NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TYCOON „FINANSOWANY” Jeffrey Epstein był „finansowany przez ojca„ alfonsa ”Ghislaine, Roberta Maxwella” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Handlarz seksem Epstein – który zabił się w więzieniu w zeszłym roku – w tajemniczy sposób zgromadził ogromną fortunę, mimo że zarządzał tylko majątkiem garstki ekskluzywnych klientów.

Pochodzenie fortuny pedofila Jeffreya Epsteina było tajemnicą

Pochodzenie fortuny pedofila Jeffreya Epsteina było tajemnicąŹródło: AP: Associated Press
Zeznania pod przysięgą twierdzą, że Epstein był finansowany przez Roberta Maxwella.  ojciec jego współpracowniczki Ghislaine Maxwell
Zeznania pod przysięgą twierdzą, że Epstein był finansowany przez Roberta Maxwella. ojciec jego współpracowniczki Ghislaine MaxwellKredyt: Funkcje Rex

Teraz osoba wtajemniczona powiedziała The Sun, że początkowo był finansowany przez potentata Maxwella, który oszukał fundusz emerytalny, zanim znaleziono go martwego w 1991 roku.

Mówi się, że Francuz Jean-Luc Brunel, modelowy kumpel zwiadowczy Epsteina, ujawnił przyjaciołom zaangażowanie Maxwella prawie 20 lat temu.

Od tego czasu roszczenie zostało przekazane prawnikom amerykańskim prowadzącym dochodzenie w sprawie zbrodni Epsteina i jego rzekomych współspiskowców w formie zeznań pod przysięgą.

Były bliski współpracownik Brunela powiedział The Sun: „Około 2002 roku rozmawiał z kilkoma znajomymi w Nowym Jorku.

„Jean-Luc opowiadał im, dlaczego ojciec Ghislaine, Robert Maxwell, był jednym z powodów, dla których Jeffrey Epstein miał pieniądze.

„Powiedział, że Maxwell był jednym z pierwszych klientów inwestycyjnych Epsteina. Założyłem, że Maxwell zainwestował w Epsteina, który następnie wykorzystał te pieniądze na własne.

„Jean-Luc zaczął także mówić o książce z Robertem Maxwellem i chciał od razu dostać kopię”.

Były handlowiec z Wall Street, Epstein, zyskał rozgłos w świecie finansów w latach 80., zakładając własną firmę zarządzającą pieniędzmi.

Firma powstała, aby zarządzać aktywami klientów o wartości ponad 1 miliarda dolarów i obejmowała szefa Victoria’s Secret Les Wexner.

Ghislaine Maxwell trzymająca oprawione zdjęcie swojego zmarłego ojca w 1991 roku

Ghislaine Maxwell trzymająca oprawione zdjęcie swojego zmarłego ojca w 1991 roku Kredyt: Getty Images – Getty
Szkic sądowy Ghislaine, który został aresztowany w lipcu i oskarżony o pielęgnowanie nieletnich

Szkic sądowy Ghislaine, który został aresztowany w lipcu i oskarżony o pielęgnowanie nieletnichKredyt: Reuters

Urodzony w Czechach biznesmen Maxwell zbudował imperium wydawnicze po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii po drugiej wojnie światowej.

Ale w 1991 roku jego ciało zostało znalezione unoszące się na Oceanie Atlantyckim, po tym, jak przewrócił jacht Lady Ghislaine, nazwany na cześć jego córki.

Później okazało się, że oszust ukradł setki milionów funtów z funduszy emerytalnych własnej firmy.

Jego córka Ghislaine po jego śmierci uciekła do Nowego Jorku i wkrótce zaczęła spotykać się z Epsteinem.

Nigdy nie zostało ujawnione, w jaki sposób się znali lub poznali.

Epstein popełnił samobójstwo w więzieniu w zeszłym roku w wieku 66 lat, zanim mógł stanąć przed procesem z powodu twierdzeń, że prowadził operację handlu dziećmi w celach seksualnych.

58-letnia Ghislaine została aresztowana w lipcu i oskarżona o pielęgnowanie 14-letnich dziewcząt dla Epsteina.

Obecnie przebywa w więzieniu w Nowym Jorku i grozi jej 35 lat za kratkami.

Jej bliski kumpel, 60-letni Andrew, został pochłonięty skandalem po zarzutach, że spał z niewolnicą seksualną Epsteina, Virginią Roberts, kiedy była nastolatką.

Książę stanowczo zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom o przewinienie.

Met Police jest gotowa pomóc amerykańskim prokuratorom badającym powiązania księcia Andrew z Ghislaine Maxwell i Jeffreyem Epsteinem

the-sun.com/news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: