NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zbigniew Stonoga – VIDEO – nieznane fakty ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Przecież to się w głowie nie mieści 

TO ODZWIERCIEDLA POLSIE PRAWO! KUMOTERSTWO, PRYWATNE PORACHUNKI!!!

KOMENTARZE

Kurwa od 10 lat żyje na banicji .. jestem z Olsztyna i jeśli prawidłowo łącze te kropeczki to właśnie dowiedziałem się czegoś o czym nikt z nas nie miał pojęcia … jest pan Bohaterem prawdziwych Polaków i wierze , ze kiedyś spotka pana nagroda za te wszystkie lata .. oby Tylko starczyło czasu by mógł pan jeszcze poczuć się szczęśliwy i bezpieczny zasypiając we własnym łożku bez obawy o najbliższych i własne życie .. Tylko głupiec nie zrozumiałby dlaczego musiał pan zostawić wszystko i wyjechać w taki właśnie sposób .. Paradoksalnie decyzja nie jest trudna gdy cena staje się bezpieczeństwo tych na których nam zależy .. Wiem z doświadczenia , ze czasami nawet mały błąd w ocenie sytuacji czy osoby doprowadzić może do cierpienia przez resztę życia .. Wierze , ze kiedyś nadejdzie dzień sądu i wszyscy Ci żyjący ponad … zapłacą za wszystko zdychając w cierpieniach trwających wiele lat .. karma is a bitch .. Życzę zdrowia ..

Panie Stonoga. Dziekuje Panu za wytrwalosc i odwage. Cale Niebo sie raduje i bedzie Pan b. blogoslawiony za wszystko. Ja Prosze Boga o szczescie dla Pana.
Skoro Pan Tusk był taki zły to dlaczego Kaczyński go nie zamknął?!.. Mało tego, Pan Tusk chodzi po ulicach sam, bez ochrony, bez obstawy, bez goryli, sam robi zakupy w sklepie i jest szanowany!..
What a Fuck 😳😮🤕…. Przecież to się w głowie nie mieści 😬🔫…. Kurwa od 10 lat żyje na banicji .. jestem z Olsztyna i jeśli prawidłowo łącze te kropeczki to właśnie dowiedziałem się czegoś o czym nikt z nas nie miał pojęcia … jest pan Bohaterem prawdziwych Polaków i wierze , ze kiedyś spotka pana nagroda za te wszystkie lata .. oby Tylko starczyło czasu by mógł pan jeszcze poczuć się szczęśliwy i bezpieczny zasypiając we własnym łożku bez obawy o najbliższych i własne życie .. Tylko głupiec nie zrozumiałby dlaczego musiał pan zostawić wszystko i wyjechać w taki właśnie sposób .. Paradoksalnie decyzja nie jest trudna gdy cena staje się bezpieczeństwo tych na których nam zależy .. Wiem z doświadczenia , ze czasami nawet mały błąd w ocenie sytuacji czy osoby doprowadzić może do cierpienia przez resztę życia .. Wierze , ze kiedyś nadejdzie dzień sądu i wszyscy Ci żyjący ponad … zapłacą za wszystko zdychając w cierpieniach trwających wiele lat .. karma is a bitch .. Życzę zdrowia ..
Pisobolszewicka ośmiornica klamie, oszukuje i kradnie. Noe ponosi żadnej odpowiedzialności
Nikt nie ściga Szumowskiego, Gowina, Morawieckiego! DLACZEGO ?????
MA PAN RACJE!!! TO ODZWIERCIEDLA POLSIE PRAWO! KUMOTERSTWO, PRYWATNE PORACHUNKI!!!
A, Lublin??? Tam to dopiero komuna!
Ja pierdole!!! Te sądy pojebane !!!
Niech ktoś powie że prokuratorzy i sądy są bezpartyjne. Tak wygląda nasze kochane państwo. Powodzenia i wytrwałości Panie Zigniewie.
APEL DO POPIERAJACYCH PRAWORZADNOSC! Trzeba składać zawiadomienia na wszelkie przekroczenie uprawnień przez FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH. Teraz umorzą. Ale zawsze postępowanie może być podjęte i czyn z 231 kk przedawnia się 10 lat po tym, jak PiS odejdzie od władzy.. Art 44 KONSTYTUCJI „Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn”.

Pokaż więcej

Widzę Zbyszku że wyszczukałeś chyba depresja co
Te ” sondownictwo” chce chyba zamenczyc listonosza 😀 Pozdrawiamy Ciebie Zbyszku z Liverpool. Jestesmy z Toba.
Nike Hermes
twój listonosz nie próżnuje ,ale ci listów doręczył. A maskara straszna i to na poważnie powoli zaczyna się robić komuna
Ta szumowina po,pisowska i reszta bandy do pierdla !!! Sprzedaliscie Polskę bez zgody narodu !!
Miroslaw Sokolowski
Brakuje przywodcy ktory stworzy organizacyjne podobne do IRA. Tylko w ten sposob mozna walczyc z wrogami Polski.
Szpital na narodowym jest dla polityków w razie co a lekarze są tam wysoko opłacani bo kupuje się ich moralność mimo tego że nic nie robią. Wszystkie gałęzie gospodarki mają być zależne od kaczyńskiego (specjalnie z małej) jak nie to jedną ustawą ci zabiorą możliwość zarabiania. Ludzie w spółkach państwowych są zwalniani faksem lub pismem z poczty bo coś powiedzieli co kaczyńskiemu się nie spodobało. Nie dotyka się tylko dwóch organizacji kościoła i innej której boje się podskoczyć. Opozycji nie powinno być w sejmie. A zwykły człowiek który ma trochę odmienne zdanie ma być zdeptany jak robak, robi się z niego przestępce. A ci biedni rośli i uzbrojeni policjanci są ciągle bici przez te babcie i kobiety które atakują ich ze wszystkich stron. Dlatego mówię *** ***.

Pokaż mniej

To wszystko smierdzi mafia.I tak na marginesie jacy nieciekawi ci ludzie o malo inteligentnych twarzach.
Wszystko powyrywane z kontekstu ……..ale trzeba coś puścić …….
Lech Czarnowiejski
krauze też nie dostał wyroku. czarnecki też nic nie dostanie bo zaraz dostanie obywatelstwo usa i tyle go widzieliśm. Stonoga zajmuje się gangsterką , a na świecie wielka loża masońska wstała od biurka. Pruszków, to była przykrywka mafijnych działań – proponuję posłuchać konkretów , jak choćby Pana Sumlińskiego.
Jak widać, są zarówno zwolennicy Pana Stonogi, jak i przeciwnicy – to normalne w demokratycznym (póki co) kraju. Zastanawiające jest jednak to, że w wypowiedziach przeciwników brakuje umiejętności PiSania… oni tego nie umieją, po prostu. No bo skąd mają umieć? Niemal w każdej wypowiedzi przeciwnika Pana Stonogi brakuje interpunkcji, składni, logiki wypowiedzi, konsekwencji toku myślenia etc. O dysortografii nie wspomnę… Czyż nie nasuwa to pewnych wniosków? One same cisną się na usta. Pozwalajmy na to dalej, to wylądujemy w Kaczystanie!

Nie optuje za Stonoga ale to co wyciągnął to głowa mała.Oni mu tego nie darują .Więc kurwa Zbyszek Panie Stonoga musisz pan teraz być jak saper .Ja krytyk pana bo jest pan krętaczem ale kto jak nie krętacz sprytny wyjął to na wierzch.Wiec za to ukłon i jakiś rodzaj małej też sympatii.
Patrycja Kotecka .Najstarszy zawód świata.Kto rodził Ziobrze wiemy .Szkoda tylko że nie w agencji..
Ale jestes rozrywany jako policjant prawnik prokurator i sedzia w jednym wydawalo sie ze Pan Stonoga jest tylko jeden a tu slysze ze musi waz byc conajmniej 10
Ależ PiSowskich śmieci się tutaj naszło. Tzn. że trafiłeś te kurwy celnie w lewe jajo 🙂
Wszyscy tu wchodzą posłuchać tego bełkotu, nie tylko PiSowcy 🙂 Taki fetysz. Wiadomo że nic wartościowego nie powie ale ten bełkot jest zabawny
A kogo interesują cudze problemy 😉 dajez Zbychu !
Bar Tek
czemu tu tyle PiSiorów jest w tych komentarzach xdddd
bo są opłaceni
Przekonali sie do zbyszka tego uczciwego czlowieka
MrDonKrzysztof
Oho, dużo trolli i psów systemowych w komentarzach się udziela, znaczy że dobrą drogą Pan kroczy 🙂
coolerw
Niech dalej nią kroczy 🙂 Mało tego niech biegnie prosto w przepaść, w ogóle go nie szkoda.
Mądry gość Z. Stonoga ma rację !!!!
Ale jaja z tymi sadami. Sady nie maja wspolnego networku? Reforma sadownictwa konieczna . Wszyscy WON
Jaka reforma? Ludzie, wy chcecie reformować rdzę na zgniłym, niekompletnym a w dodatku kradzionym aucie…
Gościu chce być na tapecie . Wszystko jedno co o nim mówią byle mówili . Bojownik wolności 
Dżelu
Mam nadzieję że jak w końcu pisiory stracą władze to pana imię panie Stonogo zostanie w pełni oczyszczone.
Jak KO przejmie władzę to nie tylko go oczyści, ale i tysiące przekręciaży, kryminalistów i pedofilów. W końcu od lat wygrywa wybory w więzieniach
Patikoti jest niezwykle grozna osoba to ona nadala Ziobrze Komende ktory z dwoch gwaltow zostawil 3 DNA , JEDEN GWALT KOLO WROCLAWIA ZOSTAWIONE DNA KOMENDY , I ROZPOZNANY PRZEZ KOBIETE , DRUGI GWALT W MILOSZYCACH DNA NA WLOSIE I W SPERMIE , WTEDY DNA BYLO JEDEN DO 15 MILIARDOW , DZISIAJ JEST 1 DO 30 MILIARDOW , PATI KOTI WSKAZALA ZIOBRZE MOZLIWOSC PRZEDWCZESNEGO WYPUSZCZENIA KOMEDNY ( TAK NAPRAWDE TO NIE BYLO PRZEDWCZESNE ) I ZAGARNIECIA GIGANTYCZNEGO ODSZKODOWANIA 18 MILIONOW KTORE IDA DO PODZIALU DLA NIEJ I MINISTRA SPRAWIEDLIWOSCI .NAD WSZYSTKIM CZUWA CWIAKALSKI KTORY SIE OPIEKUJE KOMENDA . POZA 3- MA DNA KOMENDA ZOSTAWIL ODCISK ZEBOW , TEGO SIE NIE DA PODROBIC , ORAZ ZAPACH KTORY ROZPOZNAWALY I ROZPOZNALY 2 PSY . TE 18 MILIONOW TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH NUMEROW STULECIA .KASA IDZIE DO CWIAKALA , ZIOBRY PATIKOTI ZONY , I BOG WIE DO KOGO .

Pokaż mniej

Szok. Bandyckie państwo. I ta hałastra, co na nich głosuje.
Bardzo interesujący jest wspomniany artykuł dostępny w internecie: Niebezpieczne związki Patrycji K. Niejasna przeszłość żony Z.
skoro tak było a wszystko wskazuje że tak było to ktoś powinien się wypowiedzić w tej sprawie
Gdy „PiS” był w opozycji to Piotr K „Broda” był dla nich w pełni wiarygodny jako świadek, teraz twierdzą, że to konfabulant. A przecież nic się nie zmieniło. Broda zarówno wtedy jak i teraz oskarża osoby z wysokich kręgów władzy.
Nic nie masz i nigdy nie miałeś, jak widać koledzy z Pis nie ochronili przed zemstą pana Z
Powinni dzać darmowy bilet roczny za free na wszystkie środki transportu 😉
Widzisz Zbysiu jak kradli ście wszyscy razem i się klepali cię po pleckach to było ok a żeś ta się pokłócili sta i teraz sobie do gardeł skaczecie a że te kurwy jebane mają sądy pod soba pod soba to cię dojeżdżają teraz
Super program,podziwiam Pana ,bo ja chyba bym ze sobą skończył po takim szykanowaniu ,moze zgłosi Pan te wezwania do rekordów G ,bo chyba nikt w Polsce nie dostał tylu wezwań .
Zbigniew Majszyk
Vega zrobil by super film ,polityczno – kryminalny
Panie Zbyszku. Zycze wytrwałosci
Artur Wojewoda
nie ma takiej kary jak 17 lat więzienia Panie Zbysiu.
Pokaz mi Polityka ktory nie jest umoczony ze swiatkiem przestepczym ? Oni wszystcy to zdradzieckie szumowiny Gów….o warci !
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: