NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Killuminati: Organizacja Narodów Zjednoczonych i początki „Wielkiego Resetowania” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
„ Wolność staje w obliczu nowego wroga. Tyrania przebiega pod przykrywką rządowych ekspertów i życzliwej dyktatury. Nowi władcy nie usprawiedliwiają swojego prawa do dominacji z powodu Boskiej Opatrzności ale domagają się prawa do rządzenia ludem w imię powszechnego zdrowia i bezpieczeństwo w oparciu o przypuszczalne dowody naukowe. „
autor: Antony P. Mueller
(skrócone przez henrymakow.com)
… Pod przywództwem Stalina, Churchilla i Roosevelta 26 krajów zgodziło się w styczniu 1942 roku na inicjatywę powołania Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), która powstała 24 października 1945 roku.
Od samego początku Organizacja Narodów Zjednoczonych i jej oddziały, takie jak Grupa Banku Światowego i Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), przygotowywały kraje świata … [dla] rządu światowego. ..
Kolejny decydujący krok w kierunku globalnej transformacji gospodarczej został podjęty wraz z pierwszym raportem Klubu Rzymskiego . W 1968 roku w posiadłości Rockefellerów Bellagio we Włoszech powstał Klub Rzymski. Jej pierwszy raport został opublikowany w 1972 roku pod tytułem „The Limits to Growth”.

Emerytowany prezydent Klubu Rzymskiego Aleksander King i sekretarz klubu generał Bertrand Schneider informują w swoim Raporcie Rady Klubu Rzymskiego, że gdy członkowie klubu poszukiwali nowego wroga wymienili zanieczyszczenie środowiska, globalne ocieplenie, niedobory wody i głód jako najbardziej odpowiednie rzeczy, za które można obwiniać ludzkość, z implikacją, że sama ludzkość musi zostać zredukowana, aby utrzymać te zagrożenia w ryzach.

Od lat 90-tych XX wieku Organizacja Narodów Zjednoczonych podjęła kilka kompleksowych inicjatyw w kierunku globalnego systemu kontroli w ramach Agendy 2021 i Agendy 2030.
Agenda 2030 została przyjęta przez wszystkie państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2015 r. Zapoczątkowała projekt globalnych zmian, wzywając do osiągnięcia siedemnastu celów zrównoważonego rozwoju (SDG). Kluczową koncepcją jest „zrównoważony rozwój”, który obejmuje kontrolę populacji jako kluczowy instrument.
Ratowanie ziemi stało się sloganem zielonych wojowników. Od lat 70. horror globalnego ocieplenia był w ich rękach użytecznym narzędziem do zdobywania wpływów politycznych i wreszcie rządzenia dyskursem publicznym.
W międzyczasie te grupy antykapitalistyczne uzyskały dominujący wpływ w mediach, systemie edukacyjnym i sądowniczym i stały się głównymi graczami na arenie politycznej.

W wielu krajach, zwłaszcza w Europie, tak zwane partie zielonych stały się kluczowym czynnikiem w systemie politycznym. Wielu przedstawicieli jest dość otwartych w swoich żądaniach dostosowania społeczeństwa i gospodarki do wysokich standardów ekologicznych, które wymagają głębokiego zresetowania obecnego systemu.

julian-h.png

W 1945 [Julian] Huxley zauważył, że jest zbyt wcześnie, aby zaproponować wprost program wyludnienia eugenicznego, ale powiedział, że ważne będzie, aby organizacja „dopilnowała, aby problem eugeniczny został zbadany z największą uwagą i że opinia publiczna jest poinformowany o toczących się kwestiach, tak że wiele rzeczy, które są nie do pomyślenia, stały się akceptowalne do rozważenia”.

Ostrożność Huxleya nie jest już konieczna. W międzyczasie oddziały Organizacji Narodów Zjednoczonych osiągnęły taki poziom władzy, że nawet pomniejsze podorganizacje ONZ, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), mogły nakazać poszczególnym rządom na całym świecie wykonywanie ich rozkazów. WHO i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) – których warunki udzielania pożyczek zmieniły się z ograniczeń fiskalnych do stopnia, w jakim kraj przestrzega zasad ustalonych przez WHO – stały się najważniejszym tandemem w pracy na rzecz ustanowienia nowego porządku światowego .

Jak zauważył Julian Huxley w swoim dyskursie w 1945 r., Zadaniem ONZ jest zniesienie wolności gospodarczej, ponieważ „leseferyzm i kapitalistyczne systemy gospodarcze” „stworzyły wiele brzydoty” (s. 38). . Nadszedł czas, aby działać na rzecz wyłonienia się „jednej kultury światowej” (s. 61). Należy tego dokonać przy wyraźnej pomocy środków masowego przekazu i systemów edukacyjnych.

WNIOSEK
Wraz z powstaniem Organizacji Narodów Zjednoczonych i jej podorganizacji, dążenie do rozwoju programów eugeniki i transhumanizmu zrobiło duży krok naprzód. Razem z działalnością Klubu Rzymskiego mają scenę do zainicjowania wielkiego resetu, który ma obecnie miejsce.
Wraz z ogłoszeniem pandemii cel, jakim jest wszechstronna kontrola rządu nad gospodarką i społeczeństwem, uczynił kolejny krok w kierunku przekształcenia gospodarki i społeczeństwa.

Dr Antony P. Mueller jest niemieckim profesorem ekonomii, który obecnie uczy w Brazylii. Napisz email. Zobacz jego stronę internetową i blog.

Dzięki Katherine!
killuminati.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: