DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dr. Zbigniew Dylewski wznawia nagrania, publikację tematy bieżące: 1. Bogata i biedna UE 2. Sprawiedliwy wśród Narodów Świata ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bogata i biedna UE 🇪🇺

My ich gonimy, a oni jeszcze szybciej uciekają ❗️
Media rozpisują się o sukcesach gospodarczych Polski, gonimy Zachód. Wydaje się, że lada chwila ich dogonimy, a poziom życia w Polsce nie będzie odbiegał od poziomu życia na Zachodzie.
Ale kiedy przeglądamy raporty bogactwa to zauważamy, że pomimo naszych sukcesów ich bogactwo narasta kilka razy szybciej niż nasze polskie. My ich dzielnie gonimy, a oni jeszcze szybciej nam uciekają.
Na slajdzie pokazany jest średnioroczny przyrost bogactwa osoby dorosłej w latach 2000-2019 w różnych krajach europejskich. Bogactwo dorosłego statystycznego Polaka przyrastało o 2,2 tys. $, ale bogactwo „socjalistycznych“ Skandynawów przyrastało od 8,6 do 9,9 tys. $ rocznie na każdego dorosłego.
Czy mamy szansę kiedykolwiek dogonić bogactwo Zachodu❓
Mówiąc o bogactwie zazwyczaj zwracamy nasze oczy na PKB względnie wartość dodaną. Ale przecież te dane pokazują tylko wielkość rocznej produkcji. Fakt, że coś wyprodukowaliśmy nie jest jednoznaczny ze skonsumowaniem tych dóbr.
W potocznym rozumieniu bogactwo oznacza stan naszego posiadania… z jednej strony mamy domy, samochody, firmy, konta w banku i papiery wartościowe np. obligacje skarbowe… a z drugiej strony mamy kredyty… jeśli od tego co posiadamy odejmiemy nasz zobowiązania to otrzymamy nasze bogactwo netto.
Które narody są bogate? Bogata jest północna Europa. Warto zwrócić uwagę na bardzo wysoką pozycję krajów skandynawskich. W Polsce stale powtarza się jaki to w tej Skandynawii jest zepsuty socjalizm i otwartość na cudzoziemców, a jednak te ich cechy stoją za ich bogactwem.
Skandynawia❕
Mówiąc o Skandynawii mamy zazwyczaj na myśli państwa leżące na Półwyspie Skandynawskim czyli Szwecję i Norwegię. Ale do Skandynawii należy także Dania, ponieważ południowa część półwyspu, Skania, przez wieki była we władaniu Danii (podobnie zresztą jak Norwegia). Niektórzy rozciągają pojęcie Skandynawii także na Finlandię.
Bogata Skandynawia? Najbogatszym z państw skandynawskich zawsze była Dania (vide wykres PKB per capita). I zazwyczaj to Dania była politycznym numerem 1 w Skandynawii. Także AD2019 Dania jest najbogatsza, na statystycznego dorosłego przypada 284 tys. $, a dla porównania w Norwegii – 267 tys. $, w Szwecji – 265 tys. $, w Finlandii – 183 tys. $ (w Polsce – 58 tys. $).
Obraz może zawierać: tekst „3800 GDP p.C. G-K Int. $ 3300 300 Źródło: projekt Maddison 2800 2300 Denmark Norway Sweden 800 Finland 300 800 MM”

Sprawiedliwy wśród Narodów Świata🌍

Żydowski Instytut Jad Waszem honoruje specjalnym medalem osoby szczególnie zasłużone w ratowaniu Żydów w czasie holokaustu drugiej wojny światowej. Najwięcej na tej liście jest Polaków – 6.992, chociaż 3 mln polskich Żydów, czyli ponad 90% zginęło w wyniku holokaustu.
Na odległym 26-tym miejscu z zaledwie 22 osobami uhonorowanymi medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata znajdują się Duńczycy. Holokaust przeżyło ponad 99% populacji duńskich Żydów. Hitlerowcy chcieli ich wszystkich zgładzić, ale duńscy Żydzi przeżyli okres holokaustu.
Czy zatem historia jest sprawiedliwa?
zbigniewdylewski.pl
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: