DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Protest na traktorach. Rolnicy rozsypali w Warszawie kapustę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nad ranem rolnicy zablokowali skrzyżowanie ul. Płockiej z Kasprzaka w Warszawie. Protestujący do stolicy przyjechali ciągnikami. Łącznie jest kilkanaście traktorów. Na miejscu jest policja.

Sobotni protest rolników rozpoczął się około godziny 5:00 nad ranem na skrzyżowaniu ul. Płockiej z Kasprzaka. Do Warszawy protestujący przyjechali ciągnikami. Łącznie w proteście bierze udział kilkanaście traktorów.

Protestujący rozrzucili na skrzyżowaniu m.in. kapustę. Na razie zablokowane jest tylko skrzyżowanie Kasprzaka z Płocką na Woli, to jednak miejsce odległe od centrum i nie utrudniające specjalnie komunikacji w mieście, zwłaszcza w sobotę.

Protest rolników na traktorach szef AgroUnii Michał Kołodziejczak zapowiedział w czwartek w Popołudniowej rozmowie w RMF FM. „Takiego protestu jeszcze nie było. Od kiedy pamiętam, marzeniem wielu osób było to, żeby w Warszawie były traktory” – stwierdził w rozmowie z nami.

Przyznał także, że protest rolników będzie oznaczał kłopoty dla kierowców w Warszawie.

„Przejedziemy przez miasto. Traktory nie jeżdżą bardzo szybko, więc na pewno będą utrudnienia. Po to jest strajk, żeby był zauważony, więc spodziewajmy się utrudnień w mieście” – powiedział.

Rolnicy protestują m.in. przeciwko pogarszającej się sytuacji finansowej. Mówią choćby o nieadekwatnych cenach za skup drobiu i stratach, które ponoszą. Będą domagali się dopłat od rządu.

„Domagamy się tego, aby rząd poprawił swoje błędy (…) Trzeba wypłacić ludziom odszkodowania, zamrozić spłaty kredytów. Handel jest zamknięty, nasza żywność nie jest sprzedawana. Niech rząd weźmie odpowiedzialność za wszystkich” – mówił Michał Kołodziejczak w RMF FM.

zrodlo:rmf24.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: