DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Polska wyda kilka miliardów dolarów na szczepionki kowidowe ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wednesday, 02.12.2020

„Premier poinformował, że rząd złożył zamówienia na 45 milionów dawek na szczepionki przeciw koronawirusowi w firmach takich jak Pfizer/BioNTech, AstraZeneca czy Johnson&Johnson. – Jesteśmy gotowi na podpisanie kolejnych umów – zaznaczył. 

Szczepionki będą darmowe, dobrowolne i dwudawkowe – przekazał Morawiecki.

Premier przekazał, jak będzie wyglądał proces szczepień. Wyszczególnił cztery kroki: rejestrację online dla tych, którzy będą sobie tego życzyli, albo metodą tradycyjną, zgłoszenie się do punktu szczepień, zaszczepienie oraz powtórzenie szczepienia po 21 dniach od podania pierwszej dawki.

Są widoki, aby już od lutego rozpoczęły się szczepienia przeciw koronawirusowi, ale czekamy na ostateczne decyzje Europejskiej Agencji Leków, od której zależy ten moment startu, to naciśniecie guzika start i wtedy rozpoczynamy szczepienia, my będziemy na pewno gotowi – powiedział premier.

– Od 5 do 10 miliardów złotych to koszt zakupu szczepionek, w zależności od tego, ile jeszcze ich kupimy – przekazał szef rządu. – To koszt wysoki, ale musi być nas na niego stać. Dokonaliśmy przesunięć w budżecie – dodał.

Szef KPRM Michał Dworczyk przekazał z kolei, że w pierwszym etapie zaszczepionych może zostać między 6,5-7 mln Polaków.

Minister zdrowia był pytany o to, jaki jest oczekiwany próg zaszczepienia wśród Polaków. – Chcemy zaproponować pewien pakiet udogodnień dla tych, którzy się zaczepią. (…) Może to być 50-60 proc. populacji. Premier stawia cel, żebyśmy zaszczepili powyżej 70-80 proc. i do tego będziemy dążyli – powiedział Adam Niedzielski.

Niewykluczone jest, iż ta szczepionka na rynek europejski zostanie dopuszczona 29 grudnia. Wtedy właśnie zbiera się na posiedzeniu Europejska Agencja ds. Leków (EMA), która ma podjąć decyzję w sprawie szczepionki wyprodukowanej przez firmę Pfizer.

Niedzielski wspomniał też, że drugim wnioskiem o dopuszczenie kolejnej szczepionki opracowanej przez firmę Moderna agencja zajmie się na posiedzeniu 11 stycznia 2021 roku” – pisze

Kolosalna kwota: 5-10 mld złotych, to kilka miliardów dolarów. Tak potężną kwotę chce wydać rząd na szczepionkę kowidową.

Jeżeli każdy kraj wyda miliardy dolarów na kowida, to będzie to chyba największa akcja marketingowa ostatnich dekad koncernów farmaceutycznych.

Wywołać strach do tego stopnia, że ludzie będą prosić o produkt, następnie rzucić go w ograniczonej ilości, tak aby „zabijali” się o niego. To jeden z punktów szkoleniowych marketingu biznesowego.

Zwróćcie uwagę, jak wygląda osoba zaprzedana:

„Zapewnił też, że wszystkie analizy nad szczepionką są prowadzone „nawet z większą starannością niż w standardowych postępowaniach, bo cel jest jeden”. – Cel jest taki, żeby dostarczyć wszystkim obywatelom wiarygodną, bezpieczną, wysokiej jakości szczepionkę” – pisze interia.pl.

Te słowa nie wypowiedział marketingowiec jednej z firm farmaceutycznych, tylko polski minister zdrowia Niedzielski. Chłop nie widział, nie dotykał, nie badał w polskich laboratoriach, ale dokładnie wie, że ta szczepionka kowidowa jest super przebadana i super bezpieczna.

Oj, gdyby te osiołki odpowiadali karnie i finansowo za swoje sprzedajne słowa, to może sami założyliby sobie szczelny kaganiec na twarz. Przykre, że prawie każdy minister zdrowia jest przedstawicielem koncernów farmaceutycznych. Tak jakby to oni wybierali sobie ministrów. Za ich politykę leczenia, za ich produkty, gotowi są zabić się…

Tak jest na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Foto: Twenty20

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: