NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Fundacja o. Rydzyka pod lupą. Płyną miliony z 1 procenta ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fundacja o. Tadeusz Rydzyka ma na swoim koncie miliony. Pieniądze pochodzą z 1 procenta przekazywanego przez podatników.
O. Tadeusz Rydzyk. Miliony na koncie jego fundacji

O. Tadeusz Rydzyk. Miliony na koncie jego fundacjiŹródło: ONS, Fot: ONS

 O sprawie informuje „Rzeczpospolita”. Chodzi o Fundację Nasza Przyszłość, która została zarejestrowana w 2002 roku, a szefem jej rady jest o. Tadeusz Rydzyk.

W odróżnieniu od bardziej znanej Fundacji Lux Veritatis (właściciela Telewizji Trwam) posiada status organizacji pożytku publicznego. Według rozliczeń za 2019 rok Fundacja Nasza Przyszłość otrzymała 4,9 mln zł z 1 proc. podatku dochodowego.

Wykaz opublikowało Ministerstwo Finansów. Mniej niż fundacja o. Rydzyka dostały np. Fundacja TVN „Nie jesteś sam” czy Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Na pierwszym miejscu zestawienia znajduje się Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która otrzymała aż 184,5 mln zł z wpływów z 1. procenta. Dla porównania Nasza Przyszłość zajmuje 22. lokatę w wykazie resortu.

Gorzka ocena Andrzeja Dudy. „Poddanie się”

O. Tadeusz Rydzyk o 1 procencie dla jego fundacji: „dobro, które zaniesiemy w wieczność”

Jak wyjaśnia jeden z biznesmenów związanych z o. Rydzykiem w rozmowie z „RP”, sukces fundacji o. Rydzyka opiera się głównie na bezpośrednich kontaktach z sympatykami Radia Maryja. Jako przykład podaje organizacje koncertów, podczas których rozdawane są m.in. książki.

Jednak w promocji przekazywania 1 procenta na Fundację Nasza Przyszłość nieocenione okazały się toruńskie media. W kwietniu 2020 roku, gdy zbliżał się termin wypełniania deklaracji PIT, Telewizja Trwam wyemitowała specjalny materiał o przekazywaniu 1 procenta. Z kolei na stronach Radia Maryja pojawiła się informacja, że pomoc w wypełnianiu PIT można było otrzymać telefonicznie.

Sam o. Tadeusz Rydzyk tłumaczył w komunikacie, że 1 proc. na Fundację Nasza Przyszłość „to dobro”, które „zaniesiemy w wieczność”, a „gdy staniemy przed Panem Jezusem, powiemy: Patrz, Panie, nie mam pustych rąk. Uczyniłem tyle dobra”.

O. Tadeusz Rydzyk i pytania o jego fundację

Na co zostaną przeznaczone pieniądze z 1 procenta? Jak wynika ze sprawozdania merytorycznego organizacji pożytku publicznego za 2019 rok, celem było „dofinansowanie warsztatów dziennikarskich 'Zrozumieć media' dla młodzieży z całej Polski, stypendia dla studentów i doktorantów z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej (związanej z o. Rydzykiem – przyp. red.), czy pomoc materialną dla osób najbardziej potrzebujących”.

Z pieniędzy Fundacji Nasza Przyszłość powstał również pierwszy film fabularny Telewizji Trwam. „Zerwany kłos” opowiadał historię błogosławionej Karoliny Kózkówny. Teraz fundacja wspiera produkcję obrazu „Nędzarz i Madamme” o św. Albercie Chmielowskim.

Ostatnio „Super Express” przyjrzał się sklepikowi należącej do spółki „Nasza Przyszłość” powiązanej ze wspominaną wcześniej fundacją. W ofercie można znaleźć m.in. półmetrową figurę Matki Boskiej z żywicy epoksydowej, która kosztuje 289 złotych.

Źródło: „Rzeczpospolita”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: