DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolejne przypadki skutków ubocznych po szczepionce Pfizera ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Cztery przypadki skutków ubocznych odnotowano w Bułgarii po rozpoczęciu wakcynacji przeciwko koronawirusowi preparatem Pfizer/BioNTech, poinformował dyrektor Agencji Leków Bogdan Kiryłow.

Kampania na rzecz szczepień wystartowała w Bułgarii 27 grudnia. W poniedziałek szczepionkę podano prawie 5 tys. osób – to medycy i pracownicy służby zdrowia.

Skutki uboczne miały łagodny i umiarkowany przebieg, stan osób, które je odczuły, wrócił do normy

– cytuje wypowiedź szefa agencji Byłgarsko nacionałno radio.

Jak zaznaczył specjalista, dwie zaszczepione osoby odczuwały ból, jeszcze jedna skarżyła się na zawroty głowy, czwarta miała nieznacznie podwyższoną temperaturę.

W poniedziałek do Bułgarii dostarczono drugą partię 25 tys. dawek szczepionki Pfizer/ BioNTech. Jak powiedział minister zdrowia Kostadin Angelov, masowa wakcynacja ludności może rozpocząć się w lutym-marcu.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: