DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lockdown po norwesku: rząd wprowadza surowe restrykcje w całym kraju ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W ostatnich dniach w Norwegii ponownie wzrasta współczynnik zakażeń koronawirusem. Fot. Torbjørn Kjosvold, Forsvaret

Rada Ministrów zdecydowała się wprowadzić nowe obostrzenia, które mają zapobiec wybuchowi poświątecznej fali zachorowań na COVID-19. Restrykcje ogłosiła premier Erna Solberg na konferencji prasowej, która odbyła się trzeciego stycznia o 18:00.

– Niestety, widzimy oznaki, które wskazują, że do Norwegii może nadejść kolejna fala zachorowań. Razem musimy podjąć działania, aby temu zapobiec. […] Proszę Was, abyśmy nie składali sobie wizyt domowych. Musimy zawiesić życie towarzyskie na dwa tygodnie – powiedziała Erna Solberg. Premier poinformowała również o nowych restrykcjach, które kraj fiordów wprowadził po rekomendacji ze strony Dyrekcji ds. Zdrowia (Helsedirektoratet) oraz Norweskiego Instytutu Zdrowia Publicznego (FHI).

Rząd zalecił, by domowe wizyty zostały wstrzymane na dwa tygodnie. Wyjątek mają stanowić odwiedziny osób samotnych, które mogą przyjąć maksymalnie dwóch gości. Poza tym wprowadzono szereg restrykcji dotyczących życia publicznego:

– zajęcia dydaktyczne odbywające się na uniwersytetach, w szkołach średnich i zawodowych mogą być przeprowadzane tylko zdalnie,
– każda osoba, mogąca pracować zdalnie, musi przejść na domowy sposób pracy,
– wprowadza się zakaz sprzedaży alkoholu w restauracjach, pubach, itp.,
– każde centrum handlowe, sklep itp. ma obowiązek wprowadzić limit klientów,
– prywatne spotkania poza domem mogą odbywać się w maksymalnie pięcioosobowym gronie,
– wszelkie zajęcia kulturalne, sportowe i rekreacyjne zostaną odłożone co najmniej do 18 stycznia,
– na imprezach masowych, które odbywają się w pomieszczeniu może być obecnych maksymalnie 10 osób lub 200, jeśli każdy ma zapewnione miejsce siedziące z odpowiednim odstępem.

Ponadto, członkowie rządu zaapelowali, by każdy mieszkaniec Norwegii zrezygnował w najbliższym czasie z podróży krajowych oraz zagranicznych. Obostrzenia mają obowiązywać co najmniej do 18 stycznia. W połowie miesiąca rząd zadecyduje co dalej. Możliwe, że w najbliższych dniach niektóre środki ostrożności, np. kwestia liczby klientów w sklepach, zostaną zaostrzone.
mojanorwegia
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: