INSTRUKCJA FILMOWA JAK ODBLOKOWAĆ DOSTĘP PREMIUM

PRZESUŃ STRONĘ W DÓŁ ABY ZOBACZYĆ

 WYBRANĄ TREŚĆ

Stream odblokowany w środę o 20.00

Stream zablokowany - "premium" w każdą niedzielę poniedziałek wtorek i czwartek o 21.00

POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ

M-forum A.V Live.

TO. PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POLITYCZNIE. W sprawach dotyczacych reklamy banerowej lub video, oraz zasad dzierżawy strumienia stream bez limitu umieszczanego na dowolnej stronie internetowej , proszę przesunąć stronę w dół lewa strona sekcja ADMIN KONTAKT

Ledwo zaczęła się kwarantanna, już ruszyły kontrole. Kary są gigantyczne, zapłacić można nawet 30 tys. zł ☀Autor Gabi☀

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rate this post

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ NASZĄ

DZIAŁALNOŚĆ 

Ta forma wsparcia adresowana jest do autorów wpisów - artykułów , filmów i tłumaczeń i osób pomagających w sprawach technicznych ,

ciekawostka :-) mamy ponad 30 000 subskrybentów i ponad 100 000 osób zarejestrowanych  a trzeba żebrać o kilka groszy dla tych dzięki którym są treści na stronie .......... 

PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa N/Z Patrol policyjny w maseczkach ochronnych na Placu Zamkowym
 29 Grudnia 2020

Ledwo zaczęła się kwarantanna, już ruszyły kontrole. Kary są gigantyczne, zapłacić można nawet 30 tys. zł

Dotychczasowe kontrole w związku z obostrzeniami i ich przestrzeganiem były raczej sporadyczne, a policjanci zazwyczaj upominali niesubordynowanych obywateli. Pierwsze dni narodowej kwarantanny pokazały, że tym razem kontrole będą bezlitosne, a funkcjonariusze będą sypać mandatami.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są efekty kontroli siłowni i galerii handlowych
  • Jakie grożą sankcje za nieprzestrzeganie obostrzeń
  • Kto może korzystać z zamkniętych obiektów

Ogólnopolska kontrola

Przypomnijmy, że od 28 grudnia do 17 stycznia obowiązuje kwarantanna narodowa, podczas której zamknięte będą hotele – nawet dla wyjazdów służbowych, stoki narciarskie, baseny, aquaparki i siłownie. Z obiektów sportowych mogą korzystać jedynie osoby na co dzień zajmujące się tą aktywnością zawodowo. Zatem nietrudno się domyśleć, że de facto chodzi o sportowców, a nie ludzi po prostu dbających o swoją tężyznę i kondycję fizyczną.

Kontrole, których dokonywała policja w trakcie wcześniejszych obostrzeń, nie skutkowały w większości mandatami, a upomnieniami wędrującymi do obywateli. Miały także one charakter wyrywkowy, a nie masowy, dlatego bardzo często próżno było szukać gdziekolwiek patrolu policji.

Okazuje się, że zupełnie inne podejście panuje obecnie, a kontrole mają masowy charakter i szczególnie dotykają siłownie. W relacjach widocznych na portalach społecznościowych możemy zobaczyć funkcjonariuszy policji spisujących dane osób korzystających z siłowni. – My możemy korzystać, bo jesteśmy sportowcami – mówi pewien mężczyzna wprost do obiektywu kamery.

Podobnych sytuacji w Polsce było o wiele więcej. – Ze względu na to, iż działalność siłowni została całkowicie zawieszona, na właściciela obiektu sporządzono wniosek o ukaranie do sądu oraz powiadomiona zostanie Państwowa Inspekcja Sanitarna – informuje bytowska policja cytowana przez portal money.pl.

Kontrola i mandat w związku z obostrzeniami

Kontrole siłowni przeprowadzane są w całym kraju. Policja na Podkarpaciu skierowała wniosek do sądu o ukaranie szesnastu osób w związku z łamaniem zasad narodowej kwarantanny, natomiast policja z Wielkopolski skontrolowała kilkanaście obiektów sportowych.

– W siłowniach w Kaliszu, Ostrowie Wlkp. i w Złotowie zastano osoby ćwiczące. W związku z tym zostały wszczęte działania wyjaśniające. Materiały zostaną przekazane do służb sanitarnych – mówi mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Okazuje się, że w swoich zeznaniach gubią się także właściciele siłowni. –Jeden z właścicieli siłowni powiedział, że nie było osób ćwiczących, drugi oświadczył, że ćwiczyły osoby, przygotowujące się do zawodów – powiedział w rozmowie z Radiem Zet Marek Stodolny, dyrektor kaliskiego sanepidu.

Kontroli nie brakuje także w woj. warmińsko – mazurskm – informuje Onet. Funkcjonariusze tamtejszej policji skontrolowali ponad 500 obiektów handlowych, a w tym ponad 400 obiektów handlowych, 111 siłowni i 50 hoteli.

 Możemy śmiało stwierdzić, że mieszkańcy regionu stosują się do obowiązujących przepisów, ponieważ tylko jedna osoba została ukarana mandatem w związku z niezakrywaniem ust i nosa – podsumował Rafał Jackowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Za nieprzestrzeganie obostrzeń grożą poważne kary finansowe. Polacy mogą otrzymać mandat do 500 zł, natomiast kara administracyjna nałożona przez sanepid może wynieść nawet 30 tys. zł.

 BiznesInfo

 

%d bloggers like this: