NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowe sprawy karne przeciwko Nawalnym i jego współpracownikowi: o co są oskarżani? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Media podały niedawno, że przeciwko pracownikowi Nawalnego Ljubowowi Sobolowi wszczęto postępowanie karne. Pojawiły się również doniesienia, że ​​władze rosyjskie postawiły Nawalnego ultimatum powrotu do Rosji. Tutaj opisuję tło i szczegóły.

Ljubowie Sobol był w Niemczech podczas demonstracji w Moskwie latem 2019 roku od czasu do czasu donoszono. Jest starszym współpracownikiem Nawalnego i, oczywiście, będąc młodą i ładną, nadaje się również do kampanii medialnych. W Rosji wszczęto przeciwko nim postępowanie karne.

O co zarzuca się Ljubow Sobol

Po tym, jak Der Spiegel ogłosił, że on, Bellingcat i inni dowiedzieli się, którzy rosyjscy agenci monitorują Nawalnego i rzekomo prawie go zabili, a Nawalny wezwał jednego z nich, Ljubow Sobol pojechał do mieszkania jednego z tych domniemanych agentów i złożył mu wizytę płatny. Kilkakrotnie próbowała włamać się do mieszkania, w tym założyła mundur pracownika rosyjskiego organu ochrony konsumentów w tym przebraniu, próbując włamać się do domu. W końcu drzwi otworzył jej emeryt, która wbrew woli kobiety włamała się do mieszkania i sfilmowała tam telefonem komórkowym.

To spełnia – nawiasem mówiąc, także w Niemczech – fakty dotyczące naruszenia i domniemania urzędu. Nic więc dziwnego, że rosyjska prokuratura wszczęła postępowanie, tymczasowo aresztowała panią Sobol i splądrowała jej dom. Ale teraz znowu jest na wolności.

Czego czytelnicy Spiegel (nie) się uczą

Der Spiegel przedstawił sprawę poprawnie (ale nie w pełni) i używając sformułowań w trybie łączącym, sprawił, że wyglądało to tak, jakby Sobol padł ofiarą rosyjskiej arbitralności. Działa to tak: Po pierwsze , Der Spiegel donosi o incydencie:

„W poniedziałek próbowała odwiedzić domniemanego agenta FSB w jego mieszkaniu, który w rozmowie telefonicznej przyznał się, że był zamieszany w atak trucizny na Nawalnego. Następnie została aresztowana, ale po kilku godzinach została zwolniona z aresztu policyjnego ”.

Pomijane są szczegóły, czyli wielokrotne próby włamania się Sobola do mieszkania, zakładanie fałszywego munduru oraz włamanie i filmowanie cudzego mieszkania wbrew woli właściciela. W lustrze pojawia się następujący akapit:

„Sobol jest obecnie oskarżana o pogwałcenie„ nienaruszalności domu poprzez użycie siły lub groźby ”, ponieważ zadzwoniła do agenta, powiedział szef Nawalnego Funduszu Antykorupcyjnego (FBK), Ivan Żdanow. W najgorszym przypadku grozi kara więzienia za wtargnięcie ”.

Czytelniczka Spiegel dowiaduje się tylko, że zadzwoniła do drzwi w mieszkaniu, nic więcej nie można dowiedzieć się o Spiegel. Następnie Navalny może sklasyfikować to w lustrze, aby niemiecki czytelnik wiedział, co o tym myśleć:

„Nawalny ostro skrytykował działania policji. „To nie jest państwo, to jest grupa przestępcza” – powiedział. „Sprawa karna jest po prostu sfałszowana.” Cały sprzęt w mieszkaniu Sobola został skonfiskowany przez służby bezpieczeństwa, w tym telefon komórkowy siedmioletniej córki, napisał Nawalny. Dziewczyna i mąż powinni byli wyjść z mieszkania ”

Rosja stawia Nawalnego ultimatum powrotu do Moskwy

We wtorek niemieckie media podały, że władze rosyjskie postawiły Navalemu ultimatum, aby natychmiast wrócić do Rosji i zgłosić się do władz, w przeciwnym razie grozi mu aresztowanie w Rosji. W lustrze można było odczytać powód :

„Nawalny został wypisany ze szpitala 20 września i od 12 października jest wolny od objawów” – głosi oświadczenie, odnosząc się do raportu w czasopiśmie „The Lancet”. Dlatego Navalny musiał stawić się na miejscu, zgodnie z warunkami zawieszenia kary pozbawienia wolności, na którą został skazany w 2014 roku. „

To prawda, Navalny jest skazany na okres próbny, a jednym z warunków zawieszenia jest regularne zgłaszanie się na policję, a nieprzestrzeganie tych wymogów może skutkować zniesieniem zawieszenia. Tak jest w komunikacie prasowym rosyjskich służb specjalnych . I tutaj również obowiązuje: Rosja nie różni się pod tym względem od Niemiec: jeśli naruszysz jej warunki zawieszenia, grozi ci zawieszenie w zawieszeniu, a tym samym kara więzienia.

Ponadto toczą się postępowania karne przeciwko Navalemu z powodu nieprawidłowości finansowych , ponieważ nie potrafił wyjaśnić pochodzenia darowizn i dlatego nie powinien był wyjeżdżać z kraju. Dlatego Putin potrzebował specjalnego pozwolenia, aby móc polecieć do Berlina na leczenie. Ale powody zdrowotne zawieszenia warunków zawieszenia nie są już podawane, ponieważ Navalny podczas wielu występów w filmach pokazuje się w jak najlepszym zdrowiu.

Nawiasem mówiąc, pobyt Nawalnego w Niemczech jest również wątpliwy w prawie niemieckim , ponieważ Rosjanie z wizą mogą przebywać w Niemczech tylko na maksymalnie 90 dni, po czym muszą ponownie opuścić kraj. Navalny przebywa w Niemczech już prawie 120 dni.

Kolejna sprawa karna przeciwko Navalnemu

Ponadto władze rosyjskie ogłosiły 29 grudnia, że ​​wszczęto kolejną sprawę karną dotyczącą postępowania finansowego Nawalnego. Dotyczy to kilku organizacji pozarządowych, których przewodniczącym jest oficjalnie lub de facto Nawalny, w których sprzeniewierzono datki. W komunikacie prasowym organu śledczego jest napisane:

„Według informacji organów śledczych, Nawalny, który jest de facto szefem tych organizacji, wraz z innymi przeznaczył ponad 356 mln rubli z tej darowizny na cele osobiste – zakup mienia osobistego, kosztowności i wydatki (w tym wakacje za granicą). Fundusze przekazane przez obywateli zostały skradzione ”.

Zgodnie z tym organizacje zebrały 588 mln rubli (ok. 6,5 mln euro) w postaci darowizn, z czego 356 mln (ok. 4 mln euro) sprzeniewierzono na cele prywatne.

Dofinansowanie z Navalnego

Finansowanie Navalnego jest rzeczywiście nieprzejrzyste. Napisałem na ten temat obszerny artykuł , w którym na podstawie źródeł wskazałem, które organizacje i osoby zagraniczne (głównie londyńskie) finansują Nawalny. Nie jest to bynajmniej moja fantazja, sam Nawalny przynajmniej częściowo potwierdził to, co powiedziałem w wywiadzie . Żyje dobrze i może nawet pozwolić swojej córce na studia na elitarnym Uniwersytecie Stanforda w USA. Ponieważ zarabia tak mało, powiedział w wywiadzie, nie musi płacić czesnego, a jedynie 22 000 dolarów rocznie za pokój i wyżywienie dla swojej córki.

Navalny jest przedstawiany jako bloger żyjący z darowizn. Musisz zdobyć dużo darowizn, jeśli możesz sobie pozwolić na płacenie prawie 2000 $ miesięcznie na studia swojej córki oprócz codziennych potrzeb i wyjeżdżanie na kilka zagranicznych wakacji rocznie, z których Navalny lubi robić zdjęcia w sieciach społecznościowych posty.

Po protestach w Moskwie w 2019 roku Nawalny i Sobol najpierw wyjechali na wakacje, on wraz z córką do USA, ona na Cyprze, z którymi obaj ich zwolennicy byli razem. Prawie 20 ich zwolenników, którzy jednocześnie musieli bać się kary więzienia z powodu nielegalnych protestów i oporu wobec policji , będzie zadowolonych, widząc, jak dobrze sobie radzą.

anti-spiegiel
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: