DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Scarborough wzywa do aresztowania Trumpa, Giulianiego i Trumpa Jr. za powstanie przeciwko USA ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wściekły Joe Scarborough w czwartek zrzucił bombę F w telewizji na żywo, rozmawiając o zamieszkach popierających Trumpa na Kapitolu Stanów Zjednoczonych, wzywając do aresztowania Prezydent TrumpRudy Giuliani i Donald Trump Jr. za powstanie.

Gospodarz MSNBC ostro potępił reakcję policji Kapitolu na tłum, wypowiadając się w „Morning Joe”, pytając, dlaczego grupa przeważnie białych zwolenników Trumpa nie została siłą powstrzymana przed naruszeniem kompleksu.

„Gdyby ci powstańcy byli czarni, zostaliby postrzeleni w twarz” – powiedział Scarborough. – I mój Boże, gdyby ci powstańcy byli muzułmanami, zostaliby rozstrzelani ze szczytów budynków.

„Więc chcę wiedzieć od policji Kapitolu – co, czy to tylko biali ludzie? A może to zwolennicy Donalda Trumpa? Dlaczego krzyczysz na ludzi, którzy przechodzą przez ulicę trzy przecznice od Kapitolu? Dlaczego jesteście znani jako te łobuziaki z Kapitolu? Ale potem przychodzą zwolennicy Trumpa i otwierasz im f —— drzwi. Otwierasz im drzwi i pozwalasz im włamać się do domu ludu. Co z tobą nie tak?”

Były prawodawca GOP zapytał: „Czy jesteśmy narodem praw? Czy jesteśmy narodem jednego człowieka? ”

Następnie Scarborough zwrócił się do Trumpa, jego najstarszego syna i Giulianiego, który zorganizował wiec z tą samą grupą kibiców tuż przed tym, jak tłum szturmował budynek federalny. Gospodarz powiedział, że ich retoryka przyczyniła się do powstania.

„To powstanie przeciwko Stanom Zjednoczonym Ameryki i jeśli Donald Trump Jr., Rudy Giuliani i Donald Trump nie zostaną dziś aresztowani za powstanie, zabrani do więzienia i zarezerwowani – i jeśli policja Capitol Hill nie przejrzy wszystkich nagrań i nie obejrzy twarzy każdej osoby, która najechała na nasz Kapitol i jeśli nie zostanie dziś aresztowana i postawiona przed sądem – to nie jesteśmy już narodem praw i mówimy tylko ludziom, że mogą to zrobić ponownie ”- powiedział Scarborough.

Joe Scarborough wzywa do natychmiastowego aresztowania Trumpa, Giulianiego i Trumpa Jr. za powstanie przeciwko Stanom Zjednoczonym pic.twitter.com/4z5CPjATwQ

– John Kruzel (@johnkruzel) 7 stycznia 2021 r

Podczas swojego środowego przemówienia Trump wyraźnie wezwał protestujących do marszu na Kongres po wiecu. Powiedział tłumowi, że jadą do Kapitolu, aby dać Republikanom „odwagę, której potrzebują, by odzyskać nasz kraj”.

„Przejdźmy się Pennsylvania Avenue”, powiedział prezydent, fałszywie mówiąc tłumowi, że „będzie z wami”. Patrząc wstecz na przebieg tego dnia, oto koniec przemówienia Trumpa dzisiejszego ranka:

„Jedziemy do Kapitolu”, aby dać Republikanom „odwagę, której potrzebują, aby odzyskać nasz kraj”.

„Chodźmy wzdłuż Pennsylvania Avenue”. pic.twitter.com/a81faEAfe3

– Mike Baker (@ByMikeBaker) 7 stycznia 2021 r

Giuliani, osobisty prawnik prezydenta, wezwał do „procesu w walce”  podczas swoich wystąpień w środę, odnosząc się do zespołu Trumpa iJoe Bidenzespół stawiający na szali swoją reputację, zastanawiając się, czy w wyborach prezydenckich w 2020 roku doszło do powszechnych oszustw.

Trump Jr.  potępił Republikanów w Kongresie, którzy nie sprzeciwiali się obalonym przez prezydenta twierdzeniom o oszustwach wyborczych, mówiąc tłumowi, że muszą „powstać i walczyć”.

„Możesz być bohaterem lub zerem” – powiedział Trump Jr. „A wybór należy do Ciebie. Ale wszyscy patrzymy. Cały świat patrzy, ludzie, wybierajcie mądrze. … Lepiej, żeby ci faceci walczyli dla Trumpa. Bo jeśli nie – zgadnij co? Będę na twoim podwórku za kilka miesięcy ”.

Dyrektor organizacji Trump dodał: „Przyjedziemy po ciebie i będziemy się przy tym dobrze bawić”.„Lepiej, żeby ci faceci walczyli dla Trumpa. Bo jeśli nie … Zgadnij co? Będę na twoim podwórku za kilka miesięcy” – Donald Trump Jr pic.twitter.com/drSqNNTEQz

– Aaron Rupar (@atrupar) 6 stycznia 2021 r

Gdy przemoc szalała na Kapitolu, Trump opublikował wideo, w którym  kazał swoim zwolennikom rozproszyć się, ale nadal przedstawiał swoje fałszywe twierdzenia, że ​​jego porażka w wyborach była „oszukańcza”.

„Musisz teraz wracać do domu. Musimy mieć spokój ”- powiedział Trump. „Musimy mieć prawo i porządek. Musimy szanować naszych wspaniałych ludzi w zakresie prawa i porządku. Nie chcemy, żeby ktokolwiek skrzywdził ”.

„To były oszukańcze wybory, ale nie możemy grać w ręce tych ludzi” – kontynuował. „Musimy mieć spokój. Więc idź do domu. Kochamy cię. Jesteś wyjątkowy. Widziałeś, co się dzieje. Widzisz, jak traktuje się innych, którzy są tak źli i tak źli. Wiem, jak się czujesz. Ale idź do domu i idź do domu w pokoju ”.

Film nie potępił przemocy na Kapitolu i niewiele zrobił, aby ją stłumić.

Twitter i Facebook zareagowały, tymczasowo zawieszając konta prezydenta za naruszenie wytycznych platformy.

jonathanturley.org

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: