NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Częstotliwości pracy mózgu, czyli jak mówią abyś robił, mówił i myślał tak jak chcą! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Częstotliwości pracy mózgu, czyli jak mówią abyś robił, mówił i myślał tak jak chcą!

„Fale mózgowe budziły już zainteresowanie niemieckich i rosyjskich mistyków z Ahnenrebe i Czeka.
Podporządkowane społeczeństwo podatne na manipulacje miało być początkiem nowego porządku świata …
Kilkadziesiąt lat później wpływ współczesnej technologii w tym elektroniki na działanie ludzkiego ciała i mózgu jest tak duże ,iż można za jej pomocą sterować ludzkimi myślami, nastrojami, pragnieniami, marzeniami i odczuciami …
Istoty ludzkie, są ofiarami tajnych eksperymentów : zdalnego połączenia neuronów, implementacji sztucznej inteligencji, ukrytej narkomanii – leki, woda, jedzenie, elektrostymulacja, stymulacji falami i deprawacji sensorycznej …
Ilu z was ma urojoną depresje, schizofrenie, stany lękowe, nagłe ataki agresji, ataki paniki, agorafobie, fobie społeczne, cierpi na utratę pamięci, objawy alzheimera, zaburzenia wzroku, zakłócenia odbioru dźwięku (głośne dzwonienie w uszach lub gwizd), czy macie nagle ochotę kogoś zabić, działać sprzecznie z stanem moralnym i duchowym …
Zastanówcie się czy są to stany naturalne ?! ”
Fale mózgowe
„Częstotliwości mózgu są pogrupowane w następujący sposób:
DELTA: 0,5 – 4 Hz. Charakteryzuje stan snu bez snów i utratę świadomości. Wysoka amplituda – występują w stanie najgłębszego snu, podczas głębokiej medytacji, także u małych dzieci i w przypadku pewnego rodzaju uszkodzeń mózgu (np. lezji).
THETA: 4-7 Hz. Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Świadomość przy tej częstotliwości pozwala na kontrolowanie bólu fizycznego, a w skrajnych przypadkach nawet krwawienia. Dla tej częstości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych. ( Na tym podłożu wykreowano metody działań psychologicznych :
ALFA: 8-12 Hz. To główny rytm pracy mózgu osoby dorosłej. Alfa wiąże się z kreatywnością, pracą umysłową, spokojem, nauką i psychiczną koordynacji całego umysłu i ciała. Zmienna amplituda – spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu. Wykorzystywany w technikach szybkiego uczenia się.
BETA: 12 do 30 Hz. Od 12 do ok. 28 Hz, mała amplituda, zdesynchronizowane – rytm gotowości, charakteryzuje szczególnie zwykłą codzienną aktywność, percepcję zmysłową i pracę umysłową, specyficzna aktywność beta towarzyszy również stanom po zażyciu niektórych leków, szczególnie benzodiazepiny.
Zakres: 30-100 Hz, jest związany z świadomym stanem, w którym informacje przetwarzane są jednocześnie w obu półkulach. Mózgi wielorybów i delfinów pracują na tych częstotliwościach.
Poprzez te ustalenia, można stwierdzić , że RS (Rezonans Schumanna) powoduje występowanie w naturalnym ziemskim spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych grupy maksimów w zakresie skrajnie niskich częstotliwości pokrywających się z częstotliwością pracy ludzkiego mózgu i ciała.
Illuminati wprowadzając czarną technologie w postaci elektroniki doprowadzili do całkowitego rozstrojenia człowieka, zwierząt i roślin z ziemią.
Występowanie zjawiska ziemskich fal stojących zostało przewidziane matematycznie przez niemieckiego fizyka, Winfrieda Otto Schumanna w 1952 r. Zauważył on, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, który zachowuje się jak wnęka rezonansowa lub falowód.
Rozwiązując równania Maxwella dla takiego układu określił jego częstotliwości rezonansowe. Maksymalne amplitudy fal (maksima) występują dla częstotliwości 7,83 Hz oraz dla harmonicznych 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia (pokrywało się to z naturalnym procesem życia).
Najwyższe zarejestrowane harmoniczne (ich amplituda maleje wraz z wzrostem częstotliwości) sięgają do zakresu ULF. Ustalono, że głównym źródłem energii zasilającej rezonans Schumanna są wyładowania elektryczne, powstające w atmosferze ziemskiej.
Na kuli ziemskiej występuje średnio około 100 wyładowań (piorunów) w ciągu sekundy. Ponadto takimi źródłami mogą być aktywność Słońca, a także sieć energetyczna, której częstotliwość według standardów amerykańskich (60 Hz) pokrywa się z jedną z harmonicznych.
Niektóre zmiany harmoniczne, spowodowane są cyklami aktywności słońca wpływającego na jonosferę ziemi. Zmienne cykle aktywności słonecznej wynoszą ok. 11 lat.
Wprowadzając elektrosmog illuminati zakłócają naturalny cykl życia, pogody, a także procesy myśliwo – kreatywne zwiększający możliwości mózgu … Warto zwrócić uwagę, że pokrywający się rezonans fal mózgowych z falami obiektów wpływał na rozwój takich umiejętności jak telepatia, lewitacja …
Elektrosmog powoduje zakłócenie naturalnych wyższych form interakcji człowieka z otoczeniem… Co więcej elektrosmog, może doprowadzić do sztucznych zmian fazowych, co przekłada się na załamania granic pomiędzy wymiarami i światami równoległymi …
Przykład wibracji falowej : Jeśli jeden z kamertonów osiągnie częstotliwość 100 cykli na sekundę i w jego pobliżu ustawimy inny kamerton, zacznie on wibrować z powodu samego rezonansu.
Jakie to ma znaczenie dla człowieka? Otóż jeśli umieścimy w pobliżu człowieka odpowiednie zródło falowe zsynchronizowane z odpowiednią częstotliwością pracy ludzkiego mózgu ,możemy doprowadzić danego człowieka lub grupę do wykonania odpowiedniej czynności, zażycia odpowiedniej substancji, kreowania danego poglądu …
Zwróćmy uwagę na programowanie za pomocą muzyki (narkomania, prostytucja rytualna, alkoholizm, demoralizacja, zmiany charakteru, agresja, brak logiki …) i fal o częstotliwości 432 i 440 Hz.
Nasze badania przeprowadziliśmy na 2000 tysiącach osób (fanów disco, techno, pubów, alkoholu, mechanicznego seksu, marihuany, LSD …).
Standardowe problemy tych osób : 89,9% to realiści (nagonka systemu na tzw. realne spostrzeganie zastanej niewolniczej rzeczywistości) , przyjmujący zastany porządek świata, którzy twierdzą, że wolność to nałogi i popędy !!!
Osoby te cierpią na chroniczne bóle głowy, zawroty głowy zmienne stany emocjonalne (leczone nałogiem, seksem…), trudności z mówieniem, wyrażaniem myśli i uczuć, senność (niekontrolowane zasypianie), wymioty (stres, nerwy), bóle pleców i szyi, gorączki, osłabienia, zmęczenie…
Co więcej … wszystko to nasila się jeśli osoba sięga po gmo, aspartam, glutaminian sodu, syrop glukozowo-fruktozowy, antydepresanty … Prowadzi to do trwałego uszkodzenia nerwów i mózgu, boreliozy, zapalenia mózgu, nie wspomnę tutaj już o cierpieniach psychicznym i duchowym, których obecnie się nie leczy lecz intensyfikuje przez psychologie .
Ludzie Ci nie zdają sobie sprawy z udziału w programie kontroli umysłu. Osoby będące ofiarami eksperymentów stają się częcią projektu: „ELF (extremely low frequency) Generation”.
Od urodzenia, zasypywani jesteśmy przez zewnętrzne źródła napięcia i promieniowania elektromagnetycznego szkodzącego naszemu ciału, zdrowiu i procesowi myślenia.
Sygnały radiowe ULF, ELF i VLF mają negatywny wpływ na zdrowie. Intencją ludzi stosujących te technologie jest kontrola umysłu poprzez zastosowanie technologii, wykorzystującej m.in. niskie częstotliwości.
Ekstremalnie niskie częstotliwości (ELF) : Fale ELF do 100 Hz, teoretycznie występują w sposób naturalny jednak coraz cześciej tworzone są w sposób sztuczny. Przykładem takiego zastosowania jest sangwiniczny projekt łączności podwodnej.
Efekt rezonansowy fal ELF wpływa na ludzki organizm w postaci zaburzeń fizjologicznych i emocjonalnych. Infradźwięki (do 20 Hz) mogą podświadomie wpływać na aktywność mózgu w celu dostrojenia się do fal delta, theta, alfa czy beta … skłaniając społeczność do czujności, bierności lub dowolnego stanu emocjonalnego …
Infradźwięki mogą być wykorzystane również w działaniach taktycznych, nie trzeba daleko szukać – zatoka Perska.
Sam Nunn, spędził ostatnie trzy lata aby skatalogować nadajniki dużej mocy i źródła EMF. Ta baza danych zawiera ponad 1000 anten nadawczych i radarowych.
Bardzo niska częstotliwość (VLF) :
VLF: VTX1 Południowa Vijayanarayanam, Indie. Wiele częstotliwości nadawczych: Znak: VTX1 – 16300 Hz Znak: VTX2 – 17000 Hz Znak: VTX3 – 18200 Hz Znak: VTX4 – 19200 Hz.
VLF: VTX1
Południowa Vijayanarayanam, Indie.
Wiele częstotliwości transmisji:
Znak: VTX1 – 16300 Hz, VTX2 – 17000 Hz, VTX3 – 18200 Hz, VTX4 – 19200 Hz.
VLF: SAQ Grimeton, Szwecja. Częstotliwość: 17200 Hz Znak: JXN Locator: Nadajnik JO67ec Grimeton. VLF urządzenia transmisyjne w Grimeton blisko Varberg, Szwecja.
To nie jest teoria spiskowa te nadajnik istnieją na całym świecie. Nadajnik te są budowane od 1922/24 roku.
Pasmo ich działania od 17,2 kHz do około 40 kHz. Elementem promieniującym jest drut antenowy zawieszone na sześćiu 127-metrowych stalowych słupach wolnostojących, które są uziemione.
Lokalizacja nadajnika Grimeton VLF jest również wykorzystywana do transmisji krótkofalowych, FM oraz transmisji telewizyjnej. W tym celu, zbudowano 260 metrowy maszt w 1966 roku obok budynku zawierającego przetwornik 40 kHz.
VLF: SAQ Grimeton, Szwecja, Częstotliwość: 17200 Hz, Znak: SAQ, Lokator: JO67ec
VLF: FTA, Sainte-Assise, Francja, Częstotliwość: 20900 Hz przy 400 kW Znak: JXN Locator: JN18gn
VLF: GQD Skelton, UK Częstotliwość: 22100 Hz Znak: GQD Locator: IO84nr BBC Stacja Skelton Broadcasting locateb bewteen Carlisle City i Penrith City.
Park przetworników wykorzystywany głównie do audycji na falach krótkich. Wiele 350 kW przetworników zainstalowano w Skelton na wysokości 365m (1200ft). Maszt używany do wysyłania wiadomości kodowanych do łodzi podwodnych Royal Navy.
VLF: NLK Oso Wash Jim Creek, Waszyngton, USA, Częstotliwość: 24800 Hz przy 1200 kW Znak: NLK lokator: CN98ae.
Główne zadanie : zapewnienie możliwości transmisji radiowych VLF dla floty podwodnej Pacyfiku. Stworzony w 1950 roku, system nadawczy o mocy 1,2 mln watów opracowany dla emisji fal niskiej częstotliwości na całym świecie.
W rzeczywistości jest to jeden z najsilniejszych nadajników na świecie. Położony w pobliżu Arlington, Waszyngton, u stóp gór Kaskadowych, na północ od Seattle.
VLF: NAA Cutler, Maine, USA, Częstotliwość: 24000 Hz przy 1800 kW Znak: NAA lokator: FN64ip Baza marynarki Cutler ma moc transmisji 1800 kW, co czyni go najpotężniejszym VLF-nadajnikiem na świecie.
Transmisja składa się z ciągłego sygnału zaszyfrowanego FSK (F1B) 200 bodów. Przetwornik działa w częstotliwości 24,0 kHz. W przeszłości działała na częstotliwości 17,8 kHz.
Stacja morskiej komunikacji.
VLF: NWC, North West Cape, Exmouth, Australia ,Częstotliwość: 19800 Hz przy 2000 kW, Lokator: OG78be, Harold E. Holt Naval Station: Transmisja 2 MW – 14-28 KHz.
Stacja dysponuje trzynastoma wysokimi masztami. Najwyższa wieża nazywana jest Wieża Zero i ma 387 m (1270 stóp) wysokości i przez wiele lat był najwyższą budowlą człowieka na półkuli południowej. Sześć wież, każda po 304 metrów wysokości, są równomiernie umieszczone w sześciokącie wokół Wieży Zero.
US Navy obsługuje dwa nadajniki bardzo niskie częstotliwości w : Clam Lake, Wisconsin i Michigan, obsługiwane są przez komputer klasy Master .
W 1971 roku ustalono, że pola elektromagnetyczne związane z ELF spowodowały zahamowanie wzrostu u szczurów.
Personel cywilny w 1976 roku zaniepokojony tymi badaniami chciał wydobyć informacje na temat potencjalnych skutków zdrowotnych fal ELF. Komitet Tymczasowy stworzony w celu zbadania Biomedycznych skutków ekologicznych działania fal ELF po zebraniu odpowiednich danych został zamknięty !
Wyniki zostały tylko cześciowo opublikowane przez senatora Gaylorda, ten ekolog został bardzo szybko uciszony!
Przez lata ludzie wchodzący na 13-hektarowy teren w Clam Lake byli natychmiast zamykani na długie miesiące.
Roczny koszt eksploatacji obu nadajników ELF wynosi 13.000.000 dolarów, powiedział generał Davis, podczas jednego z wywiadów.
Obecny system rozwoju nadajników wysokiej i niskiej częstotliwości prowadzi do apokalipsy znanej z filmów science-fiction.
Stany Zjednoczone Ameryki doprowadziły do setek wybuchów jądrowych w celu podgrzewania jonosfery i badań magnetosfery.
Wojskowi chcieli zastąpić zniszczoną wybuchami jądrowymi jonosferę jej sztucznym substytutem w 1960 roku , chodzi o utajniony do dziś : Zachodni Projekt Forda.
W atmosferę wysłano anteny miedziane (480000000 dipol) o długości igieł 1,78 cm. W 2013 roku ,46 % tych miedzianych anten nadal znajdowało się na orbicie.
Patent 5041834 HAARP – Jonosferyczny Lustro
Patent US 5041834, 1991 – Sztuczne Jonosferyczny Lustro, stworzone w celu podgrzania jonosfery. Do tego celu wykorzystanom.in. sondę Geospace.
Te sztuczne jonosferyczne lusterka, określane są również jako pole wyrównania rozproszonego (FAS). Lustra, odbijają transmisje radiowe o wysokiej częstotliwości, tak jak lustro odbija światło.
W celu stworzenia jeszcze większego natężenia fal VLF i ELF stworzono sieć „wirtualnych Anteny”, które wytwarzają niszczycielskie fale obejmując swym zasięgiem cały świat:
Chodzi o aktywny sygnał 2,5 Hz, wykrywany w różnych miejscach na całym świecie. Z punktu widzenia amatora, nie jest to łatwe do określenia, więc sygnał jest wymieniony jako nośnik 2,5 Hz.
Do tej pory sygnał te nie wiązały się z żadnymi znanymi wydarzeniami geofizycznych. Najprawdopodobniej sygnał ten pochodzi z HAARP – Gakona na Alasce. I są na to dowody, opublikowane przez Dennisa Papafopulosa z Uniwersytetu w Maryland w dokumencie :
„Wirtualne anteny jonosferyczne ULF / ELF / VLF, czyli rozwiązywanie krytyki przez promieniowanie”. (Belt & Geospace Problemy Dennis Papadopoulos, University of Maryland)
Przy użyciu dwóch różnych trybów ogrzewania, HAARP może wyprodukować Ulf-VLF od 0,001 Hz do 20 kHz. Wspomniano również o częstotliwościach : 11 Hz, 29 Hz, 47 Hz, 73 Hz i (c) 0,2 Hz, 0,8 Hz, 1,4 Hz, 3,8 Hz, 6,4 Hz.
Techniki przekształcania HF do częstotliwości ULF / ELF / VLF:
Polar Electrojet Antena (PEJ)
. Wymaga prądu electrojet w D / E (70–90 regionie km) – wyłącznie do dużych szerokościach geograficznych. Może wstrzyknąć częstotliwości do 20 kHz [Whistlera i ścinanie Alfvén Fale (SAW)]
Aktualny jonosferyczna Napęd (ICD). Nie wymaga electrojet. Wyłącznie dla częstotliwości poniżej 70 Hz [SAW, EMIC Magneto – Sonic (MS)]
Postęp nauki, coraz mocniejsze anteny wytwarzają efekt motyla. Te sztuczne rezonowanie są niekorzystne dla zdrowia ludzi i przyrody na całym świecie, a skutki uboczne tych eksperymentów są tak naprawdę nieznane…
Trudno stwierdzić na ile to co widzimy jest kwestią realnego spostrzegania , a na ile wirtualną kreacją podawaną wprost do naszych mózgów … Trudno powiedzieć jak bardzo zmienił się świat i niebo w ciągu tych prawie stu lat !
Źrodła :
– Playfair, Guy L. and Hill, Scott, The Cycles of Heaven. New York: St. Martin’s Press, 1978, pages 130-140
– MindWar Co Authored by Michael Aquino
– Extremely Low Frequency Transmitter Site, Clam Lake, Wisconsin
– Project ELF RIP By Site Administrator
– Navy to shut down radio transmitters in Wisconsin, Michigan
http://en.wikipedia.org/wiki/Project_West_Ford – Project West Ford, Wikipedia
http://www.freepatentsonline.com/5041834.html – 1991 US Patent 5041834 – Artificial Ionospheric Mirror Composed Of A Plasma Layer Which Can Be Tilted
http://spp.astro.umd.edu/SpaceWebProj/Invited%20Talks/Active%20Experiments-2013.pdf – Using Active Experiments to Probe Geospace, Dennis Papadopoulos, University of Maryland
http://spp.astro.umd.edu/SpaceWebProj/Invited%20Talks/Virtual%20ULF%20Antennea-2013.pdf – “Virtual ULF/ELF/VLF Ionospheric Antennae” Resolving Critcal Radiaton Belt & Geospace Issues, Dennis Papadopoulos, University of Maryland
http://www.vlf.it/trond2/below10.html – Radio signals below 10 kHz
http://en.wikipedia.org/wiki/Butterfly_effect – Butterfly Effect, Wikipedia
http://www.dankalia.com/science/elf210.pdf – Biological Effects of Extremely Low Frequency Electromagnetic Fields: A Review, Physiological Chemistry & Physics 9 (1977)
http://www.andrewamarino.com/PDFs/039-Hanford1978.pdf – Biological Effects of Extremely Low Frequency Electromagnetic Fields, Power Frequency Electric Fields and Biological Stress – A Cause-and-Effect Relationship, October 16-18, 1978
https://publications.lbl.gov/islandora/object/ir%3A106302/datastream/PDF/download/citation.pdf – Proceedings of the Biomagnetic Effects Workshop, April 6-7, 1978, Lawrence Berkley Laboratory
http://fas.org/irp/program/collect/haarp-duma.htm Federation of American Scientists, Russian parliament concerned about US plans to develop new weapon
Liga Świata
Wojciech Dydymus Dydymski
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: