DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowe opłaty od stycznia. Nie wymknie się nikt, kto ma konto w banku ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. n/z Banknoto 100 zl w dloniach.

East News, Arkadiusz Ziolek
3 Grudnia 2020

Nowe opłaty od stycznia. Nie wymknie się nikt, kto ma konto w banku

Opłaty bankowe rosną w zastraszającym tempie, a do grona podmiotów podwyższających je dołączają kolejne. Część banków zdecydowała się na podniesienie prowizji za korzystanie z konta lub przelewy tuż po zakończeniu pierwszej fali pandemii. Niestety, ale opłaty bankowe podwyższają kolejni. Czemu?

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego banki zdecydowały się na podwyżki opłat bankowych
  • Które banki już podniosły opłaty bankowe
  • Jakie podmioty decydują się na podwyżki od stycznia 2021 r.

Podwyżki opłat bankowych efektem pandemii?

Wielu klientów zastanawia się, dlaczego opłaty za korzystanie z usług bankowych wciąż szybują w górę. Jak się okazuje, eksperci zgodnie uważają, że podwyżki opłat bankowych to jeden z efektów pandemii. Dlaczego?

Jednym z poważnych powodów jest obniżenie stóp procentowych przez Narodowy Bank Polski – okazuje się, że to właśnie z udzielanych kredytów banki czerpały jeden z najwyższych dochodów. Aktualnie nie chcą udzielać ryzykownych kredytów, bowiem de facto im się to nie opłaca, a zysk nie jest współmierny. Mimo wszystko nie jest to jedyny powód.

– Najbardziej stabilnym i przewidywalnym źródłem przychodów dla banków, niezależnym od rynkowych zawirowań, są przychody prowizyjne, czyli opłaty za konta, karty debetowe czy przelewy. Będziemy zatem świadkami zmiany modelu dochodowości rachunków z przychodów odsetkowych na rzecz prowizyjnych – powiedział w rozmowie z bankier.pl Łukasz Dąbrowski, Dyrektor Biura Rozwoju Bankowości Codziennej Banku BNP Paribas.

Eksperci zgodnie potwierdzają, że obniżenie stóp procentowych, a jednocześnie zmniejszenie możliwości zarobku z marży odsetkowej oznacza dla klientów koniec darmowej bankowości oraz podwyżki opłat bankowych.

Przypomnijmy, że już podczas pierwszej fali pandemii na podwyżki za wykonywane przelewy zdecydował się m.in.: bank Credit Agricole, Alior Bank, a nawet PKO BP. Jak się okazuje podwyżki opłat bankowych nie mają końca, a na horyzoncie widać kolejne podmioty podejmujące podobne decyzje.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: