NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„ Uważaj na pułapkę ”: irański FM ostrzega Trumpa „ izraelscy agenci ”.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
`` Uważaj na pułapkę '': irański FM ostrzega Trumpa `` izraelscy agenci '' przygotowują `` ataki '' na siły amerykańskie w Iraku, aby wywołać wojnę przeciwko Teheranowi
Irański minister spraw zagranicznych Mohammad Javad Zarif oskarżył Izrael o planowanie ataków pod fałszywą flagą na Amerykanów w Iraku w celu wrobienia Iranu i skłonienia Waszyngtonu do rozpoczęcia totalnej wojny z Teheranem.

Zarif w sobotę oznaczył Donalda Trumpa na Twitterze – mediach społecznościowych wybranego przez prezydenta USA – gdy powtórzył twierdzenie o spisku pod fałszywą flagą. Nowe informacje wywiadowcze z Iraku wskazują, że izraelscy prowokatorzy-agenci planują ataki na Amerykanów – wtrącając odchodzącego Trumpa w związek z fałszywym casus belli.

„Uważaj na pułapkę, [Prezydencie Trump]. Wszelkie fajerwerki przyniosą zły skutek, szczególnie w przypadku tych samych najlepszych przyjaciółek ”- napisał Zarif.Minister spraw zagranicznych ostrzegł wówczas Trumpa przed wpadnięciem w domniemany izraelski spisek. Powiedział, że wszelkie działania wojenne przeciwko Teheranowi przyniosą odwrotny skutek nie tylko dla Waszyngtonu, ale także dla jego głównego sojusznika na Bliskim Wschodzie.

Najwyższy dyplomata Iranu po raz pierwszy poruszył temat rzekomo zbliżającego się ataku fałszywej flagi na początku tego tygodnia.

W czwartek ujawnił, że Teheran otrzymał wskazówkę dotyczącą takiego planu od irackiego wywiadu. Chociaż Zarif nie wskazał winnego za rzekomą intrygę, ton jego przesłania sugerował, że same Stany Zjednoczone aktywnie szukały pretekstu do wojny z Iranem. Zganił Trumpa za latanie B-52 i wysyłanie „armad” w rejon Zatoki Perskiej „zamiast walczyć z Covidem w [] USA”.

Chociaż Iran zemścił się wkrótce po ataku, uderzając w kilka obiektów wojskowych, w których mieszczą się wojska amerykańskie w Iraku, wielokrotnie zobowiązał się do dalszej zemsty na Amerykanach. Pod koniec grudnia, krótko po ataku rakietowym na ambasadę USA w Bagdadzie, Trump obiecał pociągnąć Iran do odpowiedzialności za potencjalną śmierć jakiegokolwiek Amerykanina w Iraku.Już i tak wrogie stosunki między Teheranem a Waszyngtonem osiągnęły punkt wrzenia w związku ze zbliżającą się rocznicą zamachu na Kasema Soleimaniego przez USA. Nieżyjący już irański generał i przywódca elitarnych sił Quds w ramach Korpusu Strażników Rewolucji (IRGC) zginął w ataku dronów pod Bagdadem w Iraku 3 stycznia ubiegłego roku.

Najwyżsi urzędnicy Iranu otwarcie oklaskiwali klęskę wyborczą Trumpa w listopadzie, a prezydent Hassan Rouhani stwierdził, że jego amerykański odpowiednik dzieli zaledwie kilka dni od pójścia na „śmietnik historii”.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: