NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
JAK ELIMINOWAĆ Z POLITYKI POLSKIEJ - IDIOTÓW ŁAJDAKÓW ZŁODZIEI I INNEJ SWOŁOCZY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczepionka MRNA: uroczysty apel profesora Perronne ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szczepionka Covid-19 i wiele związanych z nią pytań jest omawianych we wszystkich mediach, z ryzykiem, że nadmiar informacji zabije informacje.

Profesor Christian Perronne przemawiał wczoraj przy mikrofonie Sud Radioz poczty, którą napisał i opublikował na swojej stronie na Facebooku . Poniżej przedstawiamy ten ważny list.

Mówi nam:  Szczepionki, o których mówimy w mediach, nie są na tym samym poziomie, niektóre z nich są związane z badaniami medycznymi, a ich konsekwencje są wciąż nieznane.  Mylimy szybkość i pośpiech i potrzeba dużo doświadczenia i spojrzenia z perspektywy czasu, zanim będziemy mogli rządzić skutecznością i tolerancją. Nadzieja ludzi powinna leżeć na wczesnej fazie leczenia, które zostało sprawdzone na świecie.

Jednym z pytań, które należy zadać, jest postrzeganie przez ludność wymiany proponowanej przez władze między szczepionką a powrotem do wolności ”.

List od prof. Perronne

Budzi się Francja, która od miesięcy przeżywa koszmar.
W wielu miastach naszego pięknego kraju ludzie maszerują, by odzyskać wolność, domagać się powrotu demokracji.

Jako lekarz, specjalista chorób zakaźnych i będąc przewodniczącym wielu organów lub rad zdrowia publicznego, w tym ds. Szczepionek, każdego dnia mierzę niepewność generującą strach i rosnący zamęt wśród naszych współobywateli. Podejmuję ryzyko, że ponownie zostanę zakwalifikowany jako „konspirator” lub jeszcze lepiej jako „uspokajający”, określenia określające tych, którzy krytykują lub kwestionują pojedynczą myśl.

W końcu jestem dumny z tych nazwmoje słowa wyrażające prawdę nigdy się nie zmieniły od początku epidemii. Dlatego uważam, że moim obowiązkiem jest dziś ponownie wypowiedzieć się na temat całego medycznego aspektu Covid-19, aw szczególności na temat szczepień, który jest obecnie centralnym i prawie wyjątkowym elementem polityki stan zdrowia.

Wielu Francuzów zostało zahipnotyzowanych polityką strachu.Od września 2020 roku powiedziano nam o drugiej straszliwej fali epidemii, gorszej niż pierwsza. Minister Zdrowia, Dr Olivier Véran, Przewodniczący Rady Naukowej Elysée, prof. Jean François Delfraissy, Dyrektor Generalny Zdrowia, prof. Jérôme Salomon, Institut Pasteur ogłosił nam katastrofalne liczby z wykładniczy wzrost liczby ofiar śmiertelnych. Szpitale musiały być przepełnione i przytłoczone.

Nawet prezydent republiki, podczas niedawnego przemówienia telewizyjnego zapowiadającego rekonstytucję, przewidział nie mniej niż 400 000 zgonów, dodając do 200 000 zgonów oszacowanych krótko wcześniej przez profesora Arnauda Fontaneta de Pasteura. Te nierealistyczne postacie miały tylko jeden cel, podsycić strach przed trzymaniem nas w zamknięciu, mądrze zamaskowanym. Jednak powszechne stosowanie masek w populacji ogólnej nie wykazało naukowo zainteresowania powstrzymaniem epidemii SARS-COV-2. Stosowanie masek powinno być skierowane do pacjentów, ich otoczenia (zwłaszcza osób zagrożonych) i opiekunów pozostających w kontakcie.

Ale epidemia cofa się i nie doprowadziła do apokalipsy. Dynamika krzywej przez tygodnie pokazywała profil sezonowego odrodzenia się epidemii, który obserwuje się w przypadku niektórych wirusów po zakończeniu fali epidemii.

Świadczy to o przystosowaniu się wirusa do człowieka, a także jest odbiciem odporności zbiorowej, która rozwija się w populacji i naturalnie nas chroni.

Obecnie krążące szczepy wirusów utraciły zjadliwość. Władze nie będą mogły powiedzieć, że dzieje się tak dzięki powstrzymaniu, ponieważ trend spadkowy rozpoczął się jeszcze przed jego wdrożeniem.

W niektórych miastach upadek epidemii zaczął się nawet przed wprowadzeniem godziny policyjnej.

Niestety nadal zdarzają się zgony osób w bardzo podeszłym wieku, bardzo otyłych lub cierpiących na ciężką cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, schorzenia układu krążenia lub nerek, które już powodują kalectwo. Te zagrożone osoby są doskonale zidentyfikowane. W związku z tym należy ukierunkować środki zdrowotne, aby chronić je, wykrywać i leczyć jak najwcześniej od wystąpienia objawów hydroksychlorochiną i azytromycyną, których skuteczność i bezpieczeństwo są szeroko potwierdzone, jeśli stosuje się leczenie. przedwcześnie.

Wielu zgonów można było uniknąć. Jednak lekarze ogólni i geriatrzy byli odradzani od leczenia.

W tym kontekście nadal prześladujcie nasze dzieciza niepotrzebnymi maskami pozostaje niezrozumiałe. Wszystkie te środki są podejmowane po to, aby Francuzi zażądali szczepionki. Więc jaka jest korzyść z uogólnioną szczepionki przeciwko chorobie, którego śmiertelność jest blisko 0,05%? Nie. To masowe szczepienie jest niepotrzebne. Ponadto ryzyko szczepień może przewyższać korzyści.

Najbardziej niepokojącejest to, że wiele krajów, w tym Francja, twierdzi, że są gotowe do szczepień w nadchodzących tygodniach, podczas gdy opracowywanie i ocena tych produktów odbywa się w pośpiechu i nie ma wyników nie opublikowano dotychczas informacji o skuteczności lub niebezpieczeństwie tych szczepionek. Mieliśmy tylko prawo do publikowania informacji prasowych od producentów przemysłowych, pozwalających na szybki wzrost ich akcji na giełdzie.

Najgorsze jest to, że pierwsze oferowane nam „szczepionki” nie są szczepionkami, ale produktami terapii genowej. Wstrzykujemy kwasy nukleinowe, które spowodują produkcję części wirusa przez nasze własne komórki. Absolutnie nie znamy konsekwencji tego zastrzyku, ponieważ jest to pierwszy u ludzi. A co, jeśli komórki niektórych „zaszczepionych” wytworzyły zbyt wiele elementów wirusowych, wywołując niekontrolowane reakcje w naszych ciałach?

Pierwsze terapie genowe będą dotyczyły RNA, ale są projekty z DNA. Zwykle w naszych komórkach wiadomość jest wysyłana z DNA do RNA, ale w pewnych okolicznościach jest odwrotnie, zwłaszcza że nasze ludzkie komórki od zarania dziejów zawierają tak zwane „endogenne” retrowirusy zintegrowane z DNA naszych chromosomów. Te „udomowione” retrowirusy, które nas zamieszkują, są zwykle nieszkodliwe (w przeciwieństwie do HIV, na przykład retrowirusa AIDS), ale mogą wytwarzać enzym, odwrotną transkryptazę, zdolny do odwrotnej transkrypcji z RNA do DNA. .

W ten sposób RNA obce dla naszego organizmu i podane przez wstrzyknięcie mogłoby kodować DNA, tak samo jak obce, które może następnie zintegrować się z naszymi chromosomami.

Istnieje zatem realne ryzyko trwałej transformacji naszych genów. Istnieje również możliwość, poprzez modyfikację kwasów nukleinowych naszych komórek jajowych lub nasienia, przekazywania tych modyfikacji genetycznych naszym dzieciom. Ludzie, którzy promują te terapie genowe, fałszywie zwane „szczepionkami”, są uczniami czarowników i biorą Francuzów, a bardziej ogólnie obywateli świata, za świnki morskie.

Nie chcemy stać się, jak pomidory czy transgeniczna kukurydza, GMO (organizmami modyfikowanymi genetycznie). Urzędnik medyczny jednej z firm farmaceutycznych powiedział kilka dni temu, że liczy na efekt ochrony osobistej, ale nie należy zbytnio liczyć na wpływ na transmisję wirusa, a więc na dynamikę jego rozwoju. 'epidemia. Jest to rzeczywiście ukryte przyznanie się, że nie jest to szczepionka. Wstyd.

Jestem tym bardziej przerażony, że zawsze opowiadałem się za szczepionkami i od lat przewodzę organom, które formułują politykę szczepień.

Dziś musimy powstrzymać ten niezwykle niepokojący plan. Louis Pasteur musiał się przewracać w grobie.
Nauka, etyka lekarska, a przede wszystkim zdrowy rozsądek muszą przejąć kontrolę.

Christian PERRONNE/strategika.fr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: