Farmaceuta zniszczył setki dawek szczepionki. Twierdzi, że zmienia ona DNA

Amerykański farmaceuta zniszczył 570 dawek szczepionki Moderna. Twierdzi, że zmienia ona ludzkie DNA. Zdjęcie: EPA/Gary Coronado / POOL Dostawca: PAP/EPA.
Amerykański farmaceuta zniszczył 570 dawek szczepionki Moderna. Twierdzi, że zmienia ona ludzkie DNA. Zdjęcie: EPA/Gary Coronado / POOL Dostawca: PAP/EPA.

Policja aresztowała w Wisconsin pracującego w szpitalu farmaceutę, który celowo zniszczył 570 dawek szczepionki Moderna. Twierdzi, że szkodzi ona ludziom i zmienia ich DNA.

26 grudnia w szpitalu Centrum Medycznego Aurora w Grafton w amerykańskim stanie Wisconsin w jednym z pomieszczeń znaleziono pojemnik ze szczepionkami Moderna.

W szpitalu wszczęto śledztwo jak to się stało, że szczepionki , które powinny być przechowywane w specjalnej lodówce znajdowały się w zwykłej szafce.

Po 5 dniach dochodzenia ustalono, że nie był to przypadek, czy błąd, ale szczepionki specjalnie wyjęto z lodówki.

Policja ustaliła, że zrobił to pracownik szpitala 46-letni farmaceuta Steven Brandenburg. Mężczyzna został aresztowany i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Stwierdził, że szczepionki Moderny szkodzą ludziom i zmieniają ich DNA.

Zniszczonych zostało 570 dawek szczepionki. Podczas dochodzenia okazało się również, że 57 pacjentów otrzymało taką zniszczona szczepionkę  Moderna twierdzi, że nie szkodzą one ludziom. Były tylko nieskuteczne.

Na razie nie wiadomo jakie ostatecznie zarzuty zostaną postawione farmaceucie.

Chodzi oczywiście o zniszczenie mienia, ale kwestią otwartą pozostaje pytanie czy w grę może wchodzić tez narażenie zdrowia i życia pacjentów. Koszt zniszczonych szczepionek szacuje się na od 8 do 12 tysięcy dolarów.

Szpital natychmiast zwolnił farmaceutę i zapowiedział wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń. Według policji i władz szpitala Brandenburg może cierpieć na zaburzenia nerwowe. To z powodu rozwodu z żoną.

W dokumentach rozwodowych jego żona Gretchen stwierdza m.in. że jej mąż Steven wyznaje teorie spiskowe. Ma się przygotowywać do przetrwania i walki z rządem i globalistami, którzy chcą całkowicie władać ludźmi.

nczascom