NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kurs „sasina” jednak nie po 70 mln złotych? Wiadomo już, ile wyniósł rachunek za nielegalne wybory ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

15.07.2020 Warszawa 14. Posiedzenie sejmu IX kadencji Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER n/z: Jacek Sasin , Henryk Kowalczyk, Tadeusz Koscinski

East News, Andrzej Iwańczuk
6 Stycznia 2021

Kurs „sasina” jednak nie po 70 mln złotych? Wiadomo już, ile wyniósł rachunek za nielegalne wybory

Jacek Sasin – ostoja spółek Skarbu Państwa, bohater majowych wyborów, a według artykułu jednego z dzienników należących do Polska Press, ulubieniec młodzieży i internautów. Przez tych ostatnich „jeden sasin” przeliczany jest na 70 mln zł, jednakże ostateczny rachunek może być o wiele wyższy. Wszystko za sprawą rekompensaty dla PWPW i Poczty Polskiej za majowe wybory, które się nie odbyły.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile faktycznie kosztowały nas majowe wybory widmo
  • Ile rekompensaty otrzyma PWPW oraz Poczta Polska
  • Co napisała w komunikacie PKW

Sasin, 70 mln zł i wybory widmo

Nikt z nas nie spodziewałby się, że kampania prezydencka, która wystartowała w lutym 2020 r. po trzech miesiącach trwania przyniesie taki finał. W międzyczasie przybył do Polski niechlubny koronawirus, kandydaci przenieśli swój bój do sieci, a wybory prezydenckie miały odbyć się w sposób korespondencyjny.

To właśnie za organizację tych ostatnich odpowiedzialne są spółki podległe Skarbowi Państwa, czyli Ministerstwu Aktywów Państwowych, na którego czele stoi Jacek Sasin. Szef resortu wykonał polecenie premiera, Poczta Polska zmobilizowała listonoszy, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych wydrukowała karty do głosowania, aż tu nagle… wybory się nie odbyły przez pandemię.

Sejm rozpisał nowe wybory, Koalicja Obywatelska wymieniła Małgorzatę Kidawę-Błońską na Rafała Trzaskowskiego, a Polacy za wybory widmo zapłacili 70 mln zł. To właśnie na tę kwotę przeliczany jest tzw. „jeden sasin”, co humorystycznie ujęte zostało przez internautów. Jacek Sasin stał się bohaterem memów i żartów, ale odpowiedzialności za organizację wyborów nikt z rządzących nie poniósł. Co więcej, okazuje się, że rachunki za nielegalną elekcję mogą kosztować więcej niż 70 mln zł.

Jacek Sasin wielokrotnie był pytany w wywiadach o kwestię majowych wyborów i ewentualną odpowiedzialność. Na sugestię, że zawsze zapłacą Polacy odpowiedział: „Demokracja ma to do siebie, że kosztuje”. Oczywiście, dla polityka inkasującego miesięcznie grube tysiące złotych jest to proste stwierdzenie, jednakże dla przeciętnego obywatela zarzucanego nowymi daninami oraz pracującego za „psie pieniądze” może nie być to takie proste do przełknięcia.

Sasin i majowe wybory nadal w grze

Poczta Polska już jesienią 2020 roku zapowiadała złożenie wniosku o przyznanie rekompensaty za wybory, które się nie odbyły. – Poczta Polska podjęła kroki prawne w celu skorzystania z rekompensaty i pozyskania środków pieniężnych – mówiła Justyna Siwek, rzecznik Poczty Polskiej w rozmowie z Faktem. Podobny wniosek złożyła także Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (PWPW).

– Krajowe Biuro Wyborcze informuje, że wykonało obowiązek ustawowy. Wnioski złożone przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. oraz Pocztę Polską S.A. zostały rozpoznane i podjęto decyzję o wypłacie rekompensaty […] w wysokości odpowiednio: 3.245.061,51 zł na rzecz PWPW S.A. oraz 53.205.344,65 zł na rzecz Poczty Polskiej S.A.– napisano w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

PAP przypomina, że we wrześniu 2020 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny orzekł, że decyzja premiera o organizacji wyborów korespondencyjnych w maju w sposób rażący naruszyła prawo oraz unieważnił jego decyzję. Premier złożył kasację od wyroku do Naczelnego Sądu Administracyjnego, jednakże wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł.

Ostatecznie wybory prezydenckie przeprowadzono 28 czerwca (I tura) i 12 lipca (II tura). Większość Polaków zdecydowała się zagłosować w sposób tradycyjny.

BiznesInfo
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: