DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pacjenci z norweskich domów opieki zmarli po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer przeciwko COVID ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

UŻYTKOWNIKA TYLER DURDEN
CZWARTEK, 07 STYCZNIA 2021 – 17:45

W Europie pojawiły się bardziej podejrzane zgony z udziałem pacjentów, którzy niedawno otrzymali pierwszą dawkę szczepionki na koronawirusa. Po doniesieniach o śmierci portugalskiej pielęgniarki wkrótce po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki, nasza uwaga zwraca się do Norwegii, gdzie w podobnych okolicznościach zmarło dwóch rezydentów domów opieki.

Według RT , zmarli byli jednymi z pierwszych w kraju, którzy otrzymali szczepionkę Pfizer-BioNTech. Władze medyczne oświadczyły, że zbadają okoliczności tych zgonów, aby spróbować dowiedzieć się, czy szczepionki mają z tym coś wspólnego. Norweski Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego będzie prowadził zajęcia.

„Musimy ocenić, czy szczepionka jest przyczyną śmierci, czy też jest to zbieg okoliczności, że wydarzyło się to wkrótce po szczepieniu” – powiedział w oświadczeniu dla prasy dyrektor medyczny Steiner Madsen .

Oczywiście, ze względu na podeszły wiek mieszkańców, możliwe, że ich śmierć nie miała związku ze szczepieniem.

Około 400 osób umiera co tydzień w norweskich domach opieki (rzecz jasna, nie możemy przestać się zastanawiać, ile zgonów w tych placówkach zostało błędnie oznaczonych jako „zgony spowodowane COVID-19”).

Ale zdumiewające doniesienia o niepożądanych reakcjach i potencjalnie związanych z nimi zgonach wzbudziły zainteresowanie na całym świecie. W Izraelu setki ludzi zostało zarażonych wirusem po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki.

Jak informowaliśmy poprzedniego dnia, odsetek „niepożądanych” reakcji na szczepionkę COVID-19 może być już 50 razy wyższy niż na szczepionkę przeciw grypie.

Szczepienia tym lekiem rozpoczęły się w Norwegii 27 grudnia. Naukowcy w USA i innych krajach skrytykowali europejskich przywódców za powolne wprowadzanie szczepionek (szczególnie ostra krytyka spotkała się z Francją). Tempo ma jednak wzrosnąć, teraz, gdy EMA zatwierdziła w środę szczepionkę Moderna mRNA do stosowania w nagłych wypadkach w UE.

zerohedge.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: