NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francuski agent modelek, przyjaciel Jeffreya Epsteina, aresztowany na paryskim lotnisku, oskarżony o gwałt i handel ludźmi ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Francuski agent modelek, przyjaciel Jeffreya Epsteina, aresztowany na paryskim lotnisku, oskarżony o gwałt i handel ludźmi
Francuski były agent modelek i były współpracownik amerykańskiego pedofila Jeffreya Epsteina został aresztowany po tym, jak został oskarżony o gwałt i handel ludźmi, poinformowała w czwartek prokuratura w Paryżu.

Urodzony w Paryżu Jean-Luc Brunel, który w amerykańskich dokumentach prawnych jest również oskarżony o napaść na tle seksualnym i molestowanie seksualne, był podobno przetrzymywany na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu w środę, gdy próbował polecieć do stolicy Senegalu, Dakaru.

Aresztowanie Brunela następuje po tym, jak został on poddany śledztwu przez władze francuskie w ramach śledztwa wszczętego w zeszłym roku w sprawie rzekomego wykorzystywania seksualnego kobiet i dziewcząt przez Epsteina i innych jego współpracowników.

Kilku z osób, które oskarżają Brunela o gwałt, to były topowe modelki, a on również podobno pozyskiwał młode kobiety dla Epsteina, zhańbionego finansisty, którego znaleziono powieszonego w swojej nowojorskiej celi policyjnej w sierpniu 2019 roku.

Prawnicy Ghislaine Maxwell twierdzą, że w więzieniu traci włosy i wagę, twierdzą, że podobne „ zaniedbanie ” władz doprowadziło do samobójstwa EpsteinaBogaty Amerykanin czekał na proces po tym, jak został uwięziony za handel nieletnimi dziewczynami w celach seksualnych, w tym w swoich posiadłościach na Manhattanie i Palm Beach na Florydzie.

Brunel zaprzeczył wszystkim stawianym mu zarzutom, aw 2015 roku pozwał Epsteina, twierdząc, że jego problemy prawne niesłusznie zaszkodziły reputacji agencji Francuza.

„Ofiary od dawna czekały na aresztowanie Jeana-Luca Brunela” – powiedziała Anne-Claire Lejeune, prawniczka reprezentująca kilka z jego rzekomych ofiar.

„Z zadowoleniem przyjmują tę opiekę z ulgą i wiarą w konsekwencje prawne, jakie zostaną nałożone. Ich słowo w końcu nabiera znaczenia”.

Epstein był znany z podróży do Paryża, gdzie był właścicielem luksusowego mieszkania, które policja przeszukała również w zeszłym roku. W lipcu 2019 roku został aresztowany i oskarżony o handel ludźmi w celach seksualnych i spisek po zarzutach, że wykorzystał dziesiątki dziewcząt w wieku 14 lat, w tym na swojej prywatnej wyspie na Karaibach.Była modelka Thysia Huisman, która oskarżyła Brunela o narkotyki i zgwałcenie jej, gdy miała 18 lat, powiedziała: „To ogromna wiadomość. Płaczę z radości”.
Brunel założył agencje MC2 Model Management, które było finansowane przez Epsteina, oraz Karin Models, na której biura francuska policja w zeszłym roku dokonała nalotu.

W tym tygodniu jego była dziewczyna, Ghislaine Maxwell, zaproponowała zwolnienie za 28,5 miliona dolarów kaucji, aby w tym roku została uwolniona z więzienia w Nowym Jorku, gdzie oczekuje na proces, który ma się rozpocząć w 2021 roku.

Była brytyjska socjalistka została aresztowana w lipcu po zarzutach, że w połowie lat 90. pozyskała nieletnie dziewczęta dla Epsteina do wykorzystania, a jeśli zostanie skazana, grozi jej 35 lat więzienia.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: