NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W USA planowali zaszczepić w ubiegłym roku 20 milionów, zaszczepili raptem cztery ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

4 stycznia, 20215 min

Przeciwko Covid-19 w Stanach Zjednoczonych zaszczepiono dotąd ponad 4 mln osób. To liczba znacznie niższa od wcześniejszych zapowiedzi rządu – do końca 2020 roku pierwszą dawkę otrzymać miało 20 mln obywateli USA.

20 mln do końca grudnia, 50 mln do końca stycznia i 100 mln do końca lutego – o takich planach mówił w grudniu naczelny lekarz USA Jerome Adams. Do tych liczb Stany Zjednoczone mają daleko – do poniedziałku w USA zaszczepiono ponad 4,2 mln osób.Adams w niedzielę tłumaczył w rozmowie ze stacją CNN, że wcześniejsze rządowe przewidywania „oparte były na tym, co można kontrolować na poziomie federalnym”. Cel 20 mln dawek nie został w jego ocenie osiągnięty do końca 2020 roku m.in. dlatego, że wiele placówek medycznych skupiało się w trakcie pogarszającej się sytuacji epidemicznej w grudniu głównie na testach. Oprócz tego – jak podkreślił Adams – okres Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku oznaczał, że wielu pracowników służby zdrowia było na urlopie.

W niektórych przypadkach niższe od spodziewanego tempo spowodowane jest niedoborami w wyposażeniu medycznym, w tym małych szklanych fiolek – zauważa portal radia NPR. Problematyczna jest również niechęć do szczepionek części personelu, który z epidemią walczy „na pierwszej linii” – w Ohio 60 proc. zatrudnionych w domach spokojnej starości, którym zaoferowano szczepienia, odmówiło przyjęcia preparatu.

Veronica Zaragovia z radia WLRN na Florydzie uważa natomiast, że procesowi szczepień w tym stanie brakuje koordynacji, a władze stanowe zrzucają odpowiedzialność za proces na szpitale i niższe szczeble administracji.

Na brak odpowiednich wytycznych i „kompleksowych planów na szczeblu federalnym” narzeka republikański senator Mitt Romney. Były kandydat na prezydenta USA w oświadczeniu uznał to za „niezrozumiałe i niewybaczalne”; wezwał rząd do usprawnienia procedur.

„Wystąpiło kilka usterek (…) Nie jesteśmy w tym miejscu, w którym chcemy, nie ma co do tego wątpliwości” – przyznaje dyrektor Krajowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych Anthony Fauci. Jednocześnie mówi o „promyku nadziei”, wskazując na znaczące wzrosty w szczepieniach w styczniu – od piątku w USA preparat przeciwko Covid-19 otrzymuje po pół miliona osób dziennie. Jego zdaniem możliwe jest osiągnięcie poziomu 1 mln szczepionek na dobę.

To tempo, do którego zobowiązał się prezydent elekt Joe Biden. W pierwsze 100 dni jego prezydentury zaszczepionych zostać ma 100 mln Amerykanów.

Szczepienia, które w USA rozpoczęto 14 grudnia, przypadają na okres tragicznych rekordowych statystyk w tym kraju. Dobowe liczby ofiar śmiertelnych sięgają nawet ponad 3 tys. Zgodnie z danymi Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa z Baltimore liczba zgonów na Covid-19 w USA przekroczyła już 351 tys., wykryto ponad 20 mln zakażeń SARS-CoV-2. To statystyki nieporównywalne z żadnym innym państwem.

Na początku roku w niektórych stanach, np. w Arizonie, diagnozuje się rekordowe liczby infekcji. Urzędnicy obawiają się, że trend wzrostowy utrzyma się w związku ze zwiększoną liczbą podróży Amerykanów w okresie świątecznym. Burmistrz Los Angeles Eric Garcetti ocenił, że po wiadomości o rozpoczęciu szczepień ludzie tracą czujność. „To wirus, który żeruje na naszej słabości, żeruje na naszym wyczerpaniu” – powiedział w wywiadzie dla stacji CBS.

Z Waszyngtonu Mateusz Obremski (PAP)/naszapolska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: