DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Liderzy w Wielkiej Brytanii i USA wypychają szczepionki, ale mniejszości nie czekają w kolejce do szczepienia ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Liderzy w Wielkiej Brytanii i USA wypychają szczepionki, ale mniejszości nie czekają w kolejce do szczepienia
Nowy sondaż ujawnił, że mniejszości w Wielkiej Brytanii są znacznie mniej skłonne do przyjęcia szczepionki Covid-19. Władze obwiniają dezinformację ukierunkowaną na rasę, ale podobny wzorzec pojawia się w USA.

Po zatwierdzeniu szczepionki Pfizera Covid-19 na początku tego miesiąca, Wielka Brytania rozpoczęła program masowych szczepień, którego celem jest podanie 800 000 dawek do końca roku. Jednak duża część opinii publicznej pozostaje sceptycznie nastawiona do eksperymentalnego dźgnięcia, zwłaszcza mniejszości etniczne w Wielkiej Brytanii.

Sondaż opublikowany przez Royal Society for Public Health (RSPH) w środę okazało się, że 79 procent białych Brytyjczyków weźmie strzał za radą lekarza, w porównaniu do 57 procent „od Bame środowisk” (czarny, Azji i mniejszości etnicznych) . Azjaci, co w przypadku Wielkiej Brytanii ogólnie oznacza ludzi pochodzenia pakistańskiego lub indyjskiego, byli najmniej skłonni powiedzieć tak na szczepionkę, a tylko 55 procent wyraziło zaufanie do niej.

Sondaż wykazał również, że osoby o niższych dochodach rzadziej (70 procent) przyjmowały szczepionkę niż osoby o wyższych dochodach (84 procent).

Rząd brytyjski toczy swoistą wojnę informacyjną, aby przekonać swoich obywateli do przyjęcia zastrzyku. Wojskowa jednostka zajmująca się wojną psychologiczną i agenci wywiadu sygnałowego zostali nawet powołani do poszukiwania i zwalczania „internetowej propagandy przeciwko szczepionkom”. Nie jest jednak jasne, jakiego rodzaju działania ci żołnierze i szpiedzy faktycznie podejmują w sieci. W rozmowie z  BBC dyrektor generalny RSPH Christina Marriott obwinia sceptycyzm za dezinformację. „Wiadomości antyszczepionkowe były specjalnie skierowane do tych mniejszości”, powiedziała nadawcy. Młodszy minister Nadhim Zahawi, który jest odpowiedzialny za rozmieszczenie szczepionek, dodał, że „ludzie wysyłają WhatsApps, filmy, wszelkiego rodzaju wiadomości – jeśli nie” nie wiem, skąd to pochodzi, wtedy jest bardzo prawdopodobne, że będzie niedokładne. ”

Dwie największe partie polityczne są zjednoczone w swoim pragnieniu wyeliminowania treści antyszczepionkowych w Internecie, a lider Partii Pracy Keir Starmer naciskał na początku tego miesiąca konserwatywnego premiera Borisa Johnsona, aby powstrzymał „niebezpieczne, szczerze zagrażające życiu dezinformacje” na temat szczepionek, domagając się kary dla firm rozpowszechniających takie informacje.

Jednak sceptycyzm pozostaje, ze strony zwykłych teoretyków spiskowych online i wielu zaniepokojonych szybkim rozwojem szczepionki i wykorzystaniem technologii mRNA , która nigdy wcześniej nie została zastosowana w szczepionce.

Sceptycyzm to nie tylko zjawisko brytyjskie. W USA sondaż Pew Research w tym miesiącu wykazał, że czterech na dziesięciu Amerykanów „prawdopodobnie” lub „zdecydowanie” nie przyjąłoby szczepionki. Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, zaufanie do szczepionki jest podzielone według ras, przy czym 61 procent białych twierdzi, że zostanie zaszczepionych, w porównaniu z 42 procentami czarnych.

Walkę o zmianę poglądów toczyli przede wszystkim amerykańscy giganci technologiczni, wśród firm Facebook i YouTube, które wręcz zakazują publikowania na swoich platformach treści nastawionych sceptycznie do szczepionek, a Twittera promują treści promujące szczepionki ze źródeł rządowych. Na szczeblu rządowym, zawsze obecny dr Anthony Fauci mówił o potrzebie „nakłonienia ludzi do przyjęcia szczepionki” lub o zamknięciu na okres po przyszłym lecie.

Jednak Afroamerykanie nie są tak entuzjastyczni jak ich biali odpowiednicy. Raport z Chicago w zeszłym miesiącu wykazały trudności w przekonywaniu ich do wzięcia udziału w badaniach klinicznych i na ochotnika do szczepienia.

„Tyle razy oszukiwano nas szczepionkami” – powiedział Chicago Sun-Times czarny pastor z południowej części miasta. „Zostaliśmy poddani eksperymentom przez rząd, społeczność naukową i szpitale”.

„Wiemy, że brak zaufania jest główną przyczyną niechęci, zwłaszcza w społecznościach kolorowych” – powiedział generalny chirurg Jerome Adams na konferencji prasowej w poniedziałek, kilka godzin po tym, jak pielęgniarka Sandra Lindsay, czarna kobieta, została pierwszą osobą w kraju przyjąć szczepionkę. Szczepienie Lindsay było transmitowane na żywo i szeroko nagłaśniane, a były prezydent Barack Obama również zgłosił się na ochotnika do zrobienia zdjęcia przed kamerą, aby pomóc promować jego wdrożenie.Roszczenia pastora nie są bezpodstawne. Afroamerykanie byli poddawani strasznemu traktowaniu przez białych lekarzy w czasach niewolnictwa, a nawet po emancypacji byli wykorzystywani jako świnki morskie, najbardziej niesławny w „ eksperymencie Tuskegee ”, w którym setki czarnych mężczyzn cierpiało i umierało na kiłę między w latach trzydziestych i siedemdziesiątych pod wpływem złudzenia, że ​​są leczeni.

rt.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: