DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: PILNE !! Dr Wolfgang Wodarg: „Szczepionki mRNA powinny być zabronione dla ludzi” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dr Wolfgang Wodarg: „Szczepionki mRNA powinny być zabronione dla ludzi”

Friday, 04.12.2020

Istnieje wiele powodów, aby unikać wielu szczepionek przeciwko COVID-19. Robert F. Kennedy Jr. z Children’s Health Defense niedawno zwrócił uwagę na niektóre z najbardziej niepokojących aspektów tych szczepionek.

Jego głównym zmartwieniem jest fakt, że szczepionki informacyjne RNA lub mRNA są pierwszymi szczepionkami w historii, które bezpośrednio interweniują w materiał genetyczny pacjentów i zmieniają go, stwarzając problemy zdrowotne, etyczne i moralne.

Szczepionki te polegają na wstrzyknięciu sekwencji genetycznego materiału RNA, który został wytworzony w laboratorium, do organizmu, gdzie atakuje komórki i przejmuje ich rybosomy wytwarzające białka, aby wyprodukować słynne białko kolczaste koronawirusa, które nadaje mu wygląd przypominający koronę. Następnie twoje ciało powinno, przynajmniej w teorii, zostać przeszkolone do walki z wirusem, jeśli napotka go później. Krótko mówiąc, szczepionki te zamieniają komórki organizmu w fabryki wytwarzające białka, które pobudzają odpowiedź immunologiczną specyficzną dla patogenu.

Szczepionki mRNA są w niektórych kręgach chwalone za przełomową technologię i chociaż mają pewne zalety w stosunku do tradycyjnych szczepionek, pozostaje faktem, że po prostu nie wiemy nic o ich długoterminowych skutkach. Chociaż zdecydowanie nie chcemy bagatelizować tego, jak niebezpieczna może być ta choroba dla niewielkiego odsetka pacjentów, masowe kampanie szczepień, które wiele krajów na całym świecie chce rozpocząć, mogą narazić ogromny procent populacji na ryzyko śmierci, nieznanych problemów.

Zbyt wiele niewiadomych z pospiesznymi szczepionkami

Wielu ekspertów przyznało, że istnieje wiele nieznanych i unikalnych zagrożeń związanych ze szczepionkami mRNA, w tym miejscowe i ogólnoustrojowe reakcje zapalne, które mogą wywołać choroby autoimmunologiczne, raka lub uszkodzenie narządów. Innym zmartwieniem jest potencjalne złośliwe zastosowanie szczepionek mRNA w celu oszukania organizmu człowieka do zaatakowania krytycznych funkcji, takich jak naprawa komórek, płodność i funkcje neurologiczne.

Istnieje również fakt, że mRNA jest wyjątkowo delikatne, więc niektóre szczepionki, takie jak szczepionka Pfizer, muszą być przechowywane w temperaturze -70 stopni Celsjusza, w przeciwnym razie szczepionka może się zepsuć i stać się nieskuteczna – a osoby otrzymujące zastrzyki naprawdę nie będą miały możliwość dowiedzieć się, czy były prawidłowo przechowywane.

Co więcej, uszkodzenie genetyczne, które mogą spowodować takie szczepionki, byłoby nieodwracalne. Wad genetycznych po prostu nie można usunąć z organizmu.

Dr Wolfgang Wodarg, niemiecki lekarz i epidemiolog, powiedział:

„W rzeczywistości ta„ obiecująca szczepionka ”dla większości ludzi powinna być ZABRONIONA, ponieważ jest to manipulacja genetyczna!”.

Wiceprzewodnicząca i radca prawny ds. Ochrony zdrowia dzieci Mary Holland ostrzegła:

„Nowa technologia szczepionek prawdopodobnie oznaczać będzie nowe rodzaje obrażeń wywołanych szczepionką. Ponieważ nigdy wcześniej nie było licencjonowanej szczepionki na mRNA, tak naprawdę nie wiemy, jak będą wyglądać urazy. Ponieważ szczepionki zostały opracowane tak szybko, przy tak krótkich badaniach klinicznych, długoterminowe urazy są całkowicie nieznane”.

Ona i inni martwią się, że ta nowa technologia i luźniejsze wymagania dotyczące szybkich zezwoleń, wraz z ogólną paniką związaną z chorobą, są receptą na bezprecedensową liczbę obrażeń spowodowanych szczepionkami, a wiele z nich może być poważnych. Skutki uboczne takiej szczepionki mogą stać się widoczne dopiero po miesiącach, a nawet latach, a do tego czasu dla większości populacji może być już za późno.

Przygotował: Robert Brzoza

źródło: naturalnews.com

Foto: Twenty20

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: