DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Teraz brzmisz po prostu jak szalony”: fani Trumpa wariują, gdy adwokat Lin Woods twierdzi, że Jeffrey Epstein żyje ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Lin Wood, adwokat, który próbuje pomóc Donaldowi Trumpowi zakwestionować powrót wyborów w Gruzji, wywołał lawinę kontrowersji w środę wieczorem po tym, jak próbował oskarżyć prezesa Sądu Najwyższego Johna Robertsa o śmierć zmarłego sędziego Antonina Scalii , a następnie zasugerował, że Dwoje dzieci Roberta zostało adoptowanych z pomocą Jeffreya Epsteina.

W czwartek rano adwokat podwoił się i stwierdził, że Epstein – który zmarł w tajemniczych okolicznościach w więzieniu w Nowym Jorku – wciąż żyje.

Jak napisał Wood na Twitterze: „Jestem w pełni świadomy ataków dokonywanych na mnie na podstawie moich rewelacji na temat prezesa sądu Johna Robertsa. Przed zaatakowaniem mnie uczciwi ludzie mogą najpierw poprosić Robertsa o powiedzenie prawdy. Albo zapytać Jeffreya Epsteina . On żyje.”

To wywołało falę oszołomienia na Twitterze, a fani prezydenta obawiali się, że dziwaczne oświadczenia adwokata zaszkodzą jego sprawie o oszustwo wyborcze.

Jak napisał jeden z fanów: „Daj spokój Lin. Jestem po twojej stronie, ale teraz brzmisz po prostu szaleńczo”.

Poniżej możesz zobaczyć jego tweet i odpowiedzi – w tym od niektórych kibiców, którzy połykają jego haczyk, linię i ciężarek.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: