DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Pfizer przekupił urzędników państwowych z wielu państw ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W 2012 roku firma Pfizer zgodziła się zapłacić 60,2 mln USD na zakończenie dochodzeń prowadzonych przez SEC i Departament Sprawiedliwości w sprawie domniemanych naruszeń FCPA w kilku krajach Europy i Azji, w tym w Chinach i Rosji.

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych w oświadczeniu dotyczącym części wypłaty z 2012 roku przez firmę Pfizer zauważa:

Zgodnie z dokumentami sądowymi, Pfizer HCP dokonał szerokiego zakresu nieprawidłowych płatności na rzecz wielu urzędników państwowych w Bułgarii, Chorwacji, Kazachstanie i Rosji – w tym administratorów szpitali, członków komitetów regulacyjnych i zakupowych oraz innych pracowników służby zdrowia – i starał się wywrzeć niewłaściwy wpływ na decyzje rządu w tych krajach w zakresie zatwierdzania i rejestracji produktów firmy Pfizer Inc., rozstrzygania przetargów farmaceutycznych i poziomu sprzedaży produktów firmy Pfizer Inc. Zgodnie z dokumentami sądowymi, Pfizer HCP wykorzystywał liczne mechanizmy w celu wywarcia niewłaściwego wpływu na urzędników państwowych, w tym fałszywe umowy konsultingowe, wyłączną dystrybucję oraz niewłaściwe podróże i płatności gotówkowe. 

Takie przekupstwo może pomóc wyjaśnić, dlaczego Pfizer i inne korporacje farmaceutyczne są w stanie sprzedawać niebezpieczne produkty, takie jak rakotwórczy Zantac lub – w przypadku innego producenta szczepionek COVID-19 Johnsona i Johnsona – rakotwórczy proszek dla niemowląt.

W przypadku firmy Johnson & Johnson dochodzenie Reutera zwróciło uwagę:

W obliczu tysięcy procesów sądowych, w których twierdzi się, że talk powoduje raka, J&J kładzie nacisk na bezpieczeństwo i czystość swojego kultowego produktu. Jednak wewnętrzne dokumenty zbadane przez Reutera pokazują, że proszek firmy był czasami zanieczyszczony rakotwórczym azbestem i że J&J ukrywał te informacje przed organami regulacyjnymi i opinią publiczną .

Ilustruje to spójny wzorzec korupcji rozciągający się na cały proces produkcyjny firmy Pfizer (i Johnson & Johnson) aż po praktyki biznesowe obejmujące lata.

Cała branża farmaceutyczna jest skorumpowana. Sprzedają niebezpieczne produkty. Ich szczepionki nie mają żadnej gwarancji producenta. Ten stan rzeczy trwa dlatego, ponieważ rządy państw prostytuują się z żydowskim bankierem.

Zamiast walczyć o naród, rządy państw wolą toczyć grę korupcji.

źródło: activistpost.com

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: