DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE USA !! Kapitol Stanów Zjednoczonych został zamknięty, gdy zwolennicy Trumpa ścierają się z policją ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zwolennicy Trumpa próbują przełamać policyjną barierę, środa 6 stycznia 2021 r. Na Kapitolu w Waszyngtonie. Gdy Kongres przygotowuje się do potwierdzenia zwycięstwa prezydenta elekta Joe Bidena, tysiące ludzi zebrało się, by pokazać swoje poparcie dla prezydenta Donalda Trumpa i jego twierdzeń o oszustwach wyborczych. (Zdjęcie AP / Julio Cortez)

WASZYNGTON (AP) – Stolica Stanów Zjednoczonych została zamknięta w środę z ustawodawcami w środku, gdy wybuchły gwałtowne starcia między zwolennikami prezydenta Donalda Trumpa a policją.

Ogłoszenie zostało ogłoszone na Kapitolu, podczas gdy prawodawcy spotykali się i mieli głosować, aby potwierdzić zwycięstwo Joe Bidena. Nagranie mówiło, że z powodu „zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa” nikt nie mógł wejść ani wyjść z kompleksu Kapitolu.

Obie komory nagle zapadły się w wnękę.

Do potyczek doszło na zewnątrz, w tym samym miejscu, w którym za dwa tygodnie zainauguruje się prezydent elekt Biden.

Protestujący zburzyli metalowe barykady u stóp schodów Kapitolu i spotkali się z funkcjonariuszami w strojach bojowych. Niektórzy próbowali przepchnąć się obok funkcjonariuszy trzymających tarcze, a funkcjonariuszy można było zobaczyć, jak strzelali w tłum gazem pieprzowym, aby ich powstrzymać. Niektórzy w tłumie krzyczeli „zdrajcy”, gdy funkcjonariusze próbowali ich powstrzymać.

Podejrzana paczka została również zgłoszona w okolicy, poinformowała policja Kapitolu.

Potyczki miały miejsce tuż po tym, jak Trump zwrócił się do tysięcy swoich zwolenników, wkurzając tłum swoimi bezpodstawnymi twierdzeniami o oszustwach wyborczych na wiecu w pobliżu Białego Domu w środę przed głosowaniem Kongresu.

„Nie pozwolimy im uciszyć waszych głosów” – powiedział Trump protestującym, którzy ustawili się w kolejce przed wschodem słońca, aby uzyskać najlepsze miejsce do wysłuchania prezydenta.

apnews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: