NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

BIDEN nakazuje Facebook i Twitter na blokowanie – publikacji postów Trumpowi ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zwolennicy Trumpa zbierają się pod Kapitolem w środę 6 stycznia 2021 r. W Waszyngtonie. Gdy Kongres przygotowuje się do potwierdzenia zwycięstwa prezydenta elekta Joe Bidena, tysiące ludzi zebrało się, by pokazać swoje poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa i jego twierdzeń o oszustwach wyborczych. (Zdjęcie AP / Jose Luis Magana)

Po latach lekkiego traktowania prowokacyjnej retoryki prezydenta Donalda Trumpa, Facebook i Instagram wyciszają jego konta w mediach społecznościowych do końca jego prezydentury. Posunięcie, które wielu uznało za uzasadnione po środowym powstaniu na Kapitolu Stanów Zjednoczonych, jest również ponurym przypomnieniem ogromnej władzy, jaką platformy mediów społecznościowych mogą wykorzystać, kiedy zechcą.

Facebook i Instagram poinformowały w czwartek, że zakazują Trumpowi publikowania przynajmniej do inauguracji prezydenta elekta Joe Bidena.

W poście ogłaszającym bezprecedensowy ruch, założyciel Facebooka Mark Zuckerberg powiedział, że ryzyko zezwalania Trumpowi na korzystanie z platformy jest zbyt duże po podburzeniu przez prezydenta tłumu, który wywołał śmiertelne zamieszki na Kapitolu w środę. Zuckerberg mówi, że konto Trumpa zostanie zablokowane „co najmniej przez następne dwa tygodnie”, ale może pozostać zablokowane na czas nieokreślony.

„Szokujące wydarzenia ostatnich 24 godzin wyraźnie pokazują, że prezydent Donald Trump zamierza wykorzystać swój pozostały czas na stanowisku, aby podważyć pokojowe i zgodne z prawem przekazanie władzy swojemu wybranemu następcy, Joe Bidenowi” – napisał Zuckerberg.

Trump wielokrotnie wykorzystywał siłę mediów społecznościowych do rozpowszechniania kłamstw na temat uczciwości wyborów i wyników wyścigu prezydenckiego. Platformy takie jak Facebook czasami oznaczały lub nawet usuwały niektóre z jego postów, ale ogólna reakcja nie zadowoliła rosnącej liczby krytyków, którzy twierdzą, że platformy umożliwiły rozprzestrzenianie się niebezpiecznych dezinformacji.

Jednak w świetle środowych zamieszek Zuckerberg powiedział, że potrzebne jest bardziej agresywne podejście.

„Obecny kontekst jest teraz zasadniczo inny, obejmujący wykorzystanie naszej platformy do podżegania do gwałtownego powstania przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi” – napisał.

Instagram, którego właścicielem jest Facebook, również zablokuje Trumpowi możliwość publikowania na swojej platformie „na czas nieokreślony i co najmniej przez następne dwa tygodnie” – napisał na Twitterze Adam Mosseri, szef Instagrama.

Twitter zablokował również konta prezydenta Donalda Trumpa na 12 godzin po tym, jak wielokrotnie publikował fałszywe oskarżenia o uczciwość wyborów. To zawieszenie miało wygasnąć w czwartek; Prezydent nie wznowił jeszcze tweetowania w czwartek późnym rankiem.

Rzecznik firmy powiedział, że firma może również podjąć dalsze działania.

„Wciąż oceniamy sytuację w czasie rzeczywistym, w tym badamy aktywność w terenie i oświadczenia z Twittera” – powiedział rzecznik. „Będziemy informować opinię publiczną, w tym, jeśli konieczna będzie dalsza eskalacja naszego podejścia do egzekwowania prawa”.

W międzyczasie platformy nadal spotykały się z krytyką ze strony użytkowników, którzy częściowo winili je za stworzenie środowiska online, które doprowadziło do środowej przemocy.

„Dzisiejszy dzień jest wynikiem umożliwienia ludziom z nienawiścią w sercach korzystania z platform, które powinny być wykorzystywane do zbliżania ludzi” – napisała na Twitterze piosenkarka i aktorka Selena Gomez do swoich 64 milionów obserwujących. „Wszyscy zawiedliście dziś Amerykanów i mam nadzieję, że naprawicie sprawy naprzód”.

Thomas Rid, badacz cyberkonfliktów Johnsa Hopkinsa, napisał na Twitterze „uznanie i szacunek” do Zuckerberga i Facebooka wkrótce po ogłoszeniu, że konto Trumpa zostanie zablokowane na dwa tygodnie.

– Zdecydowanie właściwy ruch – powiedział Rid. „Konsekwentne podżeganie do przemocy politycznej jest niedopuszczalne. Twitter też powinien to robić ”.

Wiadomość pozostawiona w Białym Domu w czwartek rano nie została natychmiast zwrócona.

Tymczasowa blokada wprowadzona przez Twittera i Facebooka w środę była najbardziej agresywną akcją, jaką obie firmy podjęły dotychczas przeciwko Trumpowi, który ponad dekadę temu wykorzystał bezpośredniość i skalę Twittera, by gromadzić lojalistów, karać wrogów i rozpowszechniać fałszywe plotki.

Twitter zablokował Trumpowi dostęp do jego konta na 12 godzin i powiedział, że przyszłe naruszenia mogą spowodować trwałe zawieszenie. Firma zażądała usunięcia trzech tweetów Trumpa, w tym krótkiego filmu, w którym nakłaniał tych zwolenników do „powrotu do domu”, jednocześnie powtarzając kłamstwa na temat uczciwości wyborów prezydenckich. Konto Trumpa usunęło te posty, powiedział Twitter; gdyby pozostali, Twitter zagroził przedłużeniem zawieszenia.

Podczas gdy niektórzy kibicowali działaniom platform, eksperci zauważyli, że działania firm następują po latach narzekania na Trumpa i jego zwolenników, szerzących niebezpieczne dezinformacje i zachęcających do przemocy, które przyczyniły się do środowej przemocy.

Trump opublikował wideo ponad dwie godziny po tym, jak protestujący weszli do Kapitolu , przerywając spotkanie prawodawców na nadzwyczajnym wspólnym posiedzeniu, aby potwierdzić wyniki Kolegium Elektorów i zwycięstwo prezydenta elekta Joe Bidena.

Do tej pory YouTube nie podjął podobnych działań, aby kagać Trumpowi, chociaż powiedział, że usunął również wideo Trumpa. Ale to wideo było dostępne od środy po południu.

Twitter początkowo zostawił wideo, ale uniemożliwił ludziom przesyłanie go dalej lub komentowanie. Dopiero później w ciągu dnia platforma całkowicie go usunęła.

Trump otworzył wideo, mówiąc: „Znam twój ból. Wiem, że cierpisz. Ale teraz musisz iść do domu ”.

Po powtórzeniu fałszywych twierdzeń o oszustwach wyborczych wpływających na wybory, Trump powiedział: „Nie możemy grać w ręce tych ludzi. Musimy mieć spokój. Więc idź do domu. Kochamy Cię. Jesteś wyjątkowy. ”

Republikańscy prawodawcy i poprzedni urzędnicy administracji błagali Trumpa, aby złożył swoim zwolennikom oświadczenie, aby stłumić przemoc. Opublikował swoje wideo, gdy władze walczyły o przejęcie kontroli nad chaotyczną sytuacją na Kapitolu, która doprowadziła do ewakuacji prawodawców i śmierci co najmniej jednej osoby.

W oświadczeniu w czwartek rano Trump powiedział, że 20 stycznia nastąpi „uporządkowana zmiana” i po raz pierwszy przyznał się do porażki w wyborach. Jego współpracownicy opublikowali oświadczenie na Twitterze, ponieważ jego konto pozostało zawieszone.

apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: