NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zasady obowiązujące ambasadorów nominowanych politycznie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Takie są zasady obowiązujące ambasadorów nominowanych politycznie. Rezygnację złożyłam z dniem 20 stycznia” – ogłosiła w święta Georgette Mosbacher. Zalałam się łzami. Nie było drugiego ambasadora USA w Polsce, który tak doskonale oddawałby charakter „Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej” – jak mawialiśmy w PRL.

To infantylny emocjonalizm, prostackie efekciarstwo, dumna ignorancja i ten rodzaj histerycznego patriotyzmu, który przejawia się wymachiwaniem flagą na każdym kroku. W przypadku Georgette Mosbacher wymachiwanie było szczególnie oszałamiające – machała bowiem uszami.

Jednym z moich ulubionych rekwizytów amerykańskiej ambasadorzycy były klipsy z amerykańską flagą – wielkie, niewątpliwie złote i wysadzane szlachetnymi kamieniami kule: paski w lewym, gwiazdki w prawym uchu. Niebagatelny ciężar klejnotów powodował, że kiedy ruszała głową, jej uszy powiewały jak flaga na wietrze.

Żona Roberta, przyjaciółka Ivany

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, 2019 rok
© DEPOSITPHOTOS / GRAND-WARSZAWSKI

Georgette Mosbacher mówiła o sobie jako o ambasadorze z politycznej nominacji. W normalnym świecie oznacza to mianowanie członka partii rządzącej zamiast zawodowego dyplomaty – i zawsze jest marnym pomysłem. Dyplomacja to profesja wymagająca kompetencji, wiedzy, doświadczenia i bardzo dużo taktu – krótko mówiąc, lepiej ją powierzać profesjonalistom.

Gotowość do odchodzenia od tej zasady zazwyczaj charakteryzuje rządy, które toczą ideologiczne wojny i traktują stosunki międzynarodowe jako element krajowej propagandy. Jednak stopień, do którego Donald Trump ośmieszył koncept „amerykańskiej dyplomacji” wykracza nawet poza normę zwykłego populisty. Georgette Mosbacher była tego flagowym przykładem.

Jej polityczna aktywność w Partii Republikańskiej polegała na wyjściu za mąż za Roberta Mosbachera – wartego 200 milionów dolków potentata naftowego z Teksasu, kumpla rodziny Bushów i sekretarza handlu w administracji Busha seniora.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: