NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Koronawirus. Przygotowania do gigantycznych szczepień. Polska ma inny model niż Niemcy czy Wielka Brytania ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
SZCZEPIENIA
Mateusz Madejski

MATEUSZ MADEJSKI

Wielka Brytania, Niemcy czy USA przygotowują się do największej akcji szczepień w historii. „Szczepionkowe centra” powstają na stadionach, w szpitalach, angażuje się wojsko. Polskie władze mają zupełnie inną wizję.

Brytyjski premier Boris Johnson ze szczepionką na koronawirusa

(East News)
Brytyjski premier Boris Johnson ze szczepionką na koronawirusa (Fot: Eyevine)

Brytyjskie władze przygotowywały się do tego od dawna. Simon Stevens, szef NHS, czyli odpowiednika polskiego NFZ, mówi, że „będzie to największe szczepienie w historii ludzkości”.

NHS od dawna kompletował listę pacjentów najwyższego ryzyka. To właśnie oni mają dostać 800 tys. pierwszych dawek szczepionki, które trafią na Wyspy. Jak komunikują brytyjskie władze, aby uniknąć chaosu, pracownicy NHS będą każdego pacjenta z osobna informować, kiedy będzie ich kolej na szczepienie.

Szczepionka na COVID bezpieczna? Ekspert: „Ja się zaszczepię

Gdzie będą odbywać się szczepienia? Brytyjski rząd od dawna przygotowywał 50 szpitali, które mogą rozpocząć proces w jak najszybszym czasie. To jednak nie wszystko – powstają też osobne centra szczepionkowe. Jedno z nich – na stadionie piłkarskim w Bristolu. W budowę centrum zaangażowało się brytyjskie wojsko. Lokalne władze szacują, że na stadionie będzie można wydawać nawet 100 tys. szczepionek tygodniowo.

Szczepionka na koronawirusa. Wielkie przygotowania w Niemczech

Również w Niemczech przygotowania do wielkiego szczepienia są bardzo zaawansowane. W samym Berlinie powstaje sześć wielkich ośrodków szczepionkowych – w tym dwa na terenie nieczynnych lotnisk Tegel i Tempelhof. Sam tylko Berlin poszukuje do ich obsługi tysiąca osób.

W skali całego kraju powstają setki podobnych placówek. Niektóre niemieckie landy wprowadziły zasadę, że w każdym powiecie ma być przynajmniej jedno takie centrum. Trwają poszukiwania lekarzy, pielęgniarek, ale i pracowników obsługi do takich obiektów. Jak mówili nam ich przedstawiciele, „Polacy są jak najbardziej mile widziani”.

W USA czy w Kanadzie również pracuje się od dawna nad systemem dystrybucji szczepionki. Pomaga wojsko. W Kanadzie szefem projektu szczepionkowego został generał Dany Fortin, który ma doświadczenie w dowodzeniu wojskami NATO w Iraku. W USA też wojsko będzie częścią operacji, która zakłada, podobnie jak w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, szczepienia w specjalnie wyznaczonych miejscach.

Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, w USA również lokalne władze będą decydować, kto pierwszy będzie mógł się zaszczepić, a kto będzie musiał poczekać.

I inne kraje przygotowują się do szczepień, chociażby Hiszpania, która chce wydawać szczepionki w styczniu 2020.

Polska stawia na centra krwiodawstwa

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyznawał, że Polska nie planuje podobnych przygotowań. Nie ma u nas na przykład potencjalnych centrów szczepionkowych. Według informacji money.pl za szczepienia będą odpowiadać poradnie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Przechowywaniem szczepionki mają się zająć regionalne punkty krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Jest ich 21 – we wszystkich miastach wojewódzkich i pięciu większych miastach powiatowych. To z nich szczepionki mają być wysyłane dalej – już do konkretnych punktów szczepień i do pacjentów.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował w środę, że Polska kupi ponad 45 mln dawek szczepionki w ramach umów zawartych z trzema firmami Pfizer BioNTech, Johnson&Johnson i AstraZeneca. Koszt zakupu to od 5 -10 mld zł. Szczepionka będzie darmowa i dobrowolna. – Proces szczepień będzie zorganizowany w sposób prosty: rejestracja online, ale możliwość też tradycyjnie, zgłoszenie do punktu szczepień, szczepienie, powtórzenie po 21 dniach – wyjaśniał Mateusz Morawiecki.

Eksperci, z którymi rozmawiał money.pl, wskazują potencjalnie słabe punkty polskiego modelu. Prof. Tomasz J. Wąsik ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego zauważa, że dużym wyzwaniem będzie opracowanie listy osób, do których szczepionka ma trafić w pierwszej kolejności, bo nie ma czegoś takiego, jak „system szczepień dla dorosłych”. Drugi problem to system transportu i dystrybucji szczepionki, na co zwracają uwagę i prof. Wąsik i wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Gut podkreśla, że transport musi się odbywać szybko, a Wąsik dodaje, że trzeba też przygotować „łańcuch lodówek”. Z tych powodów dystrybucja do wybranych miejsc – a nie do licznych przychodni – wydaje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: