NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Wartości rodziny Schwab. Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka.. ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sens szarpaniny o Prawdę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb


Międzynarodowe żydostwo desperacko stara się przeciągnąć te masy na swoją stronę, utrzymując je w uśpieniu za pomocą swych talmudycznych zaklęć; a ci spośród nas, którzy poznali tę grę, robią wszystko, co możliwe, aby pomóc Prawdzie wyjść na jaw. Obie przeciwstawne sobie strony próbują zdobyć umysły tej masy pośrodku. Przewaga, jaka leży po naszej stronie polega na tym, że gdy człowiek „środka” raz zbudzi się ze swej śpiączki, nigdy już nie wróci do mentalności matrixu, jaką wpaja w niego i utrzymuje różnymi metodami żydowska międzynarodówka.

I to jest odwieczna walka – bitwa o zdobycie umysłów mas.

Większość ludzi znajdujących się pośrodku jest narzędziem i karmicielem międzynarodowego żydostwa, na jakim ono pasożytuje. I (na razie) wszystkie te osoby w swym aktualnym stanie umysłowym są największą przeszkodą dla pokoju; lecz jednocześnie, są naszym największym potencjałem, aby wreszcie mógł zapanować pokój.

Ta walka, szarpanina o Prawdę, toczy się o umysły tych pośrodku: naszej rodziny, naszych sprawdzonych przyjaciół, naszych kolegów, naszych sąsiadów i wszystkich „normalnych” członków tego chorego społeczeństwa, które pozwoliło na to, aby stać się przedmiotem kontroli umysłowej. Które pozwoliło na to, żeby dać się wykorzystać przez swego największego wroga, które daje się mordować i oszukiwać przez tych członków jakiegoś babilońskiego kultu. Nie można nawet napisać o tym w fikcyjnej książce, bo to jest aż tak niewiarygodne. Lecz niestety jest to brutalna prawda.

Lecz ……każdą szkodę można naprawić. Zniszczoną budowlę, zatopioną łódź, zepsute zęby, cokolwiek. Wszystko można naprawić i całkowicie odbudować – jeśli tego zechcemy.  Jesteśmy zdeprawowanym, chorym społeczeństwem [w tej chwili]. Ale to wszystko jest tymczasowe. Jestem stolarzem i wiele razy pracowałem nad projektami, które całkowicie zmieniały charakter rzeczy. Udało mi się również zaobserwować w sferze duchowej  radykalne pozytywne transformacje ludzkiego charakteru i poczucia własnej wartości ludzi. Możemy dokonać zmiany, możemy dokonać naprawy. I możemy zdobyć to zbiorowe poczucie własnej wartości, jakie wypełni duchową pustkę.

Gdy wspólnie uda nam się wyjść ze śpiączki, „obudzimy się” i przejdziemy do następnego etapu, nabierzemy odwagi i zaczniemy rosnąć. Wtedy sprawy radykalnie, gwałtownie zaczną się zmieniać. Dojdzie do stanu zarażenia nową świadomością. To nie są tylko kaprysy nadziei i ładnie brzmiące słowa motywacji. To jest prawdziwy potencjał.

Trzeba tego chcieć z całego serca. To coś więcej niż tylko pozytywne myślenie, to energia i prawdziwa wola. Gdy naprawdę uda ci się „złapać”, że jesteśmy w stanie wojny duchowej, wojny na energie – wtedy zrozumiesz, jak walczyć. A to jest początek końca naszego wspólnego cierpienia.

Konkluzja też musi być dość prosta – musimy przekierować każdą komórkę naszego ciała na altruizm i trzymać się jak najdalej od pułapki egoizmu, własnego interesu. To jest rozwiązanie. Duchowe podejście. Duchowe nastawienie. Duchowe rozwiązanie.

Źródło: https://diggerfortruth.wordpress.com/2014/12/28/tug-of-truth/

Digger for truth, tłum. Pluszowy Miś.

Opublikowano za: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sens-szarpaniny-o-prawde-2015-10

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: