NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy rosyjska szczepionka przyjedzie do Niemiec? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czy rosyjska szczepionka przyjedzie do Niemiec? Co na ten temat mówi rząd federalny

Po tym, jak Merkel i Putin rozmawiali we wtorek o wspólnej produkcji rosyjskiej szczepionki, rząd federalny skomentował teraz warunki, na jakich rosyjska szczepionka może być stosowana w Niemczech.

Odpowiedź rządu federalnego jest dość banalna, ale ponieważ temat ten interesuje wielu, chciałbym o nim opowiedzieć. Zastępca rzecznika Merkel Ulrike Demmer została zapytana o to na rządowej konferencji prasowej. Ponieważ niemieckie media (jeszcze) o tym nie donosiły, cytuję raport rosyjskiej agencji informacyjnej TASS . W związku z tym Demmer powiedział, że rosyjska szczepionka może być produkowana w Niemczech, jeśli otrzyma zgodę UE. Żaden rzecznik rządu RFN nie mógł powiedzieć, czy wystąpiono o takie zezwolenie na rosyjską szczepionkę.

Chaos szczepionkowy, który jest obecnie na pierwszych stronach gazet w Niemczech, mógłby złagodzić rosyjska szczepionka, ponieważ w przeciwieństwie do zachodnich firm farmaceutycznych Rosjanie zezwalają na produkcję na licencji, co oznacza, że ​​znacznie więcej zakładów produkcyjnych może być wykorzystanych do produkcji dużej liczby Aby zapewnić dawki szczepionki.

Pytanie więc, co dzieje się za kulisami, bo rosyjski rząd kilkakrotnie informował, że toczą się rozmowy na temat produkcji rosyjskiej szczepionki, a rząd niemiecki potwierdził to na żądanie, ale bez podawania szczegółów. Nie wiadomo jeszcze, czy Niemcy pracują za kulisami w Brukseli, aby zatwierdzić rosyjską szczepionkę.

Warto zauważyć, że niemieckie media milczą na ten temat, choć na co dzień szczegółowo relacjonują temat szczepień koronowych i chaosu szczepień. Wydaje się, że niemieccy czytelnicy nie powinni się o tym dowiadywać, byłoby żenujące dla mediów, gdyby bębniały o szczepienia, a potem w Niemczech wstrzykuje się rosyjską szczepionkę, którą media od miesięcy robią nieprawdziwymi doniesieniami .

Jak zabawny będzie ten oczekiwany zwrot w niemieckich mediach, można było zobaczyć już na początku grudnia , kiedy Spiegel musiał sprzedawać swoim czytelnikom, że rosyjska szczepionka jest używana do ulepszania szczepionki Astra-Zeneca.

anti-spiegiel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: