w czwartek wieczorem o tym, czy przeprowadzić szybkie głosowanie w sprawie impeachmentu, a według wielu źródeł przytłaczające uczucie było iść naprzód. Chociaż niektórzy dysydenci obawiali się, że posunięcie to może zostać odebrane jako przesada i zniechęcić zwolenników Trumpa w ich okręgach, większość czołowych demokratów – w tym Pelosi – jest zdania, że ​​Trump powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny.
Pełnoprawny klub Demokratów przemówi w piątek o godzinie 12:00 czasu wschodniego.
Posunięcie się naprzód z impeachmentem nie oznacza oczywiście, że Kongres byłby w stanie usunąć Trumpa ze stanowiska. Lider większości w Senacie, Mitch McConnell, mógłby pozwolić, by zegar dobiegł końca i nie przeprowadzać procesu impeachmentu w swojej izbie, biorąc pod uwagę, że prezydent elekt Joe Biden zostanie prezydentem 20 stycznia.
Źródła podają, że McConnell nie rozmawiał z Trumpem od tygodni – wynik republikanina z Kentucky potwierdzający, że Biden wygrał prezydenturę w połowie grudnia.
Ze swojej strony Biden nie ma apetytu na wszczęcie postępowania w sprawie impeachmentu, powiedzieli ludzie zaznajomieni ze sprawą w czwartek wieczorem, ponieważ woli skupić się na objęciu urzędu w mniej niż dwa tygodnie. „Impeachment nie pomógłby zjednoczyć tego kraju” – powiedział ktoś bliski Biden, który dodał, że „to sprawa do rozstrzygnięcia przez Kongres”. Źródła podały CNN w czwartek, że prezydent elekt również nie miał zamiaru brać pod uwagę 25. rozmów w sprawie poprawek.
Jeśli Pence i rząd nie powołają się na 25. poprawkę, Demokraci dyskutowali o procesie, który pozwoliłby im ominąć obrady komisji i przenieść akty oskarżenia bezpośrednio na parkiet w ciągu dwóch dni.
Oczekuje się, że dyskusje zintensyfikują się w piątek, kiedy Demokraci w Izbie Reprezentantów odbierają swój pierwszy pełny apel od czasu ataku na Kapitol Stanów Zjednoczonych, ponieważ rosnąca liczba członków domaga się impeachmentu.
To wezwanie, zaplanowane na południe ET, będzie ważnym momentem, jeśli chodzi o to, co wydarzy się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Podczas gdy Izba Demokratów po Izbie Demokratów poparła drugie oskarżenie, sama komisja nie zebrała się od czasu dramatycznych wydarzeń. To wezwanie będzie pierwszą okazją dla prawodawców, aby porozmawiać z przywódcami na temat sprawy impeachmentu, 25. poprawki i istotnych obaw dotyczących bezpieczeństwa związanych z Kapitolem.
Rzeczywiście, biorąc pod uwagę napięty harmonogram, nie jest możliwe rozpoczęcie formalnego dochodzenia w sprawie impeachmentu, jak w 2019 r., Żmudnego przedsięwzięcia, które zajęło kilka miesięcy.
Ale jedna opcja, którą badają Demokraci: proponowanie artykułów oskarżenia w drodze uprzywilejowanej rezolucji. Pozwoliłoby to izbie posunąć się naprzód i głosować za oskarżeniem Trumpa w ciągu dwóch dni, pominąć przesłuchania, zatwierdzić rezolucję organizacyjną, dochodzenie i przejść od razu do głosowania.
Wydaje się, że czołowi Demokraci w obu izbach przyjmują to podejście.
„Nie potrzebujemy długiej debaty” – powiedział w środę przywódca Senatu Demokratów Chuck Schumer z Nowego Jorku.
Pierwszym krokiem jest sporządzenie rezolucji, którą obecnie krąży wielu członków Demokratów.
Ten, który cieszy się największą popularnością, jest przygotowywany przez przedstawicieli Davida Cicilline z Rhode Island, Jamiego Raskina z Maryland i Teda Lieu z Kalifornii – trzech członków Izby Sądowniczej. Inni również zaproponowali opcje, w tym reprezentant Minnesoty Ilhan Omar.
Rep. Hakeem Jeffries z Nowego Jorku, członek Izby Sądowniczej i część kierownictwa jego partii, powtórzył CNN, że preferowaną drogą jest powołanie się przez administrację Trumpa na 25. poprawkę.
„Im szybciej, tym lepiej” – powiedział Jeffries, zmuszając Trumpa do opuszczenia urzędu. „Pójście na drogę oskarżenia, ostatecznie jakiejś formy procesu, skazania lub usunięcia, jest ważną sprawą konstytucyjną”.
Każdy poseł mógłby zaproponować uprzywilejowaną rezolucję, ale musi to nastąpić podczas sesji Izby. Nie może to być krótka sesja pro forma, kiedy nie prowadzi się żadnej działalności legislacyjnej. Obecnie Izba ma powrócić dopiero 19 stycznia, ale przywódca większości Izby Reprezentantów Steny Hoyer, demokrata ze stanu Maryland, nie wyklucza przywrócenia Izby do sesji w przyszłym tygodniu.
Raz zaproponowana rezolucja zostanie automatycznie poddana pod głosowanie w ciągu 48 godzin. Przy poparciu większości Izba oskarżyła Trumpa, wysyłając go do Senatu na rozprawę w sprawie usunięcia go ze stanowiska.
Ale mając tak mało czasu na prezydenturę Trumpa, przywódca większości w Senacie, Mitch McConnell, byłby zasadniczo w stanie wyczerpać czas i uniknąć procesu Senatu o impeachment w pozostałych dniach urzędowania Trumpa, według źródeł Hill.
McConnell odmówił komentarza na temat poglądów republikanina z Kentucky na temat powołania się na 25 poprawkę.
Impeachment nie był preferowaną drogą w dzisiejszych czasach, ani nie był uważany za prawdopodobną opcję dla przywódców Demokratów. Ale rozmach członków za tym nadaje rozmach coś, do czego liderzy początkowo nie planowali.
Biorąc pod uwagę napięty harmonogram i zmienną dynamikę, w tym momencie nic nie jest pewne i istnieje wrażenie, że kurz musi trochę osiąść, zanim zostanie ustalony faktyczny przebieg akcji.
Jest możliwe, że Kongres mógłby podjąć kroki, aby upewnić się, że gdyby Trump został postawiony w stan oskarżenia, Senat mógł to zrobić, aby nigdy więcej nie został wybrany na urząd. Ale to nadal wymagałoby poparcia dwóch trzecich Senatu, aby tak się stało.
Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe raporty i zmiany.

cnn

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: