NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Powierzyli zakup szczepionek dyletantom”. Kłótnia w niemieckiej koalicji rządzącej ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

"Powierzyli zakup szczepionek dyletantom". Kłótnia w niemieckiej koalicji rządzącej
wikimedia/Williampost/CC BY-SA 4.0
Rząd Niemiec jest coraz mocniej krytykowany za politykę prowadzoną w sprawie szczepień

W rządzącej Niemcami koalicji doszło do sporu. SPD oskarża CDU o niepowodzenie kampanii szczepień przeciw Covid-19, szczególnie krytykując ministra zdrowia Jensa Spahna – pisze we wtorek dziennik „Tagesspiegel”. Jeden z posłów SPD chce powołania komisji śledczej.

Należący do SPD (Socjaldemokratycznej Partii Niemiec) wicekanclerz Olaf Scholz wysłał do Spahna pismo z 24 pytaniami o strategię szczepień. „Tagesspiegel” dotarł do tego dokumentu. Scholz pytał między innymi, dlaczego Komisja Europejska „zamówiła z wyprzedzeniem tak mało dawek szczepionek” i dlaczego „część dawek niezarezerwowanych przez UE (…) nie została zamówiona dla Niemiec”.

Według dziennika „Bild” lista pytań została oficjalnie przekazana przez Scholza w imieniu tych krajów związkowych, w których rządzi SPD. „W takim razie kandydat SPD na kanclerza stara się przenieść wyłączną odpowiedzialność za strategię szczepień na partnera koalicyjnego – CDU (Unię Chrześcijańsko-Demokratyczną)” – ocenia „Tagesspiegel”.

– Zawsze dzieliliśmy się wszystkimi informacjami z rządem, Bundestagiem i opinią publiczną – bronił się Spahn we wtorek w programie telewizji ARD. Dodał, że jest gotów odpowiedzieć na dodatkowe pytania w tej sprawie.

Powołają komisję śledczą

Deputowany Bundestagu z ramienia SPD Florian Post zaapelował o powołanie komisji śledczej, która miałaby zająć się problemami związanymi z uzyskaniem szczepionek. – Merkel i Spahn złożyli przysięgę, że będą bronić narodu niemieckiego. Oboje powierzyli jednak zakup szczepionek dyletantom skupionym wokół przewodniczącej Komisji Europejskiej von der Leyen – powiedział gazecie „Bild”.

Według Posta z tego powodu cierpią teraz tysiące starszych osób i ich opiekunów, którzy muszą czekać na szczepionkę. – Ten skandal musi zostać wyjaśniony w komisjach śledczych w Bundestagu i Parlamencie Europejskim – przekonywał parlamentarzysta.

Jak pisze we wtorek „Tagesspiegel”, powołując się na dane Instytutu im. Roberta Kocha (RKI), w Niemczech zaszczepiono do tej pory 265 tys. osób, czyli 0,29 proc. całej populacji.

polasnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: