NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ghislaine Maxwell może być wolna przed świętami Bożego Narodzenia.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ghislaine Maxwell może być wolna przed świętami Bożego Narodzenia, ponieważ „ mąż wpłaci 30 milionów dolarów za kaucją ”, aby wydostać ją z więzienia

GHISLAINE Maxwell i jej „nowy mąż” podobno planują wpłacić 30 milionów dolarów za kaucją, aby wydostać ją z więzienia do Bożego Narodzenia.

Twierdzono, że zespół prawników brytyjskiej towarzyskiej osoby „w ciągu kilku dni” pójdzie do sądu, aby spróbować wywalczyć jej wolność przed procesem w przyszłym roku.

Ghislaine Maxwell czeka na proces za rzekomy udział w operacji handlu seksualnego Jeffreya Epsteina
Ghislaine Maxwell czeka na proces za rzekomy udział w operacji handlu seksualnego Jeffreya EpsteinaKredyt: Getty Images – Getty

Daily Telegraph donosi , że 44-letni przedsiębiorca technologiczny Scott Borgerson proponuje kaucję w wysokości 25 milionów dolarów jako zabezpieczenie.

Podobno zostałby przejęty, gdyby 58-letni Maxwell uciekła.

Historia cytuje przyjaciela bliskiego Maxwellowi.

Rodzina Maxwell – w tym jej bracia Kevin i Ian – podobno zgodzili się na przekazanie kolejnych 5 milionów dolarów gwarancji.

Twierdzi się, że chce zostać zwolniony za kaucją w ramach aresztu domowego i zgodzi się nosić elektroniczną przywieszkę.

Raport w Telegraph wydaje się po raz pierwszy potwierdzać, że Maxwell i Borgerson są małżeństwem.

Pan Borgerson zaprzeczył umawianiu się z Maxwellem, wielokrotnie powtarzając, że byli tylko „przyjaciółmi”.

Zgłoszony pakiet kaucji jest jednym z największych w ostatnich czasach i stanowi krasnolud 1 miliona dolarów kaucji dla zniesławionego hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina.

Wiadomość pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak prawnicy Maxwell twierdzili, że traciła włosy i traciła na wadze po przetrzymywaniu w izolatce.

Mówią, że „pani” Jeffreya Epsteina jest poddawana „niezwykle uciążliwemu” traktowaniu w oczekiwaniu na proces za rzekomy handel ludźmi.

Maxwell nie przyznał się do winy wobec roszczeń przeciwko niej.

Maxwell jest przetrzymywany w Metropolitan Detention Center na Brooklynie
Maxwell jest przetrzymywany w Metropolitan Detention Center na BrooklynieKredyt: Alamy
Według jej prawnika podczas uwięzienia straciła włosy i wagę
Według jej prawnika podczas uwięzienia straciła włosy i wagęKredyt: Reuters

Wcześniej twierdzili, że jej sen był zakłócany przez latarkę co 15 minut, aby sprawdzić, czy nie próbowała popełnić samobójstwa, jak potentat pedagogiczny.

Prawnicy Maxwell szczegółowo opisali jej pogarszający się stan zdrowia w odpowiedzi na list z federalnego Bureau of Prisons, w którym stwierdzono, że jest dobrze traktowana w Metropolitan Detention Center na Brooklynie.

„Chociaż jej waga może być obecnie dość stabilna, schudła ponad 15 funtów i podtrzymuje wypadanie włosów” – napisała adwokat Bobbi Sternheim do sędziego okręgowego USA Alison Nathan, poinformował New York Post .

Plan posiłków Maxwell może obecnie być zgodny z polityką Biura Więziennictwa, ale nie w ciągu pierwszych sześciu tygodni jej pobytu, a ona została odizolowana i odmówiono jej udziału w programach edukacyjnych i rekreacyjnych, nabożeństwach religijnych i filmach, twierdzi jej prawnik.

„Jest oczywiste, że pani Maxwell ponosi ciężar niekompetencji BOP” – napisał Sternheim.

Areszt śledczy „nałożył niezwykle uciążliwe warunki przymusu na panią Maxwell, aby uniknąć katastrofalnych konsekwencji zaniedbań w MCK, które doprowadziły do ​​śmierci Jeffreya Epsteina”, twierdzi Stermheim.

Maxwell oczekuje na proces za rzekomą rolę w operacji handlu ludźmi skazanego za przestępstwo seksualne Epsteina , który powiesił się w swojej celi w Metropolitan Correctional Center w sierpniu 2019 roku.

Została aresztowana w lipcu pod zarzutem, że w połowie lat 90. rekrutowała do Epsteina kobiety i dziewczęta w wieku 14 lat do wykorzystywania seksualnego.

Wśród najbardziej szczerych oskarżycieli jest Virginia Giuffre, która twierdzi, że Epstein i Maxwell ją strofowali i że została zmuszona do seksu z przyjacielem Maxwella, księciem Andrzejem, kiedy miała 17 lat w 2001 roku.

Książę Andrzej stanowczo zaprzeczył tym twierdzeniom.

Epstein „ alfons ” Ghislaine Maxwell 'udawał dziennikarkę, żeby kupić kryjówkę' i płacze, gdy odmówiono jej zwolnienia za kaucją w wysokości 5 milionów dolarów
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: