NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jest bardzo dobry powód, dla którego OPERACJA COVID-19 brzmi tak, jakby pochodziła prosto z nazistowskich Niemiec! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

IG Farben: korzenie planu COVID

przez Jon Rappoport

Wiedza o trwającej przestępczości wewnątrz korporacji zamienia się w zmowę milczenia, którą podziela wielu pracowników…

Ale kiedy wspinasz się po drabinie korporacyjnej, KTOŚ nie tylko wie, ale ZAMIERZA dalej popełniać przestępstwo.

Taki jest mój wniosek po 30 latach badania przestępczych zachowań medycznych, w tym masowych morderstw.

Oto głębokie tło, które ilustruje obecną wiodącą rolę farmaceutyczną w oszustwach i dewastacji COVID:

W 1933 roku największy kartel na świecie, IG Farben, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Farben: farmaceutyki, barwniki, chemikalia, tworzywa sztuczne.

Podczas drugiej wojny światowej Farben wysyłał więźniów z Auschwitz do pobliskiego zakładu, gdzie przeprowadzano na nich przerażające eksperymenty medyczne / farmaceutyczne.

Relacje można znaleźć w książkach The Devil’s Chemists Josiaha DuBois oraz The Crime and Punishment of IG Farben Josepha Borkina.

Pod koniec wojny kierownictwo Farben stanęło przed sądem i pomimo wysiłków Telforda Taylora, głównego prokuratora USA i zastępcy prokuratora Josiaha DuBois, wydane wyroki były lekkie.

Na przykład Fritz Ter Meer, wysoki rangą dyrektor Farben, został osądzony za masowe morderstwo medyczne i niewolnictwo i skazany na marne siedem lat więzienia. Został zwolniony po trzech latach i objął stanowisko przewodniczącego rady doradczej firmy Bayer, „oddziału na drzewie” IG Farben.

Były wyraźne powody do łagodnych wyroków dla kadry kierowniczej Farben. Po pierwsze, odbudowa Europy była postrzegana jako bastion przeciwko agresywnemu sowieckiemu komunizmowi. Zbrodniarze wojenni Farben byli „potrzebni” do zorganizowania nowej Europy.

Co ważniejsze, powstawał cały nowy świat, a jego sercem były megakorporacje i kartele. Byłyby motorem napędzającym globalną gospodarkę i kontrolującym zasoby naturalne planety. To był kolonializm z innym obliczem, Kompania Wschodnioindyjska działająca w oparciu o technologię i przemysł, o zasięgu planetarnym przekraczającym wszystko, co kiedykolwiek próbowano.

Tak więc magnaci Farben i im podobni byli postrzegani przez wielu jako wysoce kompetentni projektanci nowego „pokoju i dobrobytu”.

I o tak – był trzeci powód, dla którego kierownictwo Farbena tak lekko wyszło. Ich potężni partnerzy karteli na całym świecie chcieli kontynuować korzystne relacje z tymi nazistowskimi braćmi.

Kilku z bardzo wpływowych partnerów międzynarodowych: Dow, DuPont, imperial Chemical Industries i, co najważniejsze, Imperium Rockefellera.

Można powiedzieć, że po wojnie pojawiający się globalny kolos farmaceutyczny był reinkarnacją wzorca Farben:

Zysk ważniejszy niż bezpieczeństwo; śmiertelne eksperymenty medyczne wykraczające poza jakiekolwiek prawne ograniczenia; stosowanie leków / szczepionek jako środków kontroli.

To moe przetrwało do dziś i rozwija się nie do przewidzenia. Uszkodził, zniszczył i zabił znacznie więcej ludzi, niż marzył nazistowski Farben.

Często cytowałem artykuł dr Barbary Starfield z 26 lipca 2000 r. W Journal of the American Medical Association: „Czy zdrowie w Stanach Zjednoczonych jest naprawdę najlepsze na świecie?”

Starfield ostrożnie stwierdził, że każdego roku amerykański system medyczny zabija 106 000 osób poprzez bezpośrednie podawanie leków zatwierdzonych przez FDA.

To zmienia się w ponad milion zgonów na dekadę. I nie mówimy nawet o milionach osób, które są poważnie okaleczone. Szczepionki również nie są częścią tych szacunków.

Przerażający program medyczny jest bezpośrednią kontynuacją planu IG Farben.

A teraz mamy oszustwo o nazwie COVID-19. Zabijanie – słabych i starszych – następuje poprzez przerażającą diagnozę „choroby pandemicznej” oraz przymusową izolację od rodziny i bliskich. Żaden wirus nie jest potrzebny.

Okaleczanie i zabijanie towarzyszy również podawaniu ulubionego toksycznego leku Remdesivir oraz stosowaniu respiratorów i środków uspokajających. W jednym dużym badaniu nowojorskim śmiertelność wśród starszych pacjentów podłączonych do respiratorów wyniosła oszałamiające 97,2%.

Medycznie uzasadnione uwięzienia z powodu COVID zrujnowały miliony istnień ludzkich.

Ta uwięziona publiczność jest obecnie poddawana największemu eksperymentowi medycznemu w historii: podaniu szczepionki, która została pośpiesznie zatwierdzona, i wykorzystuje technologię RNA, która nigdy wcześniej nie została zatwierdzona do użytku publicznego – ze względu na jej niebezpieczeństwa.

Główna zaleta tej szczepionki przypada na nowoczesny splot firm farmaceutycznych Farben: technologia RNA, ostatecznie zatwierdzona, pozwala na znacznie szybszą, łatwiejszą i tańszą produkcję szczepionek i leków.

W ten sposób naukowcy mogą twierdzić, że odkryli dziesiątki „nowych wirusów”, które wymagają szczepionek. Od testów do masowej produkcji szczepionek – kwestia kilku miesięcy, a nie lat.

Poważne niepożądane reakcje na nowe szczepionki COVID piętrzą się – w końcu zgłoszono 3% osób, które otrzymały zastrzyki. Możesz ŁATWO pomnożyć to przez współczynnik dziesięciokrotnie, aby uzyskać dokładniejszy obraz.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym i przywódcy rządowi zapiszą te reakcje jako „chorobę COVID” i będą nadal promować eksperymentalną szczepionkę – i ostrzeżą, że powszechna odmowa wykonania zastrzyków spowoduje konieczność wprowadzenia nowych poziomów zamknięć w więzieniach.

Cały ten program zniszczenia – od drugiej wojny światowej – a właściwie od 1910 roku i niesławnego Raportu Flexnera – miał na celu osłabienie populacji i ułatwienie jej kontrolowania.

Cały ten program był zamierzony, na najwyższym poziomie.

Ciągłe administrowanie programem było w zasadzie prowadzone przez ignorantów, ślepych, po wypraniu mózgów, tchórzów – którzy tworzą ogromną pozbawioną twarzy biurokrację, która przypomina nazistowską strukturę maszyn; „Wykonywałem tylko rozkazy”.

Ale znowu, na najwyższych poziomach, jest to zamierzone.

Wojna innymi sposobami.

___
Źródło: https://blog.nomorefakenews.com/2021/01/04/ig-farben-the-roots-of-the-covid-plan/

klubinteligencjipolskiej.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: